Tev vajag naudu tūlīt, tad ātrais kredīts bez galvotāja var palīdzēt. Nosacījumi ? Aizņemies līdz 200 Ls un atmaksā, cik paņēmi. Naudu saņemsi pavisam ātri, bet atdosi 1 mēneša laikā. Šis piedāvājums ir spēkā vairākos uzņēmumos, taču attiecas tikai uz jaunajiem klientiem. Vajag vairāk ? Nav problēmu. Vari pretendēt uz kredītu līdz pat 7000 Ls bez galvotāja, taču tad būs jāgaida vairākas dienas.

kredītu kalkulators

Kā iegūstams ātrais kredīts bez galvotāja un bez ķīlas ?

Kad visi plusi un mīnusi izvērtēti un esi gatavs aizņemties, atliek vien atrast īsto aizdevēju. To iespējams izdarīt vienīgi salīdzinot vairākus piedāvājumus pēc svarīgākajiem kritērijiem (skat. portāla sākumlapu), t.sk. aizdevuma summa, minimālais vecums, komisijas maksas u.c. Nākamais solis ir (1) pieteikšanās aizņēmumam, anketas aizpildīšana, (2) profila apstiprināšana (jāpārskaita reģistrācijas maksa 0,01 Ls), (3) jānorāda vēlamā aizdevuma summa. Pēc tam atliek vien gaidīt. Ātrais kredīts bez galvotāja būs 100% pieejams cilvēkiem ar tīru kredītvēsturi vai bez kredīvēstures un ar pastāvīgiem ienākumiem. Ja lēmums būs labvēlīgs, nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūtēs. Ja spējat izpildīt visas šīs prasības, tadvariet par neko neuztraukties, jo esiet pirmšķirīgs klients.

Visi pārējie, kuriem ir kāds trūkums – slikta kredīta vēsture vai bez darba vietas arī var aizņemties, taču, lai iegūtu aizdevumu nāksies pieteikties kredītam vairākos uzņēmumos. Katram aizdevējam ir sava kredītpolitika un nosacījumi, kas līdz galam netiek izpausti. Viens un tas pats cilvēks vienā dienā konkrētā uzņēmumā aizdevumu varēs saņemt, bet citā kredīts tiks atteikts. Kopīga raksturiezīme visiem ātro kredītu uzņēmumiem, tomēr ir piedāvājums aizdod kredītu bez galvotāja. No vienas puses, tas var likties neparasti, taču, no otras puses, ja aizdevuma saņemšanai būtu vajadzīgs galvotājs, tad ātrais kredīts nekādā veidā nevarētu tikt izsniegts 10 – 20 minūšu laikā un patiesībā nevarētu tikt uzskatīts par ātro aizdevumu.

Cik maksā naudas kredīts bez galvotāja internetā ?

Visizdevīgākais neapšaubāmi ir ievadā minētais ātrais kredīts bez komisijas maksas (0%), taču to katrā uzņēmumā var saņemt tikai vienu reizi. Ja kādreiz vajadzīgs atkārtots aizdevums, tad pastāv divi varianti – (1) aizņemties no konkurentiem (lētāk) vai (2) aizņemties tajā pašā uzņēmumā, maksājot komisijas maksu (12% – 20% mēnesī). Papildus tam jāņem vērā, ka ātrais kredīts bez galvotāja ir izdevīgs tikai īstermiņā (1 mēnesis). Ja kredīta atmaksas termiņš tiek kavēts, tad aizdevējs prasa maksāt par līguma termiņa pagarināšanu un praksē tas nozīmē, ka jāpiemaksā vēl aptuveni 20% no neatmaksātā aizdevuma summas, lai pagarinātu kredītu uz 30 dienām. Precīzu procentu likmi variet uzzināt kredītu salīdzinātājā šī portāla sākumlapā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.