Nevienam nav noslēpums, ka kredīts internetā līdz 500 Ls ir pieejams bez ķīlas un galvotāja, tomēr tikai retais ir informēts par svarīgāko. (1) Jaunajiem klientiem vairākos uzņēmumos tiek piedāvāts pirmais kredīts bez komisijas maksas (0%), tiesa tikai līdz 200 Ls. (2) Ja plānots aizņemties vairāk par 200 Ls vai uz ilgāku laiku nekā 1 mēnesis, tad krietni izdevīgāks ir patēriņa kredīts internetā.

kredītu kalkulators

Kā iegūstams kredīts internetā līdz 500 Ls un vairāk ?

Šobrīd viss, kas nepieciešams, lai aizņemtos internetā bez ķīlas ir (a) dators ar interneta pieslēgumu, (b) epasts, (c) mobilais telefons, (d) bankas konts, (e) internetbankas pieslēgums. Pieteikšanās kredītam noris internetā, neaizņem vairāk par pāris minūtēm un ietver sekojošus soļus:

  • salīdzini visus kredītus (iespēja ietaupīt);
  • piesakies aizdevumam un aizpildi anketu aizdevēja mājas lapā;
  • apstiprini savu lietotāja profilu (jāpārskaita 1 santīms uz kreditora bankas kontu);
  • norādi vēlamo aizdevuma summu un saņem naudu.

Saņemot tavu pieteikumu, aizdevējs izvērtēs visu pieejamo informāciju, t.sk. kredītvēsturi un ienākumus un labvēlīga lēmuma gadījumā pārskaitīs naudu uz kontu jau pavisam drīz. Ja attiecībā uz ienākumiem vai to nepietiekamību ir iespējami dažādi risinājumi, t.sk. norādīt savu sapņu atalgojumu (aizdevēji ienākumus reti kad pārbauda, taču maldināšana var būt krimināli sodāma), tad kredītvēstures izvērtējums parasti ir daudz nopietnāks. Slikta kredītvēsture daudzos gadījumos ir pirmais un galvenais iemesls, kādēļ tiek atteikts kredīts internetā līdz 500 Ls vai par lielāku summu. Ja naudu tomēr vajag un steidzami, tad kredīts internetā pret auto ķīlu var palīdzēt iegūt 500 Ls, 1000 Ls un pat 5000 Ls 1 darba dienas laikā.

Uz aizņēmumu pret automašīnas ķīlu var pretendēt jebkurš Latvijā reģistrēta auto īpašnieks, kura automobilis nav vecāks par 20 gadiem un ir tiesīgs pārvietoties pa Latvijas autoceļiem (izieta skate, OCTA, nomaksāts nodoklis). Piesakoties kredītam netiek zaudēta iespēja to lietot. Tu varēsi joprojām turpināt braukt ar savu auto visur, kur vēlies, jo auto ieķīlāšana norit tikai uz papīra.

Cik maksā aizņemšanās internetā ?

Ievadā jau norādījām, ka pirmais kredīts bez maksas (0% komisija) ļauj aizņemties līdz 200 Ls, atmaksājot tik, cik paņemts. Kredīts internetā līdz 500 Ls turpretim krietni pārsniedz iepriekš minēto limitu un par tā izmantošanu viennozīmīgi būs jāmaksā procenti. Jau ierastie ātrie kredīti ļauj aizņemties aptuveni 10 – 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam, bet procentu likme ir no 10% mēnesī. Ātrie patēriņa kredīti turpretim piedāvā iegūt ne tikai 500 Ls, bet pat 7000 Ls, ar procentu likmi no 22% gadā. Maksimālais termiņš patēriņa kredītiem parasti ir 5 gadi, bet to saņemšanai vajadzīgas vien dažas dienas. Vairāk par to, kā iegūstami ilgtermiņa patēriņa kredīti variet uzzināt šī portāla sākumlapā.

Atbildīga aizņemšanās

Kopumā kredīts internetā ir viens no veidiem, kā papildināt savu kontu brīžos, kad pietrūkst līdz algai vai ir vienkārši vajadzīga papildus nauda. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka kredīts internetā 500 Ls vai pat 1500 Ls apmērā nav dāvana un būs jāatmaksā jebkurā gadījumā. Ja neesi pārliecināts,  ka spēsi atgriezt aizņēmumu noteiktajā termiņā, labāk nemaz neaizņemties, bet, ja aizņemies, tad dari to atbildīgi.