Kad pietrūkst ikdienas tēriņiem un steidzami vajag naudu, var palīdzēt atrais kredits pret darba algu. Patiesībā arī gadījumos, kad nav regulāras algas ir iespējams saņemt aizdevumu, taču reizēm to izdarīt ir nedaudz grūtāk. Šobrīd ātrais kredīts ir pieejams dažu minūšu laikā, bez ķīlas, bez galvotāja. Būtiskākais – kredīts no 50 Ls – 200 Ls ir pieejams bez procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Salīdzini, kurš ir izdevīgākais ātrais naudas kredīts pret darba algu internetā atraiskredits.com sākumlapā (0%).

Atrais kredits pret darba algu bez maksas

atrais kredits pret algu bez izzinas no darba devējaBūsim godīgi, ātrais kredīts (“atrais kredits”) pret darba algu vai bez darba vietas bez maksas ir tikai uz noteiktu termiņu – līdz 30 dienām. Praksē tas nozīmē, ka jūs varat izmantot aizdevumu, nemaksājot par to procentus, taču parāds ir jāatlīdzina jebkurā gadījumā. Pašlaik vairāki ātro kredītu uzņēmumi izmisīgi cenšas piesaistīt jaunus klientus un, lai to izdarītu tiek piedāvāts pirmais naudas kredits bez komisijas maksas. Šis piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem klientiem un gadījumā, ja vajadzīgs termiņa pagarinājums, būs nepieciešams piemaksāt (detalizētāk, skat. iepriekš minētajā kredītu salīdzinātājā).

Kopumā ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem var aizņemties bez procentiem pat 5 reizes, taču tikai pie nosacījuma, ka katru reizi, kad vajadzīgs atrais kredits pret darba algu tiek izvēlēts cits uzņēmums. Izvēloties šo stratēģiju jūs variet ietaupīt vairākus desmitus vai pat simtus latu, tomēr jārēķinās, ka katru reizi būs jāveic atkārtota reģistrācijas procedūra. Turpinājumā aplūkosim, kā tas notiek un, ko nepieciešams ņemt vērā, lai darījums būtu veiksmīgs.

Procedūra un priekšnoteikumi, kā tiek piešķirts ātrais kredīts internetā

Ievadā jau norādījām, ka atrais kredits pret darba algu būtībā ir pieejams arī bez ienākumiem, taču praksē vieglāk ir aizņemties ar darba algu. Viss, kas vajadzīgs, lai iegūtu naudu ir (1) mobilais telefons, (2) bankas konts, (3) internetbanka (jāpārskaita reģistrācijas maksa 0,01 Ls apmērā). Paralēli, naudas aizdevēji lūdz apliecināt, ka kredītņēmējam ir regulāri ienākumi un nav sabojāta kredītvēsture. Ienākumu pārbaude vairumā gadījumu tiek veikta pavirši, paļaujoties uz kredītņēmēju godaprātu un norādītās informācijas pareizību. Izņēmums – kreditori, kas lūdz pārbaudīt informāciju par nomaksātajiem nodokļiem VSAA datu bāzē tiešām pārbauda klientu ienākumus pēdējo sešu mēnešu laikā. Tādējādi šajos gadījumos var samērā droši runāt, ka tiek izsniegts atrais kredits pret darba algu. Visi pārējie kreditori šo prasību uzskata drīzāk par formalitāti un naudu aizdod bez pienācīga izvērtējuma. Otrs faktors, kuru jau minējām ir kredītvēsture – nedrīkst būt kavētas parādsaistības un kredītsaistību atmaksa ilgāk par 60 dienām. Gadījumā, ja jūs tomēr esiet iekļauti parādnieku datu bāzē, jums var noderēt atrais kredits ar sliktu kreditvesturi. To iespējams saņemt situācijās, kad iepriekšējie pārkāpumi ir nokārtoti un pie nosacījuma, ka pārkāpums nav bijis pārlieku lieks. Ātro kredītu uzņēmumi no vienas puses pret kredītvēsturi attiecas ļoti stingri, no otras puses reizēm pieļauj zināmu elastību. Ir vērts mēģināt.

Kopumā, lai tiktu iegūts atrais kredits pret darba algu ir jāveic sekojošas darbības:

(1) salīdzini visus aizdevējus (skat. atraiskredits.com sākumlapu un ietaupi);

(2) aizpildi anketu un pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 Ls), apliecinot, ka esi tas par, ko uzdodies);

(3) norādi nepieciešamo kredīta summu savā jaunizveidotajā profilā;

(4) saņem naudu bankas kontā.

Tagad atliek pats patīkamākais, skatīties bankas kontā un gaidīt, kad tas tiks papildināts. Jāņem gan vērā, ka visātrāk naudu saņemsiet tajos gadījumos, kad jums un aizdevējam ir bankas konts vienā un tajā pašā komercbankā. Pretējā gadījumā laiks līdz naudas saņemšanai var ieilgt vismaz līdz pāris stundām.

Kredīta atmaksa un atbildīga aizņemšanās

Naudas aizdevums pret darba algu ir iegūstams samērā vienkārši, taču tieši pēc naudas saņemšanas sākas pats grūtākais. Kredīta atmaksa nekad nav patīkama, taču, kas jādara, jādara. Pretējā gadījumā sākas virkne nepatikšanu – kreditora atgādinājuma zvani, epasti, vēlāk jau parādu piedzinēju vēstules un draudi vērsties tiesā, soda naudas, soda sankcijas. No tā visa iespējams izvairīties, ja atrais kredits tiek atmaksāts savlaicīgi, kā norādīts līgumā. Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, termiņu iespējams pagarināt, taču tas ir maksas pakalpojums, tādēļ, ja vēlaties, lai darījums būtu tiešām izdevīgs, maksājiet kā norunāts.

Veicot kredīta atmaksu, ir svarīgi ievērot precizitāti, jo pretējā gadījumā nauda adresātu sasniegs ar nokavēšanos un par kavēšanos var nākties maksāt papildus naudu. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.