Kad vajadzīgs aizņēmums, pagātne tiek celta augšā un, ja ir kavēti maksājumi, kredīts var tikt atteikts. Kur aiznemties naudu ar sliktu kredītvēsturi ir pirmais jautājums, kas rodas šādās situācijās. Nenoliedzami tas ir grūtāk, taču nav neiespējami. Tiesa, jārēķinās, ka atteikuma iespēja ir vairākas reizes augstāka.

Kādas ir iespējas aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi internetā?

Sabojāta kredītvēsture ir visiem tiem cilvēkiem, kas iepriekš ir kavējuši parādsaistību vai kredītsaistību atmaksu ilgāk par 2 mēnešiem, parāda summai kopā ar soda procentiem vienlaikus pārsniedzot 100 Ls slieksni. Ja tas ir noticis, aizņēmējs bieži tiek iekļauts parādnieku reģistrā. Oficiālo parādnieku reģistru (kredītu reģistru) uztur Latvijas Banka. Paralēli pastāv arī citi parādnieku reģistri, kurus uztur privāti uzņēmumi. Šajos sarakstos informāciju var ievietot jebkurš uzņēmums, ne tikai bankas un zemāka līmeņa kredītiestādes. Iekļūstot parādnieku reģistrā, informācija par pārkāpuma faktu tajā tiek glabāta vismaz 10 gadus neatkarīgi no tā, vai pārkāpums ir ticis novērsts. Labā ziņa – daudzi domā, ka viņu kredītvēsture ir sabojāta, taču tā nav patiesībā. Ja piederi pie viņiem, vari mēgināt aizņemties kaut vai tūlīt.

pieteikties kredītam šeit
 

Lemjot par aizdevuma piešķiršanu, kreditors vērtē katru gadījumu individuāli. Tas nozīmē, ka gadījumos, kad pārkāpums ir bijis neliels vai arī ir ticis ļoti ātri novērsts, iespēja saņemt kredītu joprojām pastāv. Tiesa, neviens kreditors šo faktu neafišē. Uzņēmumi ir ieinteresēti iegūt klientus ar tīru kredītvēsturi vai bez kredītvēstures. Sabojāta kredītvēsture ir pazīme, ka klients nav 100% uzticams.

Kā aizņemties ar sliktu kredītvēsturi?

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi tiek izsniegti ļoti reti. Daudz lielāka iespēja ir saņemt aizdevumu bankā vai kādā kredītu uzņēmumā, kas par šo pakalpojumu papildus prasa ķīlu vai galvotāju.  Kas izdevīgāks katram ir jāizlemj pašam. Daļai cilvēku patīk autolombards, jo tas dod iespēju aizņemties līdz pat 90% no auto vērtības 1 dienā, turklāt svarīgākais apstāklis šādās reizēs ir nevis kredītvēsture, bet automašīnas novērtējuma vērība.  Auto kalpo kā ķīla, turklāt ar to var turpināt braukt visu kredīta atmaksas laiku. Situācijās, kad citi varianti vairs nav vai ir vajadzīga lielāka naudas summa, aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi pret auto ķīlu var likties vilinoši, taču pastāv iespēja, ka arī šis aizņēmums tiek atteikts. Detalizētas procentu likmes un piedāvājumu salīdzinājums atrodams atraiskredits.com sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.