Tuvojas atvaļinājumu laiks, kad nebūtu jādomā par naudu, bet vienkārši jāļaujas atpūtai. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu atvaļinājuma nauda ir jāpārskaita pirms došanās atpūtā, taču ne vienmēr tas notiek. Ja gadās aizķeršanās, taču nevēlaties atteikties no došanās pelnītā atpūtā, ātrais kredīts atvaļinājumam var palīdzēt atrisināt radušos situāciju.

pieteikties kredītam šeit
Aprēķināt manas kredīta iespējas

Cik maksā ātrais kredīts atvaļinājumam ?

Šobrīd vairāki ātrie kredīti ir pieejami bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Tas nozīmē, ka vari aizņemties tagad un 30 dienuvasaras ātrais kredīts atvaļinājumam laikā atmaksāt tik, cik paņēmi. Tradicionāli nebanku kreditori vienam klientam bez procentiem neaizdod vairāk par 200 Ls, taču tas ir pietiekami, lai atrisinātu steidzamas vajadzības. Netiek prasīta ne ķīla, ne galvotājs, ne izziņa no darba devēja. Nauda aizņēmēja bankas kontā tiek ieskaitīta vidēji 10 – 20 minūtes pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas, taču tikai pie nosacījuma, ka kreditoram ir konts tajā pašā bankā.

Ja vēlies aizņemties vairāk vai arī atkārtoti, būs jāmaksā komisijas maksa, kuras apmērs katram uzņēmumam ir stipri atšķirīgs. Detalizētas procentu likmes vari uzzināt pirms kredīta pieteikuma apstiprināšanas, t.sk. salīdzinot visus aizdevumus šī portāla sākumlapā. Apstākļos, kad atmaksāt visu aizņēmuma summu noteiktajā termiņā nav iespējams, aizdevēji parasti piedāvā pagarināt līguma termiņu uz laiku līdz 1 mēnesim. Maksa par šo pakalpojumu ir atkarīga no kredīta summas un izvēlētā pagarinājuma termiņa. Dārgākajā variantā tā var sasniegt pat nedaudz vairāk kā divdesmit piecus procentus no neatmaksātās aizdevuma summas, pagarinot kredītu uz vienu mēnesi, tādēļ ir vērts darīt visu iespējamo, lai atdotu parādu noteiktajā laikā.

Vai aizņemšanās internetā ir droša ?

Ātrais kredīts ir viens no tiem pakalpojumiem, kas tiek pilnībā nodrošināts, izmantojot interneta sniegtās priekšrocības. Klientu reģistrācija notiek aizdevēja mājas lapās. Lai parliecinātos, ka kredīta pieteikuma iesniedzējs ir tas par ko uzdodas, kreditori lūdz pārskaitīt 0,01 Ls uz savu bankas kontu. Reģistrācijas maksa tiek pārskaitīta no personīgā internetbankas konta un, lai to izdarītu ir nepieciešamas vairākas paroles (klienta numurs, parole un parole no kodu kalkulatora). Kopumā šāda pieeja ļauj samērā veiksmīgi nodrošināt, ka ātrais kredīts atvaļinājumam un jebkurām citām vajadzībām tiek pārskaitīts tikai īstajam cilvēkam. Praksē gan, protams, ir vairāki piemēri, kad lētticīgi cilvēki uztic citiem savus internetbankas pieejas datus, kā rezultātā uz viņu vārda tiek paņemts ātrais kredīts internetā, kura atmaksa tiek prasīta no konta īpašnieka.

Kā atmaksāt kredītu bez ķīlas ?

Naudas aizdevums ir jāatmaksā vienkārši pārskaitot attiecīgo naudas summu uz kreditora bankas kontu. Maksājuma uzdevumā ir jānorāda aizdevēja prasīta informācija (klienta numurs, personas kods, kredīta līguma numurs). Lai būtu droši, ka aizdevuma maksājums saņem kreditoru savlaicīgi, ir vērts pārskaitīt naudu ne vēlāk kā divas darba dienas pirms līguma termiņa beigām. Pretējā gadījumā var rasties situācija, ka nauda it kā ir pārskaitīta, taču maksājums aizkavējas un kreditors prasa maksāt soda naudu par saistību nepildīšanu. Kad viss izdarīts pareizi un ātrais kredīts atvaļinājuma vajadzībām ir atmaksāts, variet pasmaidīt. Darījums ir noticis veiksmīgi.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.