Kad vajadzīgs ātrais sms kredīts, vajadzība pēc papildus naudas parasti ir steidzama. Ātrais kredīts ar sms ļauj iegūt dažās minūtēs līdz pat 1000 Ls. Nezini, kurš sms naudas kredīts internetā ir izdevīgākais? Salīdzini visus piedāvājumus atraiskredits.com sākumlapā un atrodi, kurš ir lētākais sms kredīts. Turpinājumā aplūkosim, kas ir ātrais sms kredīts no A līdz Z.

Ātrais sms kredīts bez ķīlas un bez maksas – paņem lētāko aizdevumu!

SMS kredīts bez ķīlas  jau kopš tā pirmsākumiem ir bijis ērts un izdevīgs pakalpojums. Sākotnēji ātrais sms kredits bija izdevīgs tikai tādēļ, ka iepriekš nekad nebija bijusi iespēja aizņemties 10 – 20 minūtēs. Vēlāk, palielinoties konkurencei, tika ieviests pirmais kredīts bez maksas, t.i. pakalpojums, kas ļauj aizņemties līdz pat 200 latiem bez procentiem. Maksimālais termiņš uz kuru nauda tiek aizdota ir 30 dienas un, ja tas izdodas, nekas papildus nav jāmaksā. Tas nozīmē, ka ikviens var paņemt, piemēram, 100 Ls kredītu un 1 mēneša laikā  ir jāatmaksā tie paši 100 ls un nekas vairāk. Ja tas izdodas, tad varat sevi apsveikt, darījums ir izdevies. Ja rodas problēmas ar naudas atmaksu, sms kredītu vienmēr var pagarināt. Maksa par šo pakalpojumu ir 10 līdz gandrīz 30 procenti no kredīta summas mēnesī. Ir vērts pacensties un atmaksāt kredītu savlaicīgi. Daļa cilvēku to nespēj, jo ir aizmāršīgi, citiem savukārt vienkārši var rasties neparedzēti izdevumi,  kas liedz atmaksāt naudu kā plānots.

Izdevīgākais ātrais sms kredīts bez ķīlas viennozīmīgi ir tas, kuru iespējams iegūt ar vismazākajām izmaksām. Praksē pirmais sms kredīts bez procentiem ir pieejams vairākos uzņēmumos (skat. linku iepriekš), taču to nosacījumi mēdz būt atšķirīgi. Ja vēlaties aiznemties izdevīgi, tad ir vērts tos visus salīdzināt.

Iemesli tam, kādēļ tiek izsniegts pirmais kredīts bez maksas ir daudzi un dažadi, taču pirmais un galvenais ir aizdevēju vēlme piesaistīt jaunus klientus. Ja tas izdodas, tad viņiem paveras iespēja nopelnīt uz (1) kredītu pagarināšanas, (2) atkārtotiem apmeklējumiem.Ātrie kredīti internetā un ātrais sms kredīts tāpat kā banku darbība balstās uz klientu uzticību. Ja visi cilvēki vienlaikus vēlas izņemt savu naudu, banka vienkārši sabrūk. Nevienas komercbankas rīcībā nav tādi līdzekļi, lai izmaksātu naudu visiem klientiem. Par katru piesaistīto latu, tā var izdod aizdevumus vairāk kā 20 Ls vērtībā. Līdzīgi arī ātro kredītu uzņēmumi ir pilnībā atkarīgi no cilvēku uzticības. Ja pie aizdevēja neviens neiet, tad tas var sēdēt uz sava naudas maisa un kārt zobus vadzī vai arī vienkārši pārprofilēties uz citu uzņēmējdarbības formu.

Kā iegūstams sms kredīts bez procentiem internetā?

Ātrais sms kredīts ir iegūstams ārkārtīgi vienkārši. Viss, kas nepieciešams ir:

  • jāsalīdzina visi sms naudas aizdevumi;
  • jāaizpilda reģistrācijas anketa izvēlētā sms kreditora mājas lapā;
  • jāpārskaita nauda uz izvēlētā kreditora bankas kontu (vairums pieprasa reģistrācijas maksu – 0,01 Ls, taču ir arī izņēmumi);
  • jānorāda, cik liels sms kredīts bez ķīlas nepieciešams;
  • jāsaņem ātrais sms kredīts savā kontā.

Praksē sms kredīts tiek ieskaitīts dažu minūšu laikā tiem klientiem, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam. Ja konti ir dažādi, laiks līdz naudas saņemšanai var ieilgt līdz pat 1 dienai. Aizņemieties atbildīgiun izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.