Kredīts 500 ls apmērā ļauj atrisināt gandrīz jebkuras problēmas, taču to saņemt nav nemaz tik vienkārši. Bankas izvirza aizvien stingrākus kritērijus, bet tuviniekiem prasīt naudu ir neērti. Šajā situācijā palīgā nāk patēriņa kredīts, kas ļauj aizņemties no 100 līdz 7000 latiem bez ķīlas vai līdz 15 000 latu pret auto ķīlu. Visi patēriņa kredīti salīdzināti šeit, bet ir vērts izlasīt rakstu līdz beigām, lai uzzinātu darījuma nianses. Aizņemieties atbildīgi.

Kā iegūstams kredīts 500 ls apmērā?

Šodien ātrais patēriņa kredīts līdz 500 ls ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 20 gadiem. Pieteikšanās aizdevumam noris internetā un atbilde par kredīta pieejamību tiek sniegta dažās minūtēs. Lai pieteiktos kredītam ir (a) jāreģistrējas izvēlētā uzņēmuma mājas lapā, (b) jāpārskaita reģistrācijas maksa (ja tāda tiek prasīta) uz kreditora bankas kontu, (c) jāapstiprina kredīta pieprasījums ar sms, piezvanot vai savā profilā (šis noteikums attiecas uz uzņēmumiem, kas aizdod līdz 15000 Ls), (d) jāsaņem nauda. Aizņemoties, piemēram, 5000 ls būs jādodas parakstīt līgumu uz kreditora tuvāko filiāli. Mazākām summām, tādām kā kredīts 500 ls vairumā gadījumu līgumu var apstiprināt elektroniski.

Kredītu saņemt var tie cilvēki, kuriem ir tīra kredītvēsture (nav iekļuvuši parādnieku reģistros) vai arī pārkāpumi ir bijuši nelieli un ir tikuši ātri novērsti. Katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli, līdz ar to nebūtiski pārkāpumi tiek piedoti. Paralēli var tikt vērtēta arī aizņēmēja ienākumu apjoms un regularitāte. Šī ir obligāta prasība gadījumos, kad vajadzīgs kredīts virs 1000 Ls, bet bieži ienākumi tiek vērtēti arī izsniedzot mazākus aizdevumus.

Paralēli auto īpašniekiem vienmēr ir iespēja aizņemties pret automašīnu. Šo jautājumu detalizēti esam aplūkojuši rakstā. “Auto lombards”. Ja jums tas ir aktuāli, izlasiet. Darījuma pamatbūtība paredz naudas aizdevuma saņemšanu pret automašīnu vienlaikus turpinot braukt ar savu auto.

Kā aizņemties izdevīgi?

Pirmais un galvenais kritērijs, izvēloties jebkādu preci vai pakalpojumu, ir salīdzināšana. Var paļauties uz internetā atrodamo informāciju, draugu vai paziņu ieteikumiem, taču krietni efektīvāk ir nostādīt visus pakalpojumus blakus. Vienkārši jāizvērtē, kurš lētāks, kādas ir procentu likmes, cik ātri var saņemt naudu, kāda ir vecuma barjera. Šāda analītiska pieeja ļauj izbēgt no tukšiem reklāmu solījumiem un aplūkot pašus galvenos faktus. Tāpat, izvēloties kredītu, svarīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Nav svarīgi, 500 ls vai 5 miljoni latu. Ja atmaksāt parādu nespēsiet, tad būs jāmaksā soda nauda, kas šī tipa aizdevumiem var pārsniegt pat 1% dienā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Kredīts 500 ls apmērā var palīdzēt cilvēkiem, kas domā ar galvu, tērē naudu lietderīgi un spēj pildīt uzņemtās saistības. Pirms aizņemties, vērts aplūkot atraiskredits.com sākumlapu, lai uzzinātu šobrīd aktuālos akcijas piedāvājumus.