Sasniedzot 21 gada vecumu, tiek iegūtas visas pieaugušo privilēģijas, t.sk. ātrie kredīti internetā. Ātrais kredīts no 21 gada vecuma pieejams dažās minūtēs un to var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs, turklāt bez ķīlas. Pirmais kredīts bez maksas ļauj aizņemties bez procentiem dažās minūtēs. Piesakies kredītam atraiskredits.com sākumlapā vai lasi tālāk un uzzini, kurš ātrais kredīts ir izdevīgākais.

Ātrais kredīts no 21 gada internetā

Kredīts (0%) internetā no 21 gada vecuma ir ērts pakalpojums. Ja vajadzīga papildus nauda, ātrais kredīts no 21 gada ļauj to iegūt 10 – 15 minūtēs. Piesakies kredītam, pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 Ls), apstiprini kredīta summu un jau pēc dažām minūtēm nauda būs kontā. Visātrāk naudu saņem tie klienti, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam. Ja konti atšķiras, naudu saņemsi jebkurā gadījumā, taču nāksies gaidīt līdz pat 1 dienai. Ātrais kredīts pieejams 24 stundas diennaktī, taču naudu reāli var saņemt tikai tad, kad naudas aizdevējam ir darba laiks. Praksē tas nozīmē, ka ātrais naudas kredīts ir pieejams no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00. Katram aizdevējam ir mazliet atšķirīgs darba laiks un, ja plānojat aizņemties agri no rīta vai vēlu vakarā, tad šai niansei ir vērts pievērst uzmanību. No otras puses, ja plānojat finanses savlaicīgi, tad variet pieteikties aizdevumam iepriekšējā vakarā un naudu saņemsiet otrā rītā ap brokastu laiku.

Ātrais kredīts bez maksas no 21

Šobrīd ātrais kredīts bez procentiem jeb bez maksas ir pieejams vairākos uzņēmumos. Maksimālā summa, ko iespējams iegūt bez papildus maksājumiem ir 200 Ls, taču realitātē absolūti lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju aizņemas līdz 100 Ls. Bezprocentu kredīts šobrīd ir arsenālā vismaz 5 uzņēmumiem un, ja arī jums ir nepieciešams pirmais kredīts bez maksas, tad vērts salīdzināt, kurš no tiem ir jums piemērotākas. Tradicionāli būtiskākā atšķirība ir pieejama kredīta summa un maksa par kredīta termiņa pagarināšanu. Aizņemties bez procentiem iespējams uz laiku līdz 30 dienām, bet, ja pēkšņi naudu atmaksāt savlaicīgi nav iespējams, atliek pagarināti līguma termiņu. Lielākā daļa aizņemēju pievērš mazu uzmanību šai izmaksu pozīcijai, jo uzskata, ka to nevajadzēs izmantot. Praksē par, piemēram, 200 Ls kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi var nākties maksāt līdz pat 50 Ls, savukārt par 400 Ls kredīta pagarināšanu pat 100 Ls. Summa ir pietiekami iespaidīga, lai vēlētos to nemaksāt. Nešaubīgi labākais variants, kā to izdarīt ir saņemties un atlīdzināt naudu kā plānots, taču ir labi, ja zināms, ka izvēlēts lētākais risinājums.

Kam tiek izmantots ātrais kredīts?

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju izmanto ātros kredītus, lai iegūtu papildus naudu rēķinu apmaksai vai vienkārši izvilktu līdz nākamajai algai. Paralēli, uzlabojoties ekonomiskajai situācijai, aizvien vairāk cilvēku aizņemas, lai iegūtu līdzekļus neatliekamam pirkumam (akcijas cenas) vai dotos ceļojumā. Šāda pieeja nav nosodāmā, jo, bieži vien, pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumi vai īpašas akcijas preču iegādei ļauj ietaupīt vairākus simtus latu. Ja līdz algai ir jāgaida pāris nedēļas un līdzekļu nepietiek, tad atrais kredits no 21 gada var izlīdzēt.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.