Atrais LV ir viens no daudziem mazo kredītu aizdevējiem, kas piedāvā iespēju aizņemties internetā bez ķīlas un bez galvotāja, taču atrais-lv nav izdevīgākais kredīts Latvijā. Visizdevīgākie ātrie kredīti joprojām ir tie, kurus iespējams iegūt bez procentiem. Uzzini, kurš pirmais kredīts bez maksas ir pats lētākais un izdevīgākais vai lasi tālāk un uzzini visu par atrais lv.

Kas ir Atrais LV?

Mājas lapa atrais-lv ir viena no uzņēmuma SIA “Nordic Finance” veidotām tīmekļa vietnēm, kas sniedz iespēju Latvijas iedzīvotājiem no 20 gadiem aizņemties 15 Ls līdz 100 Ls, pie nosacījuma, ka nav kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Papildus tam, atrais-lv prasa apliecināt oficiālus, regulārus ienākumus (pārbauda informāciju VSAA par nomaksātajiem nodokļiem). Četru banku klientiem – SEB, Citadele, Swedbank un DNB banku klientiem ir iespēja naudu saņemt pat 15 minūtēs. Visiem pārējiem var nākties gaidīt līdz pat 1 dienai, jo komercbankas pārskaita naudu uz citām bankām tikai 3 – 4 reizes diennaktī.

Ar ko atrais-lv atšķiras no citiem kreditoriem?

Atšķirībā no daudziem citiem aizdevējiem, kas piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas un bez procentiem (lētākos aizdevumus skat. atraiskredits.com sākumlapā), atrais-lv šādu iespēju nepiedāvā. Piemēram, aizņemoties 100 Ls uz 30 dienām, noteiktajā termiņā būs jāatmaksā 108 Ls. Salīdzinoši, aizņemoties pie citiem kreditoriem, pirmajā reizē noteiktajā termiņā būtu jāatmaksā tie paši 100 Ls un nekas vairāk. Ja vajadzīgs atkārtots aizdevums un visas bezmaksas kredītu iespējas ir izsmeltas, tad atrais lv varētu būt labs risinājums, jo procentu likme ir no 8% mēnesī. Mīnuss – atrais-lv neaizdod vairāk par 100 Ls, līdz ar to, ja vajadzīga lielāka summa, izvēlieties citu ātro kredītu.

Papildus jāņem vērā, ka atrais-lv reģistrācijas maka ir 0,10 Ls, kas ir ārkārtīgi daudz, ņemot vērā, ka absolūti lielākā daļa kreditoru reģistrācijas maksa ir 0,01 Ls vai arī nav vispār.

Kā notiek pieteikšanās aizdevumam ?

Lai saņemtu jebkuru kredītu interneta, t.sk. atrais-lv piedāvāto ir nepieciešams mobilais telefons, bankas konts + internetbankas pieslēgums, epasts un nauda reģistrācijas maksai (atrais lv gadījumā 0,10 Ls). Piereģistrējoties kreditora mājas lapā, jāpārskaita reģistrācijas maksa uz norādīto bankas kontu. Saņemot atbildi no atrais-lv viss pārējais ir tīrā formalitāte. Sekojiet instrukcijām un nauda pavisam drīz jau būs rokās.

Ko darīt, ja atrais lv kredīts tiek atteikts?

Ja kredīts tiek atteikts, tad , visticamāk, atrais-lv kredītspeciālisti uzskata jūs par neuzticamu klientu vai arī jūs neesat atmaksājuši iepriekšējo atrais lv aizdevumu. Gadījumos, kad pie vainas ir negatīva kredītvēsture, atliek izlasīt rakstu kredīts ar sliktu kredītvēsturi un atrast sev piemērotu risinājumu. Otra alternatīva ir aizņemties pret automašīnas ķīlu. Izklausās aizdomīgi, taču šobrīd, auto ieķīlāšana nemazina iespējas ar to pārvietoties. Autolombards sniedz iespēju iegūt līdz pat 90 procentiem no auto novērtējuma vērtības mazāk kā vienas darba dienas laikā. Interesanti, ka pēdējo no aizņemšanās variantiem šobrīd izvēlas aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāji, kuriem nav pastāvīga darba vieta vai ir sabojāta kredīta vēsture. Trešā alternatīva gadījumos, kad atrais lv naudas kredīts tiek atteikts ir aplūkot, atraiskredits.com sākumlapu un izvēlēties citu aizdevēju. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.