Ir reizes, kad vienkārši pietrūkst līdzekļi kādam steidzamam pirkumam un nav laiks gaidīt līdz algai. Šādās situācijās ātrais kredīts līdz 500 ls var ļoti noderēt. Naudu vari saņemt aptuveni 15 minūtēs, turklāt bez ķīlas vai izziņas no darba devēja. Patlaban noris vairāki akcijas piedāvājumi, kas ļauj aizņemties arī bez procentiem un komisijas maksas (uz 30 dienām) līdz 200 Ls. Ja vari iztikt ar mazāku summu, šis būs labs piedāvājums, bet, ja nepieciešams kredīts līdz 500 ls, aplūko, kurš ir lētākais patēriņa kredīts un ietaupi.

Ātrais kredīts internetā līdz 500 Ls bez procentiem

Ievadā jau norādījām, ka aizņemties bez komisijas maksas iespējams vienīgi līdz 200 Ls, taču gadījumos, kad vajadzība ir steidzama, bet maksātspēja augsta, ikviens var paņemt 2 vai pat 3 ātros kredītus bez procentiem un iegūt nepieciešamo summu. Nepārprotiet, šī ir ļoti augsta riska stratēģija, taču, ja ziniet, ka algas dienā varēsiet visu parādu atmaksāt, tad šis variants var būt noderīgs. Pretējā gadījumā nekādā gadījumā to neizmantojiet, jo maksa par līguma termiņa pagarināšanu ātrajiem kredītiem ir no 12,5% līdz gandrīz 30% no neatmaksātās summas mēnesī. Tas nozīmē, ka par 500 Ls kredīta atmaksas laika pagarināšanu uz 1 mēnesi var nākties maksāt pat gandrīz 150 Ls. Tā kā atšķirības starp dažādiem kredītiem internetā ir grandiozas, ir vērts aplūkot aizdevumu salīdzinājumu atraiskredits.com sākumlapā. Salīdzinot dažādus piedāvājumus pēc svarīgākajiem kritērijiem, var izvairīties no kļūdainu lēmumu pieņemšanas un galarezultātā sanāk maksāt par to pašu pakalpojumu krietni mazāk.

Otra alternatīva kā atrais kredits līdz 500 ls ir pieejams bez procentiem ir īpašie AKCIJAS piedāvājumi. Laiku pa laikam kāds no patēriņa kredītu uzņēmumiem piedāvā īpašus noteikumus, piemēram, ļauj pirmos trīs mēnešus nemaksāt neko (kredītbrīvdienas). Šāda tipa akcijas aizdevums var noderēt gadījumos,kad ir zināms, ka pēc noteikta laika tiks iegūta lielāka naudas summa, kas ļaus atmaksāt visu kredītu vienā maksājumā vai arī reizēs, kad vienkārši vēlaties nedaudz ietaupīt. Neko lieki nesolot, varam pačukstēt, ka kreditors, kuram šobrīd spēkā ir tieši šāds piedāvājums aizdod līdz 1000 ls un ir ievietots šī portāla pirmajā lapā. Trešā alternatīva ir pieejama tikai auto īpašniekiem un paredz automašīnas ieķīlāšanu vienlaikus saglabājot tiesības to lietot visu parāda atmaksas termiņu. Autolombards pamazām iemanto popularitāti un ļauj ikvienam auto īpašniekam, kura auto nav vecāks par 20 gadiem saņemt ne tikai kredītu līdz 500 ls, bet pat kredītu līdz 10000 ls. Plašāk par šo aizņemšanās veidu, variet uzzināt rakstā autolombards jeb kredīts pret auto ķīlu.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos ?

Aizņemšanās internetā ir ērts, vienkāršs un drošs process kā iegūt papildus līdzekļus īstermiņa vajadzībām. Ātrais kredīts līdz 500 Ls ir pieejams visiem, pie nosacījuma, ka jums ir:

  • tīra kredītvēsture (nav kavētas parādsaistības un kredītu maksājumi, neesiet iekļauti parādnieku reģistros);
  • regulāri ienākumi (daļa kreditoru aizdod arī bez ienākumu pārbaudes, bet to skaits pamazām sarūk);
  • vismaz 20 gadi (kredīts līdz 500 ls tiek izsniegts tikai no 20 gadiem, mazāku summu var dabūt no 18 gadiem);
  • tehniskie palīglīdzekļi (dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons, epasts, bankas konts).

Atšķīrībā no ātrajiem kredītiem līdz 200 Ls, tieši ātrais kredīts līdz 500 Ls ir pieejams bez reģistrācijas maksas. Pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas un neuzliek nekādas saistības. Piesakieties aizdevumam, saņemiet piedāvājumu un, ja tas apmierina, sekojiet instrukcijām (jāapstiprina kredīta pieprasījums ar sms, piezvanot vai savā lietotāja profilā veicot attiecīgas izvēles) un nauda kontā tiks ieskaitīta jau pavisam drīz. Naudas pārskaitījums internetā visātrāk tiek veikts tajos gadījumos, kad kredītņēmējam un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Ja jums ir konts Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Citadele vai Ge Money bank, tad naudu vajadzētu saņemt maksimāli ātri. Jāņem gan vērā, ka reizēm ātrais kredīts bez ķīlas līdz 500 ls var tikt pārskaitīts arī vēlāk, sevišķi gadījumos, ja rodas sakaru traucējumi vai aizkavējas maksājumi starp bankām. Lai kuru no alternatīvām jūs arī neizvēlētos, ātrais kredīts līdz 500 ls var palīdzēt, tikai jārīkojas piesardzīgi. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā.