Mūsdienās aizvien vairāk cilvēkiem reizēm ir steidzami vajadzīga nauda. Šajos apstākļos aizdevums internetā bez izziņām un darba vietas var noderēt daudziem, jo sniedz iespēju aizņemties līdz pat 1000 Ls dažu minūšu laikā. Naudas aizdevums ir pieejams gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem vecumā no 18 gadiem. Labāko kredītu salīdzinājums (0%) pieejams atraiskredits.com sākumlapā.

Aizdevums internetā bez izziņām un darba vietasKurš aizdevums internetā bez izziņām un darba vietas no 18 gadiem ir visvieglāk pieejamais?

Lai saņemtu naudas kredītu internetā ir vajadzīgs tikai (1) dators, (2) epasts, (3) bankas konts ar aktīvu internetbanku, (4) mobilais telefons un pacietība. Naudas aizdevums pieejams izpildot piecas vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina visi aizdevumi internetā;
  • jāaizpilda anketa;
  • jāapstiprina lietotāja profils (jāpārskaita 0,01 Ls) uz kreditora kontu;
  • jānorāda vēlamā kredīta sumam;
  • jāsaņem nauda kontā.

Atsevišķi kreditori šobrīd izvērtē klientu ienākumus (darba vietu), taču vairumā gadījumu šī pārbaude ir formāla, paļaujoties tikai uz klientu teikto vai arī darba vieta vispār netiek prasīta. Interesanti, ka daļa aizņēmēju izvēlas pirmo aizdevumu, kas pagadās, taču tas nav pareizi. Prakse liecina, ka izdevīgākais aizdevums internetā bez darba vietas un izziņām no darba devēja ļauj ietaupīt vismaz 10 Ls – 15 Ls. Ņemot vērā diskusijas plašsaziņas līdzekļos par ātro aizdevumu kaitīgo ietekmi uz jauniešiem un sabiedrību kopumā, šobrīd ātrais kredīts no 18 gadiem bez pastāvīgas darba vietas ir pieejams daudz grūtāk, ar to saprotot šaurākas izvēles iespējas. Patiesībā lielākā daļa kreditoru šo pakalpojumu pat vairs nepiedāvā un tikai retais uzņēmums joprojām aizdod naudu jauniešiem no 18 gadiem. Visiem pārējiem kredītņēmējiem gan nekas nav mainījies un aizdevums internetā ir pieejams tāpat kā iepriekš, t.i. izpildot piecas iepriekš minētās darbības.

Cik maksā aizņemšanās internetā bez izziņām no darba devēja?

Pirmais kredīts līdz 200 Ls ir bez maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Maksa par šo pakalpojumu ir 0,01 Ls un ietver aizņēmēja profila apstiprināšanu. Atmaksājot aizdevumu internetā savlaicīgi, t.i. līgumā  noteiktajā termiņā nekas papildus nebūs jāmaksā. Ja vēlaties izmantot šo pakalpojumu, aplūkojiet potenciāli izdevīgākos kredītu piedāvājumus atraiskredits.com sākumlapā un izvēlēties lētāko. Svarīgi ņemt vērā – aizdevums internetā bez maksas ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, tātad katrā uzņēmumā tikai vienu reizi.. Gadījumos, kad vajadzīgs atkārtots kredīta aizdevums bez izziņām un darba vietas internetā, izvēlieties citu aizdevēju, jo akcijas piedāvājums ir pieejams tikai jaunajiem klientiem.

Maksa par atkārtotu aizdevumu tajā pašā uzņēmumā svārstās no 10% līdz vairāk kā 20% mēnesī. Līdzīgā apmērā ir arī komisijas maksa par aizdevuma termiņa pagarināšanu. Prakse liecina, ka tieši kredīta termiņa pagarināšana ir tā izmaksu pozīcija, uz kuru kreditori pelna visvairāk. Jūsu mērķis ir ietaupīt naudu, nevis ļaut to nopelnīt citiem, tādēļ aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu internetā savlaicīgi.