Brīdī, kad pietrūkst pavisam neliela naudas summa neviens neiet uz banku. Ātrais kredīts 20 ls apmērā ir pietiekoši neliela naudas summa, lai ilgi nelauzītu galvu par procentu likmēm. Protams, ātrais kredīts nekad nebūs labāks par aizņemšanos no draugiem vai tuviniekiem, taču, ja nav neviens, kam paprasīt, tad ātrais kredīts var būt lielisks risinājums.

Cik maksā ātrais kredīts ?

Pašlaik ātrais naudas kredīts internetā iegūstams bez % uz laiku līdz 1 mēnesim. Tas nozīmē, ka Tu vari paņemt 20 Ls vai pat 200 Ls kredītu un atmaksāt 30 dienu laikā tikpat, cik paņēmi.

pieteikties kredītam šeit
Kredītu kalkulators >>
Pirmais kredīts bez maksas (bez komisijas maksas) ir pieejams vairākos uzņēmumos (skat. portāla sākumlapu), taču svarīgi paturēt prātā, ka tas attiecas tikai uz jaunajiem klientiem. Ja iepriekš jau esiet aizņēmušies kādā no uzņēmumiem, tad ātrais kredīts 20 ls apmērā būs lētāks pie konkurentiem. Apstākļos, kad atmaksāt naudu savlaicīgi nav iespējams, kredīta termiņu ir iespējams pagarināt uz 1 – 4 nedēļām, taču tas ir maksas pakalpojums, kura cena var atšķirties pat vairākas reizes.

Kas jādara, lai saņemtu kredītu internetā ?

Ātrais kredīts 20 Ls, 50 Ls, 100 Ls, 150 Ls vai pat 200 Ls apmērā ir pieejams (1) bez ķīlas, (2) bez galvotāja, (3) bez izziņas no vietas un īstermiņā (4) bez komisijas maksas (0%). Lai iegūtu kredītu veic sekojošas darbības :

  1. salīdzini kredītus un ietaupi;
  2. piesakies aizdevumam un aizpildi pieteikuma anketu aizdevēja mājas lapā;
  3. pārskaiti 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu;
  4. saņem nauda kontā.

Kad viss izdarīts pareizi, atliek vien gaidīt. Ja kreditora lēmums ir pozitīvs, tad nauda klienta kontā var būt pieejama pat 15 minūtēs, taču tikai pie nosacījuma, ka aizņēmējam un aizdevējam ir bankas konts vienā un tajā pašā komercbankā. Prakse liecina, ka visbiežāk ātro kredītu uzņēmumi ir atvēruši kontus – Swedbank, SEB, DNB un Citadelē, retāk Norvik bankā, GE Money un citās bankās. Situācijās, kad konti ir atšķirīgās bankās, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt ilgāku laiku, īpaši retos gadījumos pat vairāk kā vienu dienu. Kavēšanās ir saistīta ar to, ka norēķini starp vairākām bankām vienmēr aizņem vairāk laiku nekā naudas pārskaitījums vienas bankas ietvaros. Tādējādi vairumā gadījumu ātrais kredīts 20 Ls vai lielākā apmērā visātrāk būs iegūstams Latvijas lielāko banku klientiem.

Detalizētāk par kritērijiem, kas jāizpilda, lai aizņemtos internetā esam rakstījuši iepriekš. No otras puses, ne vienmēr vajag piebāzt galvu ar lieku informāciju, jo jautājums, kur dabūt kredītu, tomēr ir samērā vienkāršs, bet pati aizņemšanās ir pa spēkam ikvienam. Ātrais kredīts 20 Ls līdz 200 100 Ls vai pat 200 Ls apmērā ir ērts un izdevīgs veids, kā saņemt papildus finansējumu brīžos, kad steidzami vajag naudu un ir skaidrs, kā to atmaksāt. Aizņemies atbildīgi.