Ja vēlies aizņemties izdevīgi, tad kredīts bez pirmās iemaksas ir tieši tas, kas nepieciešams. Jau 10 minūtēs Tu vari saņemt 10 Ls līdz 200 Ls bez komisijas maksas un procentiem. Naudas kredīts pieejams bez galvotāja un bez izziņas no darba devēja.  Viss, kas nepieciešams naudas saņemšanai Tev jau ir, tagad tikai atliek izvēlēties, kurš ir izdevīgākais kredīts bez pirmās iemaksas un nauda kontā būs jau pēc pāris minūtēm.

Kā iegūstams kredīts bez pirmās iemaksas internetā bez ķīlas ?

kredīts bez pirmās iemaksasInterneta kredītu galvenā prieksrocība ir ātrums. Darījums noris bezpersoniski, izvērtējot klientu iesniegto informāciju un pamatojoties uz dažiem vispārīgiem kritērijiem. Lai saņemtu naudu Tev nepieciešams:

  • salīdzināt visus piedāvājumus (skat. atraiskredits.com sākumlapu);
  • aizpildīt vienkāršu anketu kreditora mājas lapā (aizņem 1 – 2 minūtes);
  • apstiprināt savu profilu (jāpārskaita reģistrācijas maksa 0,01 Ls apmērā uz kreditora bankas kontu);
  • norādīt vēlamo  kredīta summu.

Tas arī viss. Apsveicam, pozitīva lēmuma gadījumā nauda tavā kontā tiks ieskaitīta jau pēc dažām minūtēm. Jāatceras, gan kredīts bez pirmās iemaksas nav dāvana un pirms to piešķirt aizdevēji izvērtē klientu kredītvēsturi (nedrīkst būt nenokārtotas pārādsaistības, nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros), izvērtē klientu ienākumus (šo prasību veic vien retais uzņēmums). Kreditori, kuru piedāvājumā ir aizdevums bez pirmās iemaksas ir gatavi augstam riskam, jo naudas aizdošana dažu minūšu laikā nav iespējama, izvērtējot visus riskus. Daļa kreditoru iet pat soli tālāk un vispār nevērtē klientu ienākumus. Variet būt droši, ka gadījumā, ja reģistrācijas procesa laikā netiek prasīta atļauja pārbaudīt VSAA informāciju par jūsu nomaksātajiem nodokļiem, tad ienākumu pārbaude būs formāla vai arī nebūs vispār. Jebkurā gadījumā, ņemiet vērā, ka atbildību par sniegtās informācijas patiesumu ir jāuzņemas katram individuāli.

Tradicionāli kredīti bez pirmās iemaksas ļauj aizņemties bez procentiem uz 1 mēnesi un atmaksājot naudu noteiktā termiņā nekas papildus nav jāmaksā. Apstākļos, kad ar parāda atmaksu rodas problēmas, kreditori neielaižas kompromisos un piedāvā divus variantus:

  • maksāt par kredīta termiņa pagarināšanu (no 12,5% mēnesī);
  • maksāt soda sankcijas (pat vairāk kā 1% dienā).

Tādējādi kļūst pavisam skaidrs, ka kredīts bez pirmās iemaksas ir paredzēts tikai tiem cilvēkiem, kas spēj izvērtēt riskus, apzinās savas spējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Tā kā iespējas aizņemties bez procentiem katrā uzņēmumā ir tikai pirmajā reizē (kopumā dažas reizes dzīvē), tad ir vērts izmantot ātros kredītus tikai tajos gadījumos, kad tas patiešām ir nepieciešams. Ja meklējat, kurš ir izdevīgākais patēriņa kredīts, ielūkojieties atraiskredits.com sākumlapā.