Vai kredīti bez procentiem ir pieejami tikai izredzētajiem?Agrāk tā bija, taču šobrīd ātrie kredīti bez procentiem un bez ķīlas ir pieejami internetā ikvienam no 20 gadu vecuma. Naudas kredīta saņemšanai nav nepieciešama izziņa no darba vietas un tos var saņemt pat 10 minūšu laikā. Vēlies zināt, kuri ir lētākie patēriņa kredīti internetā? Izvērtē un ietaupi, bet neaizmirsti arī izvērtēt savu reālo maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Kā izvēlēties lētāko kredītu?

Visi kredīti nav vienādi. Tie visi ir finanšu pakalpojumi, taču (1) pieejamās summas lielums, (2) procentu likmes, (3) aizdevuma izsniegšanas laiks un vēl daudzi citi faktori ir ļoti atšķirīgi. Pieredze liecina, ka divu dažādu aizdevēju procentu likmes vienā termiņā var atšķirties pat gandrīz trīs reizes. Gadījumos, kad notiek akcijas un ātrie kredīti tiek piedāvāti bez procentiem, komisijas maksa nav jāmaksā, taču tikai noteiktu laiku. Maksimālais termiņš uz kuru tiek izsniegti bezprocentu kredīti ir 30 dienas.  Ja nauda tiek atmaksāta savlaicīgi, nekas papildus nav jāmaksā. Ja vajadzīgs termiņa pagarinājums, tad tas jau ir maksas pakalpojums par ko samaksu prasa pilnīgi visi kreditori.

Lētāko kredītu iespējams atrast salīdzinot dažādus piedāvājumus. Veikalā mēs salīdzinām maizes, piena un krējuma cenas. Tas pats ir jādara arī ar kredītiem, kas tiek izsniegti bez procentiem. Salīdzinot iespējams atrast izdevīgāko kredītu un ietaupīt daudz naudu. Šobrīd pieprasītākie un izdevīgākie bezprocentu kredīti ir apkopoti portāla atraiskredits.com sākumlapā. Pirms aizņemšanās gan ir jāņem vērā, ka saņemt kredītu ir viegli, taču to atmaksāt jau ir krietni grūtāk, tādēļ pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savas spējas un iespējas atmaksāt naudas aizdevumu savlaicīgi.

Kā pieteikties aizdevumam bez procentiem internetā?

Kredīta saņemšanas procedūra ir vienkārsota līdz minimumam. Viss, kas nepieciešams, lai iegūtu kredītu ir (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) aktīva internebankas pieeja un (3) mobilais telefons. Ja rīcībā ir viedtelefons, tad var iztikt bez datora. Tā kā īstermiņa kredīti bez procentiem tiek izsniegti internetā, tad ir jāveic sekojoša procedūra:

  1. jāsalīdzina visi kredīti;
  2. jāaizpilda pieteikuma anketa izvēlēta uzņēmuma mājas lapā;
  3. jāpārskaita reģistrācijas maksa, gadījumos, kad tā tiek prasīta;
  4. jāapstiprina kredīta summa (nosūtot īsziņu, piezvanot vai veicot attiecīgas darbības lietotāja profilā);

Kad viss veiksmīgi izdarīts, atliek vien gaidīt. Nauda kontā parasti tiek ieskaitīta 10 – 20 minūtēs, bet īpašos gadījumos var nākties gaidīt 24 stundas. Šī iemesla dēļ, ja zini, ka nauda būs vajadzīga otrajā dienā, piesakies kredītam jau iepriekšējā vakarā. Šādā veidā aiztaupīsi sev lieku uztraukumu un saņemsi naudu tieši tad, kad tā vajadzīga.

Kādi ir pamatnoteikumi ātro kredītu saņemšanai?

Priekšnoteikumi, lai saņemtu ātro kredītu bez procentiem ir tikai divi. Pirmkārt, nedrīkst būt sabojāta kredītvēsture, t.i. nedrīkst būt kavētas parādsaistības un kredītsaistības ilgāk par 60 dienām. Ja tas ir noticis, tad pastāv liela varbūtība, ka esi iekļuvis parādnieku reģistrā. Ko darīt šādā situācijā vari izlasīt rakstā ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Otrs priekšnoteikums ir pastāvīgi ienākumi, kas ļauj atmaksāt parādu noteiktajā termiņā. Aizņemies atbildīgi un izvērtē vai kredīti bez procentiem ir tev piemēroti un vai spēsi tos atmaksāt savlaicīgi.