Šodien naudas kredīts ar atmaksas grafiku ļauj iegūt papildus naudu gandrīz ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Piesakoties aizdevumam tiek parādīti visi kredīta nosacījumi, t.sk. termiņš, pamatsummas atmaksas grafiks, procentu maksājumi un citas svarīgas detaļas. Atkarībā no tā, cik liels aizņēmums vajadzīgs, nauda kontā būs pieejama jau pēc 10 minūtēm vai aptuveni 3 – 4 darba dienu laikā.

pieteikties kredītam šeit 
Aprēķināt mana kredīta izmaksas

Vai kredīts ar atmaksas grafiku ir izdevīgāks nekā citi ?

Tradicionāli aizdevums ar atmaksas grafiku tiek piemērots tajās reizēs, kad vajadzīgs naudas kredīts uz ilgāku periodu (6 mēneši, 2 gadi, 5 gadi vai ilgāk). Visilgākais atmaksas termiņš parasti ir hipotekārajiem kredītiem, kuru atlīdzināšanai var būt vajadzīgi pat vairāk kā 30 gadi. Krietni mazāks termiņš (1 – 5 gadi) tiek piemērots patēriņa kredītiem, kuru mērķis, lielākoties, ir mājokļa labiekārtošana, remonts vai automašīnas iegāde. Atmaksas grafiks visos gadījumos ļauj precīzi prognozēt kredīta izmaksas un plānot savas finanses. Precīza procentu likme un ikmēneša maksājuma apmērs būs atkarīgs no jūsu ienākumiem, kredītsaistībām, kredītvēstures un aizdevēja individuālajiem nosacījumiem.

Vienīgais aizdevumu veids, kuram atmaksas grafiks vairumā gadījumu nav nepieciešams ir ātrie kredīti. Ātrais kredīts internetā tiek izsniegts uz laiku līdz 1 mēnesim (pieejams arī līdz 24 mēnešiem) un paredz visu saistību izpildi 30 dienu laikā. Šis pakalpojums viennozīmīgi ir paredzēts tikai un vienīgi kā īstermiņa variants, jo neizpildot saistības savlaicīgi ir jāmaksā vairāk kā 15% no neatmaksātās aizņēmuma summas par līguma pagarināšanu (uz 1 mēnesi). Neskatoties uz to ātrais kredīts ir kļuvis par vienu no visvairāk izmantotajiem finanšu pakalpojumiem Latvijā. Daļa kreditoru ļauj izmantot ātro aizņēmumu arī uz laiku līdz 6 mēnešiem vai pat 2 gadiem. Tas var šķist vilinoši, jo ilgāks kredīta atmaksas termiņš ļauj iegūt lielāku aizdevumu, taču jāatceras, ka ātro kredītu procentu likmes ir daudz augstākas nekā jebkuram citam aizdevumam. Vienīgā reize, kad ātrais kredīts internetā ir patiešām izdevīgs ir, aizņemoties līdz 200 Ls uz 1 mēnesi bez komisijas maksas (vairāk info. portāla sākumlapā), pie nosacījuma, ka parāds tiek atmaksāts savlaicīgi.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos ?

Aizņemties internetā vai aizdevēja filiālē var ikviens, kas sasniedzis 20 gadu vecumu, ir ar tīru kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem. Ja kāds no pēdējiem diviem faktoriem iztrūkst, aizņemties kļūst krietni grūtāk, taču tas nav neiespējami. Jārēķinās gan, ka šādā scenārijā var tikt piedāvāti neizdevīgāki aizņemšanās nosacījumi vai arī būs vajadzīga ķīla vai galvotājs.

Viens no mazāk zināmajiem, taču reizē populāriem aizņemšanās veidiem ir kredīts pret auto ķīlu. Ieķīlājot auto joprojām ir iespējams turpināt braukt ar savu auto, jo tas tiek ieķīlāts tikai ar papīru. Auto kredīts ar atmaksas grafiku ļauj iegūt līdz pat 90% no auto vērtības 1 darba dienas laikā. Svarīgi, lai auto būtu tiesīgs pārvietoties pa LR autoceļiem un nebūtu vecāks par 20 gadiem. Aizņemieties atbildīgi.