kredīts dienas laikāŠobrīd kredīts dienas laikā ir pieejams pilnīgi visiem. Ātrais kredīts līdz 100 Ls, 200 Ls vai patēriņa kredīts līdz 1000 Ls vai 1500 Ls. Tos visus var iegūt vienas dienas laikā. Šobrīd kredīts līdz pāris simtiem latu pieejams pat 15 minūtēs. Uzzini, kurš ir izdevīgākais ātrais kredīts internetā un saņem naudu bez ķīlas dažās minūtēs.

Kā pieejams kredīts vienas dienas laikā?

Sen ir pagājuši tie laiki, kad kredīts bija pieejams tikai izredzētajiem. Mūsdienās naudas kredīts vienā dienā ir pieejams visiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 73 gadiem. Aizdevuma saņemšanai nav vajadzīga izziņa no darbavietas, galvotājs vai ķīla. Nauda tiek izsniegta, pārskaitot pieprasīto kredītu uz klienta bankas kontu. Kopumā kredīts dienas laikā ir pieejams izpildot šādas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti (skat. atraiskredits.com sākumlapu);
  • jāaizpilda anketa un jāpārskaita reģistrācijas maksa (0,01 Ls), ja tāda tiek prasīta;
  • jānorāda kredīta summa (jaunizveidotajā profilā, ar sms vai piezvanot).

Pozitīva lēmuma gadījumā nauda bankas kontā tiks ieskaitīta aptuveni desmit, divdesmit minūtēs, dažreiz vienā stundā. Atsevišķos gadījumos, kad klientam un kreditoram ir konti atšķirīgās bankās vai gadās sakaru traucējumi var būt jāgaida līdz pat 24 stundām. Pieteikties naudas kredītam internetā var visu diennakti, taču praksē kredīts pieejams tikai darba dienas laikā. Vairums aizdevēju strādā no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00, bet daži pat no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00. Lai saņemtu naudu savlaicīgi, visprātīgāk ir pieteikties aizdevumam jau iepriekšējā vakarā, savukārt nauda tiks ieskaitīta nākamajā rītā, uzreiz tiklīdz kreditors uzsāks darbu.

Lemjot par kredīta piešķiršanu, aizdevējs izvērtē divus faktorus  – (1) klienta kredītvēsturi un (2) ienākumu regularitāti. Praksē kredīts dienas laikā ar sabojātu vēsturi ir pieejams samērā reti un visbiežāk tikai pret ķīlu vai arī gadījumos, kad iepriekšējās parādsaistības un maksājumi ir nokārtoti līdz galam (skat. papildus info. lapas labajā malā, augšpusē). Krietni vieglāk ir iegūstams ātrais kredīts bez darba vietas, jo prasība pēc oficiāliem, pierādāmiem ienākumiem nav visos uzņēmumos. Iemesli? Daudzi Latvijas iedzīvotāji saņem naudu neoficiāli, t.i. saņem algu aploksnē. Viņu spēja atmaksāt aizdevumus ir ļoti augsta, bet kreditoru vēlme nopelnīt milzīga. Šādā veidā kredīts dienas laikā tiek izsniegts daudziem cilvēkiem par kuriem nav pilnīgi nekāda informācija Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras datu bāzēs (informācija par nomaksātajiem nodokļiem).

Cik  izmaksā ātrais kredīts internetā?

Vairāki aizdevēji šobrīd piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas, t.i. bez procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim (skat. atraiskredits.com pirmo lapu). Šāda iespēja ir spēkā tikai jaunajiem klientiem, līdz ar to ir  jārēķinās, ka maksa par atkārtotu aizdevumu ir vismaz 10%, bet biežāk 15% un vairāk no kopējās aizdevuma summas mēnesī. Otra izmaksu pozīcija, ar kuru jārēķinās tiem, kam gadās kavēties ar aizdevuma atmaksu ir maksa par aizdevuma termiņa pagarināšanu. Praksē tas ir vidēji 12,5% līdz 30% no neatmaksātās summas. Maksa ir augsta, tādēļ vērts darīt visu iespējamo, lai izvēlētais kredīts vienā dienā tiktu atmaksāts savlaicīgi. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.