Tu zini, kā ātri dabūt 50 vai 200 latus, taču reizēm ar to nepietiek. Kad vajadzīga lielāka naudas summa, ātrais kredīts 700 Ls bez ķīlas un bez izziņas no darba vietas var ļoti palīdzēt. Salīdzini, kurš patēriņa kredīts lētākais portāla sākumlapā un saņem naudu 15 minūtēs. Kredīts ir pieejams uz laiku līdz 2 gadiem, bet, ja esi gatavs gaidīt līdz naudas saņemšanai 2 – 3 dienas, tad vari aizņemties uz termiņu līdz 5 gadiem.

Kurš ātrais kredīts līdz 700 Ls ir izdevīgākais

Lieki nerunājot, var droši apgalvot, ka ātrais kredīts 700 Ls apmērā ir izdevīgākais tajos gadījumos, kad tiek izvēlēts maksimāli īss atmaksas termiņš. Zemākā procentu likme šāda tipa kredītiem sākas no 1,6% mēnesī, taču vairumā gadījumu ātrajiem kredītiem likme ir no 10% mēnesī. Ņem vērā, ka jo ilgāks atmakas termiņš, jo lielāku summu perioda beigās būsi samaksājis kreditoram.

pieteikties kredītam šeit
No otras puses, izvēloties garāku atmaksas termiņu, var ievērojami samazināt ikmēneša maksājuma apmēru, kas bieži ir pats svarīgākais faktors. Atkarībā no tā, kas ir būtiskāk – laiks vai procentu likme izdevīgāks būs kāds cits ātrais kredīts līdz 700 Ls. (Detalizētāka informācija un kredītu salīdzinājums par šo tēmu pieejams atraiskredits.com sākumlapā).

Samērā bieži izdevīgāk nekā aizņemties internetā ir aizņemties no draugiem vai radiniekiem. Protams, lai varētu palūgt kādam naudu ir vajadzīga drosme un jābūt labām attiecībām ar aizdevēju. Ja nevēlaties apgrūtināt sev tuvos cilvēkus ar savām īslaicīgajām finansiālajām grūtībām, ātrais kredīts var būt labs risinājums. Katru gadu Latvijā vairāki simti tūkstoši izmanto ātro patēriņa kredītu sniegtās iespējas un absolūti lielākā daļa kredītņēmēju ir apmierināti ar šo pakalpojumu.

Kā saņemt naudu?

Ātrais kredīts 700 Ls, 150 Ls vai 1000 Ls apmērā ir pieejams pilnīgi vienādi. Lai saņemtu naudu potenciālajam kredītņēmējam ir jāizpilda sekojošas prasības:

  • jāaizpilda pieteikums kreditora mājas lapā (iepriekš salīdzinot aizdevumus var ievērojami ietaupīt);
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa, ja tāda tiek prasīta uz kredidtora bankas kontu (parasti maksa ir 0,01 Ls);
  • jāapstiprina kredīta pieteikums, nosūtot sms, veicot attiecīgas darbības savā provilā vai piezvanot.

Kad viss izdarīts, ātrais kredīts līdz 700 Ls ir pieejams kontā jau pēc aptuveni 15 minūtēm. Protams, ir iespējama aizkavēšanās, sevišķi gadījumos, kad klientam un kreditoram nav konts vienā un tajā pašā bankā. Vairumā gadījumu, uzņēmumi, kuru klāstā ir ātrais kredīts 700 Ls apmērā ir konti visās iespējamās Latvijā reģistrētās komercbankās, kas apkalpo privātpersonas, taču ne vienmēr.

Kam ir grūtāk pieejams ātrais kredīts līdz 700 Ls?

Pirms izsniegt kredītu, aizdevējs vērtē divus faktorus – kredītvēsturi un ienākumus. Ja kredītvēsture ir slikta vai sabojāta, iespēja saņemt ātro kredītu internetā samazinās par aptuveni 70%. Kredītvēsture ļauj izdarīt secinājumus par katra aizņēmēja psiholoģisko noturību un spēju pildīt saistības noteiktajā termiņā. Cilvēki, kas iepriekš kavējuši parādsaistību vai kredītsaistību pildīšanu saņemt aizdevumu ir samērā problemātiski, bet, ja pārkāpums ir bijis neliels vai arī ir ticis samērā ātri novērsts, tad iespēja aizņemties joprojām pastāv. Otrs faktors – ienākumi tiek vērtēts ļoti reti, jo daudziem darbs notiek, saņemot algu aploksnē, līdz ar to šo personu ienākumus nav iespējams pārbaudīt.