Brīžos, kad vajadzīga papildus nauda, mazais kredīts 400 Ls apmērā var izlīdzēt. Bez ķīlas, bez izziņas no darba vietas, bez galvotāja. Naudu vari saņemt 10 – 20 minūtēs, neatejot no datora, ja vien Tev ir regulāri ienākumi un tīra kredītvēsture.  Izvērtē savu maksātspēju, aizņemies atbildīgi.

Kurš ir izdevīgākais kredīts līdz 400 Ls?

Šobrīd internetā ir sastopami visdažādākie aizdevumu piedāvājumi, taču prakse liecina, ka kredīts 400 Ls vai pat 1000 Ls reāli tiek izsniegts vien dažos uzņēmumos, bet pārējos tas ir vien reklāmas triks. Populārākos nebanku aizdevumus esam apkopojuši sadaļā patēriņa kredīti, tādējādi sniedzot iespēju tos visus salīdzināt pēc svarīgākajiem kritērijiem – procentu likmes, naudas saņemšanas ātrums, maksimālā summa u.c. Būtībā nav pat svarīgi, vai nepieciešams kredīts 400 Ls, 800 Ls vai 1500 Ls apmerā, procedūra naudas saņemšanai ir viena un tā pati. Protams, paši piedāvājumi ir atšķirīgi, taču jāņem vērā, ka katram aizdevumam ir savi plusi vai īpatnības. Ja tā nebūtu, kredītu tirgū dominētu tikai 1 aizdevējs, taču tas tā nav.

Kredīts 400 Ls bez komisijas maksas internetā

Lai cik tas skaisti arī nebūtu, kredīts 400 Ls apmērā tomēr nav pieejams bez procentu maksas. Maksimālā summa, ko ikviens var saņemt bez procentiem ir 200 Ls. Naudu atmaksājot 30 dienu laikā nekas papildus nav jāmaksā. Tas ir izdevīgi, turklāt šādu iespēju piedāvā vairāki uzņēmumi (skat. atraiskredits.com sākumlapu). Lai aizņemtos ir vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, internetbanka un mobilais telefons. Naudas kredīta saņemšanas procedūra ietver šādus soļus:

  • jāsalīdzina piedāvājumi un jāizvēlas piemērotākais kredīts līdz 400 Ls;
  • jāaizpilda vienkārša anketa kreditora mājas lapā (jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, epasts, mobilā telefona nr.);
  • jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu (reģistrācijas maksa).

Kad tas izdarīts atliek vien gaidīt. Parasti nauda tiek ieskaitīta kontā 10 – 20 minūtēs, taču reizēm gadās arī nedaudz ilgāk. Paralēli jāņem vērā, ka daži aizdevēji papildus lūdz apstiprināt kredīta pieprasījumu (kredīta verifikācija ar sms vai piezvanot uz klientu centru). Ja Tev ir vajadzīgi kredīti līdz 400 Ls, Tu vari aizņemties divus kredītus reizē bez procentiem. Svarīgi – neatmaksājot naudu savlaicīgi, ir jāmaksā par kredīta termiņa pagarināšanu un tas ir samērā dārgs pakalpojums. Maksa par līguma pagarināšanu var svārstīties no 12,5% līdz vairāk kā 30% mēnesī, savukārt soda sankcijas par saistību nepildīšanu var pārsniegt pat 1% dienā. Ņem vērā, ka, lai saņemtu naudas kredītu, pieteikuma iesniedzējam nedrīkst būt sabojāta kredītvēsture un papildus tiek prasīti arī regulāri ienākumi. Ja abi šie faktori tiek izpildīti godam, tad pastāv liela iespēja, ka kredītu saņemsi. Tomēr neļauj šiem skaitļiem sevi apmulsināt. Kad nauda ir tiešām nepieciešama steidzami, ir jārīkojas ātri, taču pārdomāti. Ja esiet spējīgi naudu atmaksāt savlaicīgi, tad ātrais kredīts 400 Ls apmērā var būt labs risinājums. Pretējā gadījumā tas ir samērā dārgs pasākums, kas izdevīgs vien retajam. Aizņemies gudri, risks ir, bet Tev pašam ir galva uz pleciem.