Ja Tu šobrīd esi darba attiecībās, tad ātrais kredīts no 18 gadiem ar darba vietu ir gandrīz jau rokās. Viss, kas nepieciešams naudas saņemšanai ir dators, mobilais telefons un bankas konts. Uzzini, kurš ir izdevīgākais ātrais kredīts portāla sākumlapā un saņem to 10 minūtēs, vai lasi rakstu līdz beigām un būsi gudrāks nekā 95% cilvēku, kas aizņemas internetā .

Kā izvēlēties kredītu ar darba vietu no 18 gadiem?

kredīts no 18 gadiem ar darba vietuPašlaik konkurence uzņēmumu starpā ļauj kredītņēmējiem saņemt aizvien izdevīgākus pakalpojumus. Kredīts no 18 gadiem cilvēkiem ar darba vietu sniedz iespēju aizņemties 10 Ls, 20 Ls, 50 Ls, 100 Ls pat 200 Ls bez procentiem un bez komisijas maksas. Tas nozīmē, ka jāatmaksā ir tikai tik, cik aizņēmies. Piemēram, paņem 100 Ls uz 30 dienām (maksimālais termiņš) un atmaksā tikai tos pašus 100 Ls. Ja pēkšņi pietrūkst nauda un kredītu atmaksāt savlaicīgi, līgumu vari pagarināt, tiesa tikai par maksu. (Detalizētas izmaksas katram kredītu veidam un kredītu salīdzinājums ir pieejams portāla atraiskredits.com sākumlapā.) Galvenie faktori, kam jāpievēš uzmanība izvēloties kredītu no 18 gadu vecuma ir (1) vai pirmais kredīts tiek piedāvāts bez maksas, (2) procentu likmes par kredīta pagarināšanu (var noderēt), (3) maksimāli pieejamā naudas aizdevuma summa, (4) naudas saņemšanas laiks.

Neskatoties uz to, kuru no risinājumiem izvēlies, ņem vērā, ka darba vietas esamība mūsdienās tiek uzskatīta par lielu priekšrocību un to novērtē absolūti visi kreditori. Tieši šī iemesla dēļ ātrais kredīts no 18 gadiem ar darba vietu tiek izsniegts 100% gadījumos, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture. Vairumā gadījumu jauniešiem no 18 gadiem ir nesabojāta kredītvēsture, t.i. nav kavēti kredītsaistību un parādsaistību maksājumi. Sabojāt kredītvēsturi ir ļoti vienkārši, bet izlabot var tikai pēc 10 gadiem, jo tieši tik ilgu laiku informācija par kredītsaistību pārkāpumiem glabājas parādnieku reģistros. Lai nemazinātu iespējas nākotnē iegūt jebkādu citu kredītu, piemēram, mājokļa iegādei, ir vērts pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.

Kāda ir kredīta saņemšanas procedūra?

Procedūra ātrā kredīta no 18 gadiem saņemšana ir ārkārtīgi vienkārša, turklāt cilvēkiem ar darba vietu un pozitīvu kredītvēsturi arī nav stress, ka kredīts varētu netikt piešķirts. Lai saņemtu naudu jāveic šādas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti;
  • jāaizpilda reģistrācijas anketa un jāpārskaita reģistrācijas maksa (ja tiek prasīts);
  • jānorāda vēlamā kredīta sumam un jāapstiprina kredīta pieprasījums (caur sms, savā profilā vai piezvanot);
  • jāsaņem  nauda kontā (vidēji 10 – 20 minūtes, ja aizņemas līdz 1000 Ls).

Prakse liecina, ka visātrāk kredīts no 18 gadiem bez maksas ar darba vietu tiek izsniegts tiem jauniešiem, kuriem ir konts tajā pašā komercbankā, kur kreditoram. Vairumam kreditoru ir bankas konts Swedbank. Citadele, SEB, Nordea, DNB, Norvik bankā un GeMoney, līdz ar to šo banku klientiem naudu vajadzētu saņemt kā solīts. Paralēli gan vienmēr jārēķinās, ka absolūti sliktākajā gadījumā līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt līdz pat 1 dienai (sakaru traucējumi, starpbanku maksājumu aizkavēšanās). Ja vajadzīgs lielāks naudas kredīts un jau ir savs nekustamais īpašums, ir vērts apsvērt kredītu pret nekustamo īpašumu. Kredīts ar darba vietu no 18 gadiem internetā var tikt uzskatīts par pirmo soli ceļā uz lielākiem un apjomīgākiem kredītiem un ir vērts šo soli spert pareizi kopā ar atraiskredits.com kredītu salīdzinātāju.