Ātrais kredīts no 19 gadiem var sasniegt pat 200 Ls. Bez komisijas maksas (0%) kredīts tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām un ir pieejams 7 dienas nedēļā. Nauda kontā ienāk 10 – 20 minušu laikā. Aizdevēji neprasa izziņas vai ķīlu, taču prasa apliecināt regulārus ienākumus un pārbauda vai klients nav iekļauts parādnieku reģistros. Izvērtē savu maksātspēju pirms aizņemies. Rīkojies atbildīgi.

Patlaban vairāki kreditori sniedz piedāvā iespēju aizņemties internetā visiem Latvijas iedzīvotājiem no 18 līdz 75 gadiem, tādējādi ātrais kredīts no 19 gadiem savā būtībā nav nekas īpašs. Tiesa patlaban aizņemties bez procentiem uz 1 mēnesi var vien tie, kam ir vismaz 20 gadi.

Ja grasāties tiešām aizņemties, tad ir vērts izvēlēties tikai tos kredītus, kas ir bez % maksas. Šādu iespēju piedāvā vairāki uzņēmumi, taču vienmēr ir vērts salīdzināt, kurš īstermiņa ātrais kredīts bez % maksas ir labākais un lētākais. Salīdzinot ir iespējams ietaupīt no 10 Ls  līdz pat 350 Ls. Precīzs ietaupījums ir atkarīgs no izvēlētā kredīta summas un termiņa.

Kā aizņemties ātro kredītu?

Naudas aizņemšanās process ir pa spēkam ikvienam. Lai saņemtu ātro kredītu Jums ir nepieciešams bankas konts+internetbanka, kurā pašlaik ir vismaz 1 santīms, epasts un mobilais telefons (ne visiem aizdevējiem). Reģistrējoties izvēlētā kreditora mājas lapā Tev vajadzēs pārskaitīt 1 santīmu uz aizdevēja kontu. Šī ir standarta procedūra, kas ļauj pārbaudīt aizņēmēja vecumu, ienākumus un kredītsaistības.

Reģistrējoties būs nepieciešams ierakstīt personīgo informāciju – vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta u.t.t. Informācijas precizitāte garantē, ka kredīts no 19 gadiem tiks saņemts savlaicīgi. Svarīgi, ievadot mobilā telefona numuru, rakstīt to numuru, ko reāli izmanto.

Vairāki kreditori izmanto praksi uz telefonu nosūtīt unikālu lietotāja numuru, kas jāizmanto reģistrācijas pabeigšanai un atkārtoti piesakoties kredītam. Visu izdarot pareizi ātrais kredīts no 19 gadiem tiks ieskaitīts kontā jau 15 minūšu laikā. Visātrāk naudu saņemsi, ja Tev un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Šobrīd visiem lielākajiem kreditoriem ir konts gandrīz ikvienā Latvijas bankā, tādēļ par to nebūtu jāuztraucas.

Kā ātri pagarināt kredīta no 19 gadiem atmaksas termiņu?

Nav vēlams, taču reizēm gadās situācija, kad ātrā kredīta atmaksa ir jāatliek un nepieciešams termiņa pagarinājums. Šādu iespēju piedāvā gandrīz ikviens aizdevējs, taču ne vienmēr. Pirms apstiprināt kredīta pieteikumu, obligāti izlasi visu līgumu līdz beigām. Daļa uzņēmumu piedāvā pagarināt līgumu tikai aizņemoties otrajā reizē. Citi turpretim vispār šādu iespēju nepiedāvā. Tradicionāli aizdevuma pagarināšanas maksa var sasniegt līdz pat 30% mēnesī.

Svarīgi par kredītiem

Pirms aizņemšanās vienmēr ir svarīgi ņemt vērā, ka ātrais kredīts no 19 gadiem uzliek atbildību par savu rīcību un nauda būs jāatmaksā jebkurā gadījumā. Ja gadās problēmas vienmēr ir labāk runāt ar kreditoru un vienoties par saprātīgu risinājumu. Tomēr pat, ja notiek sliktākais un tiek iesaistīti tiesu izpildītāji, jūs variet būt priecīgi, ka tas notiek šādā veidā, brīdī, kad esat aizņēmušies tikai pāris simtus latu. Latvijā ir daudzi cilvēki, kas aizņēmās vairākus simtus tūkstošus latu mājokļa iegādei un tagad ir iekļuvuši milzīgos parādos. Šādā aspketā ātrais kredīts jebkurā vecumā, t.sk. 19 gados var sniegt vērtīgu mācību gan kredītu atmaksājot, gan neatmaksājot. Steiga attiecībā uz kredītiem nedrīkst būt nekāda un nav arī, ko nokavēt. Mūsdienās ir pieejams pat kredīts pensionāriem. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.