Kad pietrūkst nauda, ātrais kredīts var būt labākais risinājums, taču bieži atmaksāt naudu 1 mēneša laikā nav iespējams. Šādās situācijās ātrais kredīts uz 12 mēnešiem nāk kā saukts, jo piedāvā krietni zemākas procentu likmes un elastīgāku atmaksas termiņu. Visi ilgtermiņa ātrie kredīti ir apkopoti šeit, taču, ja vēlies uzzināt visas darījuma nianses, izlasi rakstu līdz beigām.

Kā saņemams ātrais kredīts uz 12 mēnešiem?

Nav nekāds noslēpums, ka ātrais kredīts ir kļuvis par vienu no vispopulārākajiem finanšu pakalpojumiem Latvijā. Katru dienu to izmanto vairāki tūkstoši iedzīvotāju, kam nepieciešams steidzams aizdevums uz godīgiem noteikumiem. Izdevīgākais akcijas piedāvājums paredz, ka ātrais kredīts ir jāatmaksā 30 dienās. Ja to izdodas izdarīt, tad nekas papildus nav jāmaksā (skat. atraiskredits.com sākumlapu). Lai iegūtu ātro kredītu uz 12 mēnešiem ir jāveic sekojošas darbības:

  • jāizvēlas sev piemērotākais aizdevums (skat. linku raksta sākumā);
  • jāaizpilda anketa aizdevēja mājas lapā;
  • jāpārskaita 0,01 Ls uz uzņēmuma bankas kontu (dažreiz tas netiek prasīts), tādējādi apliecinot, ka esi konta īpašnieks;

Atkarībā no tā, kurš no kreditoriem ir izvēlēts, līgumu iespējams noslēgt elektroniski vai uzņēmuma filiālē. Ja summa pārsniedz 1500 Ls, tad līgums pilnīgi noteikti būs jāparaksta filiālē. Šobrīd ātrais kredīts uz 12 mēnešiem ir pieejams ar un bez ķīlas. Aizdevumu vari saņemt pret auto ķīlu vai, balstoties uz saviem ikmēneša ienākumiem. Precīzs pieejamā kredīta apmērs un procentu likmes būs atkarīgas no vairākiem faktoriem, kurus aplūkosim turpinājumā.

Cik maksā ātrais kredīts?

Ievadā jau norādījām, ka pirmais ātrais kredīts vairākos uzņēmumos ir pieejams bez komisijas maksas, taču paralēli jāņem vērā, ka tas attiecas tikai uz kredītiem līdz 200 Ls. Kad nepieciešama lielāka summa, komisijas maksa (no 10%) būs jāmaksā uzreiz. Tāpat komisijas maksa (no 12% no neatmaksātās naudas kredīta summas mēnesī) būs jāmaksā arī tajos gadījumos, kad vajadzīgs līguma termiņa pagarinājums. Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem ļauj saņemt aizdevumu uz izdevīgākām procentu likmēm, taču tās joprojām būs augstākas nekā piedāvā bankas. No otras puses, saņemt kredītu internetā ir krietni vien vieglāk nekā jebkuru citu aizņēmumu, kas daudziem mūsdienās ir būtisks faktors.

pieteikties kredītam šeit

Priekšnoteikumi naudas kredīta saņemšanai uz 12 mēnešiem internetā

Ātrais kredīts internetā uz 12 mēnešiem ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture (nav kavētas parādsaistības un kredītsaistības ilgāk par 60 dienām) un ir oficiāli, pastāvīgi ienākumi. Pieredze liecina, ka ienākumu pārbaude nav būtisks faktors gadījumos, kad vajadzīgs aizdevums, kas nepārsniedz 100 Ls, retāk 200 Ls, taču ienākumi pilnīgi noteikti tiek pārbaudīti, ja plānojat aizņemties 1000 Ls un vairāk. Uz 12 mēnešiem ātrais kredīts šobrīd internetā ir pieejams četros uzņēmumus – BigBank, Vivus, Icredit un Mogo (aizdevums pret automašīnas ķīlu). Visu šo kreditoru galvenās raksturiezīmes ir salīdzinātas portāla atraiskredits.com sadaļā patēriņa kredīti (skat. navigācijas rīkjoslu lapas augšpusē). Ja vēlaties ietaupīt vismaz 10 Ls, bet atsevišķos gadījumos pat 450 Ls, ir vērts ielūkoties.

Aizņemties uz 12 mēnešiem iespējams gan agri no rīta, gan vēlu vakarā, taču, ja plānojat to darīt, aizņemieties no rīta. Tautas teiciens vēsta, rīts gudrāks par vakaru un tā ir absolūta taisnība. No rīta galva ir skaidra, bet vakarā tā jau ir piesārņojusies ar neskaitāmiem iespaidiem un nevar loģiski padomāt. Ātrais kredīts uz 12 mēnešiem var palīdzēt ikvienam, kam steidzami nepieciešama papildus nauda, taču aizņemšanās ir jāveic pārdomāti, bez impulsīviem lēmumiem.