Šobrīd kredīts 2000 Ls vērtībā ir pieejams 2 dienās. Uz kredītu bez ķīlas var pretendēt ikviens, kas ir vismaz 20 gadus vecs un ar tīru kredītvēsturi. Ja vajadzīga summa līdz 1000 Ls, vari to saņemt 15 minūtēs. Uzzini, kurš patēriņa kredīts līdz 2000 Ls ir lētākais šeit vai lasi tālāk un uzzini, kā aizņemties visizdevīgāk. Izvērtē riskus un savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Kredīts 2000 Ls bez ķīlas internetā

Kad vajadzīgs naudas kredīts 2000 Ls vai pat 5000 Ls apmērā, ir jāveic pamatīga izpēte. Summa nav maza, līdz ar to procentu likmei ir ļoti būtiska nozīme, jo tieši tā izšķirs, cik liels būs ikmēneša maksājums.

Pirms izvēlēties konkrētu piedāvājumu ir vērts, aplūkot, ko piedāvā sava banka. Pastāv iespēja, ka ilgstošiem klientiem tiks piedāvāti īpaši izdevīgi nosacījumi. No otras puses, var rīkoties arī daudz aktīvāk un pieteikties kredītam vairākos uzņēmumos. Pozitīvi, ka aizdevējiem nav būtiski – kredīts 2000 Ls vai kredīts 5000 Ls, pieteikuma aizpildīšana ir vienāda, turklāt bez maksas. Saņemot visus piedāvājumus, variet nolikt tos blakus un salīdzināt, kurš kreditors konkrētajā brīdī piedāvā izdevīgākus nosacījumus. Aizdevuma saņemšanai nav nepieciešama ķīla un tas tiek piešķirts, izvērtējot klienta ienākumus, kredītsaistības un kredītvēsturi. Procentu likme šī tipa kredītam ir no 1,6% mēnesī. Precīza likme ir atkarīga no iepriekš minētajiem faktoriem, kā arī kredīta summas un līguma darbības termiņa.

Kā aizņemties izdevīgi?

Brīdī, kad nolemts, ka kredīts 2000 Ls vērtībā ir jāņem un ir vēlme ietaupīt, jārīkojas sekojoši:

  • salīdzini visus piedāvājumus (skat. sadaļu “patēriņa kredīti” lapas augšpusē);
  • aizpildi kredīta pieteikuma anketu;
  • saņem atbildi. Ja piedāvājums apmierina, noslēdz līgumu elektroniski vai uzņēmuma filiālē.

Jau norādījām, ka kredīta pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas. Tā kā procentu likme katram klientam tiek noteikta individuāli, detalizētu piedāvājumu iespējams saņemt tikai piesakoties. Informēts kredītņēmējs ir krietni labākās pozīcijās nekā tas, kurš uzķeras uz reklāmām.

Kredīts 2000 Ls pret ķīlu – pieejams ikvienam

Situācijās, kad naudas kredīts tiek atteikts dēļ sliktas kredītvēstures, pārlieku lielām kredītsaistībām vai nepietiekamiem ienākumiem, ir cits risinājums. Pret ķīlu ikvienam ir pieejams neierobežota lieluma aizdevums, t.sk. kredīts 2000 Ls apmērā. Kredītu iespējams saņemt pret nekustamā īpašuma ķīlu vai pret automašīnas ķīlu. Pret nekustamā īpašuma ķīlu var aizņemties līdz pat 70% no ķīlas vērtības uz 5 gadiem, pret auto ķīlu līdz 90% no auto vērtības 1 dienā. Detalizētāk par auto ieķīlāšanas iespējām esam runājuši rakstā “Auto lombards“, ja tas ir aktuāli, izlasiet. Ieķīlāt var ikvienu auto, kas nav vecāks par 20 gadiem ar izietu tehnisko skati un OCTA apdrošināšanu. Pats labākais šajā gadījumā ir tas, ka ar ieķīlāto auto var turpināt braukt visu kredīta atmaksas laiku. Procentu likme šī tipa aizdevumam ir no 32% gadā.

Kopumā var secināt, ka kredīts 2000 Ls apmērā ir pieejams gan bez ķīlas, gan pret ķīlu. Minimālā procentu likme ir 1,6% procenti. Ja vajadzīgs aizdevums līdz 1000 Ls, to iespējams saņemt 15 minūtēs, bet līdz 200 Ls bez procentiem un komisijas maksas. Detalizētāku info skat. atraiskredits.com sākumlapā.