Samērā maz izmantots, taču reizē noderīgs ir ātrais kredīts sadzīves tehnikas un elektronikas iegādei. Bieži vien, labākās akcijas ir spēkā tikai pāris dienas vai pāris nedēļas, bet kā jau dzīvē tas bieži gadās nauda pietrūkst, tad, kad to vajag visvairāk. Šajā brīdī ātrais kredīts līdz algai var palīdzēt iegādāties kārotās preces lētāk un atmaksāt aizdevumu nedaudz vēlāk. Pirmais kredīts līdz 200 Ls pieejams bez komisijas maksas (0%) uz 1 mēnesi. Atmaksā, cik paņēmi.

Vai ātrais bezprocentu kredīts sadzīves tehnikai ir lētākā izvēle ?

Šobrīd vairāki aizdevēji ļauj saņemt kredību bez procentiem (skat. portāla sākumlapu), taču jāņem verā, ka šis nosacījums ir spēkā tikai jaunajiem klientiem, kas vēlas aizņemties pirmo reizi. Papildus tam jāņem vērā arī ātrā kredīta maksimālie limiti. Viennozīmīgi izdevīgākais ātrais aizdevums ir tas, kurš pieejams lētāk, taču, ja plānots lielāks pirkums ar 50 Ls  –  200 Ls var nepietikt. Ja nauda tomēr ir vajadzīga steidzami, tad, iespējams, labāku risinājumu var piedāvāt patēriņa kredīts internetā līdz 1000 Ls. Aizdevums kontā tiek ieskaitīts jau pēc 15 minūtēm, pie nosacījuma, ka aizdevējam un aizņēmējam ir bankas konts vienā un tajā pašā komercbankā.

Otra iespēja ir ilgtermiņa patēriņa kredīti, kas ļauj iegūt pat vairāk kā 5000 Ls dažu dienu laikā. Uz šo aizdevuma veidu var pretendēt ikviens, kas sasniedzis 21 gada vecumu un ir ar tīru kredītvēsturi un ir ar pastāvīgiem ienākumiem. Pieteikšanās patēriņa aizdevumam ir bez maksas un pēc pieteikuma aizpildīšanas tas tiek izvērtēts dažu minūšu laikā.

Cik maksā ātrais kredīts ?

Šobrīd naudas kredīts sadzīves tehnikai un elektronikai ir viens no veidiem, kā daudzas Latvijas ģimenes var iegādāties nepieciešamās mantas ilgtermiņā. Maksa par pirmo aizdevumu, kas ņemt atkārtoti vai uzņēmumos, kur nav spēkā akcijas piedāvājumi, var izmaksāt pat vairāk kā 20% no aizņēmuma kopējās summas mēnesī. No otras puses, ja nauda un tās taupīšana nav problēma, tad variet izvēlēties arī aizdevējus, kas ir gatavi aizdot naudu pret procentiem. Gadījuma, ja vajadzīgs līguma termiņa darbības pagarinājums, tad arī tas ir maksas pakalpojumus, kura izpilde prasa ievērojamus resursus. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas/