Dzīvot bez naudas ir dranķīgi. Jāknapinās, jāskaita santīmi un jāmēģina iztikt līdz nākamajai algai. Nav brīnums, ka daudzi dodas prom no Latvijas, strādā rūpnīcās, fasē kaķu konservus un daudz ko citu, lai tikai iegūtu lielāku algu. Bezprocentu kredīts internetā ļauj piepildīt lielākus un mazākus sapņus un mērķus uzreiz, maksājot par tiem pēc tam. Atrodi, kurš ir lētākais ātrais kredīts šeit un ietaupi 10 Ls līdz 250 Ls tūlīt. Atceries – ātrais aizdevums ir paredzēts tikai īstermiņa vajadzībām. Izvērtē savu maksātspēju, aizņemies atbildīgi.

Kā pieejams bezprocentu kredīts internetā?

Mūsdienās, kad kredīti tiek reklamēti visos iespējamos veidos un vietās, daudzi apjūk no šīs daudzveidības. Bezprocentu kredīts internetā ir pieejams vairākos uzņēmumos, taču ir svarīgi izvērtēt katra piedāvājuma nianses. Pieejamā aizdevuma lielums, procentu likmes, vecuma ierobežojums, laiks, kurā tiek izsniegta nauda, šīs ir tikai dažas no niansēm, kas jāņem vērā, izvēloties kredītu. Ja vēlaties salīdzināt, kurš bezprocentu kredīts šobrīd ir izdevīgākais, ielūkojieties atraiskredits.com sākumlapā, bet turpinājumā aplūkosim, kā iegūt bezprocentu aizdevumu uz 1 mēnesi.

Praksē naudas kredīts bez procentiem ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam 10 – 2o  minūtēs bez ķīlas, izpildot četras vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti (iespēja ietaupīt līdzekļus);
  • jāaizpilda anketa izvēlētā aizdevēja mājas lapā (jānorāda vārds, uzvārds, mobilā telefona nr. un epasts);
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa (parasti 0,01 Ls), ja tāda tiek prasīta;
  • jānorāda vēlamā kredīta summa (nosūtot sms, piezvanot uz uzņēmuma vai norādot summu savā jaunizveidotajā klienta profilā, uzņēmuma mājas lapā).

Kad viss izdarīts, atliek vien gaidīt un labvēlīga lēmuma gadījumā saņemsi naudu kontā jau pēc dažām minūtēm. Pieredze apliecina, ka visātrāk naudu saņem Latvijas lielāko komercbanku (SEB, DNB, Nordea, Swedbank, Citadele un GE Money) klienti. Paralēli tomēr jāņem vērā, ka atsevišķos gadījumos naudas pārskaitījums var aizkavēties līdz pat 1 dienai. Kavēšanās var būt saistība ar sakaru traucējumiem un starpbanku maksājumu īpatnībām, tādēļ ideālā gadījumā būtu pieteikties bezprocentu kredītam vienu dienu pirms aizdevums būs vajadzīgs.

Bezprocentu kredīts internetā ir pieejams bez jebkādām papīra izziņām, taču, lai to saņemtu ir vajadzīgi daži palīglīdzekļi, t.sk. (a) dators ar interneta pieslēgumu, (2) internetbanka + 0,01 Ls bankas kontā un (3) mobilais telefons. Ja jums ir viedtelefons un aktivizēta telefonbanka, tad ātrais bezprocentu kredīts ir pieejams internetā arī bez datora. Viedtelefons savā būtībā ir mazs dators, kuram papildus vēl ir iestrādāta zvanīšanas un īsziņu sūtīšanas funkcija.

Cik maksā kredīts bez procentiem?

Būtu maldīgi iedomāties, ka bezprocentu kredīts internetā ir pilnīgi bez maksas. Izvēloties šo pakalpojumu jums būs jāmaksā par  reģistrēšanos (0,01 Ls). Papildus tam jāņem vērā, ka aizdevums bez procentiem tiek izsniegts uz noteiktu laiku, t.i. parasti uz 30 dienām. Ja šis termiņš tiek pārsniegts, tad ir jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu. Maksa par šo pakalpojumu ir samērā augsta un var sasniegt pat 27% no neatmaksātās summas mēnesī. Piemēram, par 100 Ls kredīta pagarināšanu būtu jāmaksā vidēji 12 Ls līdz 27 Ls. Tradicionāli zemākas procentu likmes tiek piemērotas gadījumos, kad klients izvēlas lielāku kredītu, ar ilgāku atmaksas termiņu. Šādā veidā iespējams samazināt ikmēneša maksājuma lielumu, taču jārēķinās, ka galarezultātā palielināsies summa, kas būs jāatlīdzina aizdevējam.

Kādi kritēriji tiek vērtēti, lemjot par kredīta piešķiršanu?

Bezprocentu kredīts internetā prasa ļoti augstu uzticēšanās līmenī. Uzņēmumi atšķirībā no bankām aizdod savu personīgo naudu, tādēļ to pašrisks ir augstāks, kas arī atspoguļojas procentu likmēs. Lemjot par bezprocentu kredīta piešķiršanu, aizdevēji izvērtē divus faktorus (1) kredītvēsturi un (2) ienākumu regularitāti/apjomu. Šajā kontekstā kredītvēsture ir vissvarīgākais faktors, kas par 90% noteiks to, vai aizdevums tiks piešķirts.

Cilvēki, kuriem ir slikta kredītvēsture pagātnē nav spējuši savlaicīgi izpildīt savas saistības. Gadījumos, kad kredītsaistību vai parādsaistību atmaksa tiek kavēta ilgāk par 60 dienām, kredītņēmējs tiek iekļauts parādnieku reģistrā un iespējas aizņemties samazinās par 75% – 99%. Izņēmumi ir tās situācijas, kurās pārkāpums ir bijis salīdzinoši neliels un ir ātri novērsts. Aizdevējs visu šo informāciju var pārbaudīt specifiskās parādnieku datu bāzēs un teorētiski var pieņemt lēmumu par bezprocentu kredīta piešķiršanu. Praksē tas negadās samērā bieži, taču ir iespējams.

Ienākumu regularitāte ir otrs faktors, ko mūsdienās izvērtē aizvien vairāk aizdevēji. No vienas puses šī prasība ir saistīta ar plānotajām izmaiņām likumdošanā, kas padarīs šo pārbaudi par kreditoru pienākumu, no otras puses kreditori vēlas samazināt risku, ka aizdevums netiks atmaksāts. Paralēli pastāv uzņēmumi, kas izsniedz naudas kredītus bez ienākumu pārbaudes. Arī viņus var saprast. Bezprocentu kredīts internetā ir salīdzinoši neliels aizdevums un tā atmaksa ir pa spēkam ikvienam, kas saņem algu un ir spējīgas nedaudz atlicināt naudu neparedzētiem gadījumiem. Vienlaikus jāņem arī vērā, ka liela daļa Latvijas iedzīvotāju saņem ienākumus nelegāli, nemaksā nodokļus, taču ir ļoti maksātspējīgi un var viegli nomaksāt jebkuru kredītu. Plašāk par šo jautājumu esam jau rakstījuši vienā no iepriekšējām publikācijām ar nosaukumu ātrais kredīts bez darba vietas. Ja ir kādi neskaidri jautājumi, izlasiet.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi. Bezprocentu kredīts internetā var palīdzēt. Ja plānojat aizņemties, aplūkojiet kredītu salīdzinājumu portāla atraiskredits.com sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi.