Kad pietrūkst līdzekļi savu vajadzību apmierināšanai, daļai pensionāru liekas, ka kredīts pret pensiju ir pati labākā izvēlē, taču tā nav patiesība. Mūsdienās ikviens pensionārs var saņemt papildus finansiālu atbalstu ātri un vienkārši. Kredīts līdz 1000 Ls ir pieejams jau 15 minūtēs turklāt bez ķīlas. Jūs variet pieteikties patēriņa kredītam atraiskredits.com sākumlapā, kur vienlaikus arī ir salīdzināti visdažādākie patēriņa kredīti internetā. Ko jūs iegūsiet apmeklējot portāla sākumlapu? Iespēju ietaupīt reālu naudu, nevis tikai tukšus solījumus.

Nauds kredīts pret pensiju bez ķīlas internetā (0%)

Ik dienu televizījā un radio mēs dzirdam visdažādākās reklāmas, kurās kreditori sola ķīseļu upes, taču patiesība ir daudz skarbāka. Neapdomīga aizņemšanās var beigties bēdīgi, tādēļ ir tik izšķiroši svarīgi uzmanīties no viltvāržiem. Visi atraiskredits.com aplūkotie naudas aizdevēji ir saņēmuši atbilstošu Patērētāju tiesību un aizsardzības centra izsniegtu licenci, kas tiem dod tiesības izsniegt kredītu Latvijas Republikas teritorijā. Daļā no šiem uzņēmumiem ir pieejams kredīts pret pensiju bez ķīlas un bez procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Tas nozīmē, ka pensionāri var aizņemties 25 Ls līdz 200 Ls bez maksas (0%) un atmaksāt tieši tik, cik paņemts.

Naudas kredīts pret pensiju nav nepieciešams, jo aizdevums tiek izsniegts, pamatojoties uz citiem apsvērumiem, no kuriem svarīgākie ir divi – (1) maksātpsēja (pensija ir pats labākais ienākumu avots, jo to garantē valsts un tas katru mēnesi tiek ieskaitīts kontā), (2) kredītvēsture – lai saņemtu aizdevumu pensionāriem jābūt tīrai kredītvēsturei, t.i. iepriekšējām parādsaistībām ir jābūt nokārtotām. Gadījumā, ja vēlaties uzzināt detalizētāk, kā iegūstams pensionāru aizdevums, jums varētu noderēt kredīts pensionāriem, raksts, kurā mēs detalizēti aplūkojam šī finanšu darījuma plusus un mīnusus, labākos piedāvājumus, kā arī to, kā aizņemties maksimāli izdevīgi. Ja nevēlaties lasīt, tad tikpat labi varat vienkārši doties uz portāla atraiskredits.com pirmo lapu, lai atrastu sev piemērotāko risinājumu. Sākumlapā ievietotais kredītu salīdzinātājs analizē vairākus kreditorus pēc svarīgākajiem faktoriem – procentu likmes, komisijas maksājumi,  maksimāli pieejamā summa, vecuma slieksnis, naudas saņemšanas laiks. Vairs nevajag apmeklēt n-tās lapas un pašam veikt sarežģītus aprēķinus. Atraiskredits.com to visu jau ir izdarījis jūsu vietā.

Gadījumā, ja vēlaties aizņemties lielāku naudas summu pensijas vecumā, tas ir iespējams. Kredīts pret pensiju aprēķinu tiek piedāvāts līdz pat 7000 Ls, taču, lai to iegūtu jums ir jābūt atbilstošam pensijas lielumam. Pretējā gadījumā vajadzēs piesaistīt galvotāju vai ieķīlāt nekustamo īpašumu.  Aizņemietie atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.