Pietrūkst nauda? Ātrais naudas kredīts no 18 gadiem internetā ļauj aizņemties dažš minūtēs. Lai aizņemtos jābūt tīrai kredītvēsturei un regulāriem, oficiāliem ienākumiem, bet nevajag ķīlu vai izziņas. Šobrīd aizņemties bez ķīlas no 18 gadiem var vien dažos uzņēmumos (skat. portāla sākumlapu).  Uzzini, kurš ir lētākais ātrais naudas kredīts šeit. Izvērtē savu maksātspēju, aizņemies atbildīgi.

Kam pieejams ātrais naudas kredīts no 18 gadiem internetā?

Kā jau pats nosaukums liecina, ātrais naudas kredīts internetā ir pieejams no 18 gadiem. Minimālais laiks, kurā iespējams saņemt papildus līdzekļus ir 10 minūtes, taču parasti tas aizņem 10 – 20 minūtes, dažreiz 1 stundu. Retos gadījumos, kad klientam ir konts kādā eksotiskā komercbankā laiks līdz naudas saņemšanai paildzinās līdz 1 dienai. Kredīts tiek piešķirts tiem pieteikuma iesniedzējiem, kuriem ir tīra kredītvēsture un pastāvīga darba vieta jeb regulāri ienākumi. Teorētiski reizēm uz aizdevumu var pretendēt arī cilvēki, kas strādā nelegāli, taču jārēķinās, ka būs jāpierāda savi ienākumi.

Kā iegūt kredītu bez komisijas maksas ?

18 gadi ir minimālais vecuma slieksnis, kuru sasniedzot kļūst pieejams ātrais naudas kredīts internetā. Pirms aizņemties ir svarīgi ņemt vērā, ka jau šobrīd vairāki uzņēmumi izsniedz naudas aizdevumus bez komisijas maksas un bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 115 Ls uz 1 mēnesi, noteiktajā laikā ir jāatmaksā tie paši 115 Ls. Tiesa, ir kāda nianse. Naudas kredīts no 18 gadiem netiek piedāvāts bez procentiem. Lai to izmantotu ir jābūt vismaz 20 gadiem. Ja atmaksas termiņu nav iespējams ievērot, to var pagarināt, taču tas jau būs maksas pakalpojums. Detalizētu izmaksu apkopojumu iespējams aplūkot atraiskredits.com sākumlapā. Praksē ātrais naudas kredīts no 18 gadiem internetā ir pieejams, izpildot sekojošas darbības:

  • salīdzini piedāvājumus uz izvēlies sev izdevīgāko (reāla iespēja ietaupīt naudu);
  • aizpildi pieteikuma anketu uzņēmuma mājas lapā;
  • pārskaiti reģistrācijas maksu 0,01 Ls apmērā (šobrīd pieejami arī kredīti bez reģistrācijas maksas) uz kreditora bankas kontu;
  • apstiprini kredīta pieteikumu (caur sms vai piezvanot);
  • saņem naudu (labvēlīga lēmuma gadījumā saņemsi naudu 10 – 20 minūtēs).

Cik tas viss maksā?

Naudas kredīts, kā jau pats nosaukums liecina ir aizdevums, kas jāatmaksā noteiktā termiņā. Bezprocentu naudas kredīti internetā no 20 gadiem internetā ir pieejami uz noteiktu laiku bez komisijas maksas. Šis ir visizdevīgākais piedāvājums, taču tas ir noderīgs tikai gadījumos, kad vajadzīgi ne vairāk kā 200 Ls. Lielāku naudas summu var saņemt tie iedzīvotāji, kas sansieguši 20 gadu vecuma slieksni. Maksimālā summa šādā gadījumā jau sasniedz 7000 Ls (2 dienās) vai 1000 Ls 15 minūtēs. Maksa par patēriņa kredītiem sākas no 1,6% mēnesī, taču precīza procentu likme ir atkarīga no klienta ienākumiem, kredītvēstures un pašreizējām saistībām.

Ko darīt, ja kredīts tiek atteikts?

Visbiežāk naudas kredīts no 18 gadiem internetā tiek atteikts jauniešiem ar sabojātu kredītvēsturi vai bez reālas darba vietas. Katram no uzņēmumiem ir sava kredītpolitika un atteikuma iemesli pārsvarā netiek izpausti. Otrs risinājums ir aizņemties pret ķīlu. Piemēram, autolombards ļauj aizņemties līdz pat 90% no auto tirgus vērtības 1 dienā. Ar ieķīlāto auto var turpināt braukt visu kredīta atmaksas termiņu. Auto lombardā var saņemt finansējumu, līdz pat 15000 Ls. Lai arī kuru no risinājumiem Tu izvēlies, aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi.