Apstākļosm, kad vajag papildus naudu parasti ir četri risinājumi – (1) tuvinieki/draugi, (2) bankas (3) kredītu uzņēmumi. Pēdējos gados tieši trešais risinājums kļūst aizvien populārāks, jo ātrais kredīts internetā uz 24 mēnešiem bez ķīlas ir pieejams pat gadījumos, kad bankas neaizdod. Iemesli tam, kādēļ tas tā notiek ir divi – (1) bankām ir stingrāki naudas aizdošanas kritēriji, (2) bankas “apdedzinājās” ekonomiskās krīzes laikā un šobrīd ir kļuvušas piesardzīgākas. Raksta turpinājumā aplūkosim, kā izvēlēties izdevīgāko kredītu un nepieļaut raksturīgākās kļūdas, taču, ja nav laiks lasīt, variet kredītu salīdzinātājā aplūkot, kuri ir šobrīd izdevīgākie patēriņa kredīti.

Kurš šobrīd ir izdevīgākais ātrais kredīts internetā uz 24 mēnešiem bez ķīlas?

Ilgtermiņa pateriņa kredīts internetā tāpat kā jebkurš kredīts ietver zināmus pamatnoteikumus, kas jāievēro, lai darījums kredītņēmējam būtu veiksmīgs. Pirmkārt, jāatceras, ka atšķirībā no parastajiem ātrajiem kredītiem, aizņemoties ilgtermiņā procentu likmēm ir jāpievērš daudzkārt lielāka uzmanība. Tieši tas, cik liela būs noteikta procentu likme lielā mērā noteiks jūsu ikdienas gaitas visu kredīta atmaksas termiņu. Ātrais kredīts internetā uz 24 mēnešiem bez ķīlas ir pieejams pat 15 minūtēs (līdz 1000 Ls), tomēr jāsaprot, ka, jo ātrāk tiek solīts pārskaitīt naudu uz jūsu kontu, jo augstākas būs procentu likmes. Kreditori, kas aizdod līdz 1500 Ls internetā parasti prasa procentu likmi nosaka vismaz 10% gadā. Salīdzinoši kreditori, kas aizdod virs 1500 Ls var izsniegt kredītu uz pat 5 – 8 reizes zemākām likmēm. Minimālā procentu likmes, kas var tikt piemērota ir 1,6% mēnesī, ja aizņematies bez ķīlas un uz ilgu termiņu.

Ja vēlaties, lai darījums būtu maksimāli veiksmīgs, piesakieties kredītam vairākos uzņēmumos. Pati pieteikšanās kredītam, lielākoties, ir bez maksas vai ietver simbolisku reģistrācijas maksu (0,01 Ls). Saņemot piedāvājumu, pirms tā apstiprināšanas jūs variet salīdzināt vairākus aizdevumu veidus un izvēlēties sev atbilstošāko. Ja plānojat aizņemties virs 1000 Ls kādā no patēriņa kredītu uzņēmumiem, tad pēc pieteikuma aizpildīšanas aptuveni 2 stundu laikā saņemsiet atbildi un individuāli sagatavotu piedāvājumu, kurā būs ietverta informācija par visām izmaksām, kas var rasties līguma izpildes laikā. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, ir vērts izlasīt līgumu līdz beigām.

Kādas ir alternatīvas ātrajiem patēriņa kredītiem?

Ievadā minējām trīs risinājumus, kas ļauj saņemt kredītu uz 24 mēnešiem internetā bez ķīlas. Gadījumā, ja bez ķīlas aizņemties tomēr nav iespējams vai arī vēlaties samazināt procentu likmes, vienmēr variet aizņemties pret ķīlu. Piemēram, šobrīd kredīts pret automašīnas ķīlu tiek izsniegts uz laiku līdz 5 gadiem. Auto paliek jūsu rīcībā un ar to iespējams pārvietoties visu naudas kredīta atmaksas laiku. Maksimālā aizdevuma pret auto summa sasniedz 10 tūkstošus latu un to var saņemt 1 dienas laikā. Kredīts uz 24 mēnešiem internetā bez ķīlas ir salīdzinoši vienkāršāks pakalpojums, tomēr arī dārgāks, tādēļ pirms galējā lēmuma pieņemšanas ir vērts apsvērt dažādas alternatīvas.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaskāt naudu savlaicīgi.