Aizņemoties naudu, ir svarīgi zināt, cik un, kuros datumos ir jāatmaksā. Ātrais kredīts ar atmaksas grafiku ļauj labāk plānot savu finanšu plūsmu un atlikt naudu sistību savlaicīgai izpildei. Atmaksas grafiku var ērti aplūkot jau pirms aizņemšanās līguma apstiprināšanas, tādējādi izvairoties no nepatīkamiem pārsteigumiem nākotnē. Uzzini, kurš ir lētākais ātrais kredīts šeit Latvijā. Izvērtē savu finansiālo disciplīnu un iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Ātrais kredīts ar atmaksas grafiku bez procentiem internetā

Mūsdienās īstermiņa ātrais kredīts bez procentiem ir pieejams vairākos uzņēmumos. Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties bez maksas ir 200 Ls, bet maksimālais termiņš 30 dienas. Atmaksājot kredītu noteiktajā termiņā, nekas papildus nav jāmaksā. Piemērs, paņem 100 Ls aizdevumu un atmaksā tos pašus 100 Ls.

Kredītu atmaksas grafiks šajā gadījumā būtu pavisam vienkāršs un ietvertu vienu maksājumu līguma termiņa beigās. Šobrīd ātrais kredīts ir pieejams ikvienam no 18 gadiem un tā saņemšanai ir nepieciešamas aptuveni 15 minūtes. Tiesa, aizņemties bez procentiem var vien no 20 gadiem. Maksimālais kredīta apjoms, ko iespējams saņemt 15 minūtēs ir 1000 Ls (skat. atraiskredits.com sākumlapu).

Kad vajadzīgs lielāks aizdevums, varētu noderēt patēriņa kredīti. Šī tipa naudas aizdevumi ļauj iegūt 2000 Ls, 5000 Ls pat 7000 Ls bez ķīlas. Tiesa, lai aizņemtos ir jābūt tīrai kredītvēsturei un regulāriem ienākumiem pienācīgā apmērā. Procentu likme patēriņa kredītiem internetā sākas no 1,6% mēnesī, bet precīzu likmi iespējams uzzināt, tikai pēc pieteikuma aizpildīšanas (bezmaksas pakalpojums). Līguma noteikumi būs atkarīgi no kredītvēstures, kredītsaistībām, ienākumiem. Iepriekšēja sadarbība ar aizdevēju ir bonuss, kas ļauj iegūt vēl izdevīgākus noteikumus. Aizdevuma atmaksas grafiks ātrajiem patēriņa kredītiem ir krietni sarežģītāks nekā mikrokredītiem. Atmaksas grafiks ir neatņemama līguma sastāvdaļa un ļauj gūt detalizētu priekšstatu par parāda summu un tās samazināšanos pa mēnešiem. Pieredze liecina, ka maksimālais termiņš kredītiem bez nodrošinājuma ir 5 gadi.

Aizņemoties pret auto vai nekustamā īpašuma ķīlu, iespējams iegūt praktiski neierobežotu naudas daudzumu. Pret nekustamā īpašuma (zemes vai mājokļa) ķīlu var iegūt līdz pat 70% no īpašuma vērtības, savukārt, ieķīlājot auto, var iegūt līdz pat 90% no auto vērtības. Pozitīvi, ka ieķīlājot auto naudu var saņemt 1 dienas laikā, turklāt saņemot kredītu var turpināt braukt ar savu auto visu parāda atmaksas laiku. Atmakas grafiks kredītam pret ķīlu ir ļoti līdzīgs visiem iepriekš minētajiem aizdevumiem un ar to var iepazīties pirms līguma noslēgšanas. Bieži vien, to var aplūkot uzreiz kreditora mājas lapā.

Kredīts bez maksas ar atmaksas grafiku – vai realitāte?

Jebkurš Latvijā pieejamais bez maksas kredīts ir tāds tikai uz noteiktu laiku. Ātrais kredīts tiek izsniegts bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām, savukārt lielāki aizdevumi bez maksas nav pieejami. Apstākļos, kad izvēlēts lielāks naudas aizdevums, kredīta atmaksas grafiks ir sevišķi noderīgs, jo ļauj gūt labāku priekšstatu par aizdevuma atmaksas gala termiņu. Būtu jauki, ja saistības varētu izpildīt vienā maksājumā, taču realitātē tam ir vajadzīgs ilgāks laiks, tādēļ maksājumu disciplīna ir sevišķi svarīga. Ātrais kredīts, patēriņa aizdevums vai kredīts pret ķīlu. Neskatoties uz to, kurš no pakalpojumiem tiek izvēlēts ir svarīgi pildīt saistības savlaicīgi, jo pretējā gadījumā var nākties maksāt soda procentus, kas kredītiem nekad nav mazi. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.