Aizņemties naudu likumīgi var no 18 gadiem. Ātrie minikredīti paver iespēju papildināt savu kontu ar 25 Ls – 200 Ls jau dažu minūšu laikā. Netiek prasīta ķīla vai papīra izziņas. Visu iespējams paveikt elektroniski, bez stresa. Jaunajiem klientiem īpašs piedāvājums – pirmais kredīts bez maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Labākie ātrie minikredīti salīdzināti šī portāla sākumlapā.

Kā iegūstami ātrie minikredīti ?

Šobrīd vairāki mini kredīti ir pieejami bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Lai saņemtu aizdevumu, atliek tikai izvēlēties izdevīgāko, aizpildīt pieteikuma anketu un apstiprināt savu lietotāja profilu (jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu). Minimālais vecums, lai aizņemtos internetā ir 18 gadi, taču ātrie mini kredīti ir pieejami arī pensionāriem līdz 75 gadu vecumam.

Galvenais priekšnoteikums, lai aizņemtos online būtībā ir tīra kredītvēsture (pieteikuma iesniedzējs nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros), taču ir kāda nianse. Mini kredītus internetā piedāvā privāti uzņēmumi, nevis komercbankas, taču bankas neļauj nevienam citam pārbaudīt informāciju par kavējumiem savā kopējā kredītu reģistrā. Praksē tas nozīmē, ka ātrie minikredīti ir pieejami cilvēkiem, kuriem ir pārkāptas kredītsaitības pret bankām, jo parastajiem uzņēmumiem nav pieeja oficiālajam kredītu reģistram.

Otrs faktors – ienākumi ir krietni slidīgāks jautājums. Lai arī daudzi uzņēmumi formāli pieprasa apliecināt regulārus ienākumus, tomēr reāla ziņu pārbaude netiek veikta, paļaujoties uz klientu godaprātu, kā rezultātā samērā viegli ir pieejami arī ātrie kredīti bez darba vietas. Jāpatur gan prātā, ka nepatiesas informācijas sniegšana ir juridiski sodāma nodarbe, tādēļ ar to nevajadzētu aizrauties.

Trešais faktors, ko izvērtē kredītdevēji ir klienta vecums, taču par to jau viss tika pateikts. Vairums aizdevēju neizsniedz kredītus pensionāriem, jo laikam domā, ka tie gluži vienkārši varētu nomirt nesamaksājot. Tajā pašā laikā tirgū ir piedāvājumi, kas ļauj aizņemties pat sirmā vecumā, taču kredīts virs 75 gadiem bez ķīlas gan diemžēl netiek piedāvāts.

Cik ātri tiek ieskaitīti mazie ātrie kredīti ?

Saskaņā ar kreditoru solījumiem, nauda klienta kontā tiek ieskaitīta pat 10 – 15 minūtes pēc reģistrācijas pieteikuma apstiprināšanas un vēlamās aizdevuma summas norādīšanas. Tajā pašā laikā, ir skaidrs, ka šis sauklis ir spēkā tikai pie nosacījuma, ka klientam un kreditoram ir bankas konts vienā un tajā pašā uzņēmumā. Pretējā gadījumā var nākties gaidīt ilgāk, jo naudas pārskaitījumi starp dažādām bankām var aizņemt pat vairākas stundas, bet reizēm pat vairākas dienas.

Aizņemieties atbildīgi.