Kad makā svilpo vējš un vajadzīga palīdzība no malas, ir dažādi risinājumi. Cilvēki, kuri iepriekš savas saistības ir pildījuši savlaicīgi un nav iekļuvuši parādnieku reģistros var aizņemties ļoti ātri un vienkārši. Ātrais kredīts bez kredītvēstures sniedz iespēju iegūt papildus līdzekļus (līdz 200 Ls) dažās minūtēs. Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs, bet ir jābūt vismaz 18 gadus vecam. Uzzini, kurš ir izdevīgākais ātrais kredīts bez kredītvēstures internetā vai lasi turpinājumu un uzzini visus par un pret.

Kā pieejams ātrais kredīts bez kredītvēstures?

Šobrīd kredīts internetā bez kredīta vēstures ir iegūstams izpildot četras vienkāršas darbības – (1) jāsalīdzina visi kredīti (skat. atraiskredits.com sākumlapu), (2) jāaizpilda reģistrācijas anketa aizdevēja mājas lapā, (3) jāpārskaita reģistrācijas maksa uz naudas aizdevēja bankas kontu un (4) jāapstiprina kredīta pieprasījums. Visu izdarot pareizi naudu var saņemt 10 – 20 minūtēs.

Lemjot par naudas aizdevuma piešķiršanu, tieši kredītvēsture ir tas faktors, kas ļauj aizdevējam izvērtēt kredītņēmēja gatavību atmaksāt naudas līdzekļus savlaicīgi. Savukārt ātrais kredīts bez kredītvēstures internetā tiek izsniegts, pamatojoties uz pieņēmumu, ka cilvēks, kas iepriekš nav pārkāpis saistības, to nedarīs arī nākotnē. Ja jūs iepriekš esiet kavējuši parādsaistību vai kredītsaistību izpildi un informācija par pārkāpumu ir ietverta parādnieku reģistros, tad jums vērts izlasīt rakstu ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tajā atradīsiet atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

Cik maksā kredīts bez kredītvēstures?

Pirmais naudas kredīts bez kredītvēstures internetā vairākos uzņēmumos ir bez komisijas maksas un bez procentiem. Tas nozīmē, ka jāatmaksā ir tikai tik, cik aizņēmāties.Piemēram, aizņemoties 50 Ls uz 1 mēnesi būs jāatmaksā tie paši 50 Ls, bet aizņemoties 150 Ls tie paši 150 Ls. Maksimālā summa, ko piedāvā ātrie kredīti internetā bez procentiem ir 200 Ls. Jāņem gan vērā, ka šis piedāvājums attiecas tikai uz jaunajiem klientiem un aizņemoties atkārtoti nekāda atlaide netiek piemērota. Ja vēlaties uzzināt, kurš šobrīd ir lētākais ātrais kredīts, ielūkojieties atraiskredits.com kredītu salīdzinātājā šī portāla sākumlapā.

Uzņēmumos, kuros nav spēkā nekādi akcijas piedāvājumi ir jāmaksā procenti par naudas līdzekļu izmantošanu. Komisijas maksas apmērs variē no 10% līdz gandrīz 30% mēnesī. Paralēli, situācijās, kad rodas problēmas ar naudas savlaicīgu atmaksu arī ir jāmaksā aptuveni 12% līdz 30% no neatmaksātās summas par kredīta termiņa pagarināšanu uz 1 mēnesi.

Kā kredītvēstures sabojāšana var ietekmēt tavu nākotni?

Vēl 2000. gadā kreditēšanas vēsturei nebija būtiska nozīme. Cilvēki varēja paņemt kredītu vienā bankā, nelikties par to ne zinis un vienlaikus aizņemties atkārtoti citā kredītiestādē. Informācijas apmaiņa starp komercbankām bija vāja, jo tās baidījās, ka atklājot par dauz varētu ietekmēt savu konkurētspēju. Mūsdienās situācija ir būtiski mainījusies. Ir izveidoti vienoti parādnieku reģistri, iespējas pārbaudīt informāciju par klientu ir milzīgas, bet cilvēki ar sliktu kredītvēsturi tiek vērtēti kā vienkārši neuzticami klienti un tiem aizņemties bez ķīlas ir ārkārtīgi grūti. Sabojājot kredītvēsturi ikviens riskē, ka brīdī, kad vēlēsies izmantot jebkādu kreditēšanas instrumentu, aizdevumu vienkārši nevarēs saņemt. Piemēram, hipotekārais kredīts mājokļa iegādei vai aizdevums auto iegādei, tie visi var būt ļoti svarīgi, taču indivīdiem ar negatīvu kredīta vēsturi nepieejami finansēšanas avoti. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi.