Pagātnes kļūdas var maksāt dārgi, arī attiecībā uz kredītiem. Neskatoties uz to, ātrais kredīts ar kredītvēsturi ir pieejams bez ķīlas un bez izziņas no darba devēja jau 10 minūtēs. Pozitīvi, ka pirmais kredīts līdz 200 Ls ir pieejams bez komisijas maksas uz laiku līdz 30 dienām. Tu vari atrast izdevīgākos kredītu piedāvājumus atraiskredits.com sākumlapā, bet turpinājumā aplūkosim, kā rīkoties situācija, kad ir problēmas ar kredītvēsturi.

Kā iegūstams ātrais kredīts ar kredītvēsturi ?

Kredītvēsture ir pilnīgi visiem cilvēkiem, kas kaut reizi dzīvē ir ņēmuši kredītu, taču ir svarīgi izšķirt vai kredītvēsture ir pozitīva (visas iepriekšējās saistības ir pildītas savlaicīgi) vai negatīva (kavēta parādsaistību vai kredītsaistību izpilde). Aizņemties ar pozitīvu kredītvēsturi ir pavisam vienkārši, jo klienti ar labu kredīta vēsturi ir aizdevēji mīļākie klienti. Tomēr arī cilvēkiem ar sliktu kreditēšanas vēsturi ir pieejams ātrais kredīts internetā ar kredītvēsturi, pie nosacījuma, ka iepriekšējie pārkāpumi ir novērsti. Gadījuma, ja parādi nav nokārtoti un kredītņēmējs ir iekļauts parādnieku reģistrā, ātrais kredīts ar kredītvēsturi (sliktu) bez ķīlas nebūs pieejams. Vienīgais, kas šajos gadījumos atliek ir aizņemties pret ķīlu. Ieķīlāt nekustamo īpašumu var būt riskanti, tādēļ daudz izdevīgāk un arī drošāk var būt kredīts pret auto ķīlu. Pieredze liecina, ka šis aizdevuma veids ir piejams gan ar kredītvēsturi, gan bez kredītvēstures.

Pieņemot, ka iepriekšējie parādi ir nomaksāti, ātrais kredīts ar kredītvēsturi ir piejaams izpildot dažus vienkāršus soļus:

  • salīdzini visus kredītus (skat. atraiskredits.com sākumlapu);
  • aizpildi anketu un pārskaiti reģistrācijas maksu (parasti 0,01 Ls) uz kreditora bankas kontu;
  • norādi vēlamo aizdevuma summu ar īsziņu (sms kredīts);
  • saņem naudu kontā.

Tradicionāli visātrāk naudu saņem tie klienti, kuriem ir konts tajā pašā bankā (pat 10 minūtēs pēc pieteikuma aizpildīšanas), taču ir vērts ņemt vērā, ka reizēm var gadīties aizkavēšanās līdz pat vienai stundai, retāk līdz 1 dienai. Ātrais kredīts ar kredītvēsturi internetā bez maksas (0%) ir iegūstams uz laiku līdz 30 dienām. Maksimālā summa, ko šādā veidā var saņemt ir 200 Ls, taču vairums Latvijas iedzīvotāju aizņemas līdz 125 Ls vai 150 Ls. Atmaksājot naudu noteiktajā termiņā, nekas papildus nebūs jāmaksā, tādēļ ir vērts pacensties un izpildīt līguma nosacījumus, jo pretējā gadījumā būs jāmaksā par līguma pagarināšanu (no 12,5% mēnesī). Detalizētāku informāciju par to, kurš naudas kredīts ar kredītvēsturi internetā ir izdevīgākais variet aplūkot kredītu salīdzinātājā, portālā pirmajā lapā.