Vajag papildus naudu un ātri ? Gan kredīts, gan lombards var palīdzēt iegūt trūkstošos naudas līdzekļus, taču lombardi pamazām kļūst aizvien mazāk apmeklēti vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, ātrais patēriņa kredīts ļauj saņemt 1 Ls – 200 Ls bez komisijas procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Otrkārt, ātrais kredīts internetā ir pieejams, neizejot no mājas dažās minūtēs. Treškārt, patēriņa kredīts online sniedz iespēju aizņemties bez ķīlas, bez galvotāja un papīra izziņām. Tev vajag kredītu? Ieej portāla sākumlapā un atrodi sev izdevīgāko.

Vai ātrais patēriņa kredīts ir daudz labāks nekā lombards ?

Ievadā jau mēs noskaidrojām pašas svarīgākās ātro kredītu priekšrocības, taču maz uzmanību pievērsām lombardu plusiem. Jā, protams, lai aizņemtos lombardā ir vajadzīga ķīla. Tajā pašā laikā lombardi ļauj saņemt papildus naudu pat tad, kad ir aizmirsts bankas konta numurs, bloķēta internetbanka vai vienkārši visi atsaka. Jārēķinās gan, ka ieķīlājot mantu lombardā, to var arī zaudēt. Atšķirībā no interneta kredītiem lombardi nekad neaizdod naudu bez komisijas maksas pat uz vienu dienu un to procentu likmes ir aptuveni tādas pašas vai augstākas nekā naudas aizdevumiem internetā. Papildus tam jāatceras, ka lombards nekad neaizdos vairāk kā 1/3, īpašos gadījumos 1/2 no ieķīlātās preces novērtējuma vērtības. Turklāt novērtēta tiks nevis jaunas preces, bet gan lietotas preces vērtība. Tieši šis apstāklis daudziem lombarda apmeklētājiem, kas nav rūdīti šajās niansēs izraisa vislielāko neapmierinātību un pārdzīvojumus.

Kā iegūstams ātrais kredīts un lombarda aizdevums ?

Naudas saņemšana lombardā ir gaužām vienkārša. Vienkārši aiznes savu mantu, uzliec uz letes un gaidi pārdevēja vērtējumu. Ja novērtējums un piedāvātā aizdevuma summa ir mazāka nekā vēlētos un ir iespēja aiziet uz citu lombardu, dariet to. Pieredze liecina, ka mantas vērtības vērtējums var būtiski atšķirties starp diviem blakus esošiem lombardiem. Ja cena apmierina, parakstiet dokumentus, nododiet ķīlu un saņemsiet naudu uzreiz uz rokas. Netiek pārbaudīta darba vieta vai prasīta kreditēšanas vēsture. Lombarda darbinieku interesē tikai ķīla un tās vērtība.

Ja vēlaties aizņemties internetā, tad būs jāveic nedaudz vairāk darbības, taču potenciālais ieguvums arī var būt daudz lielāks:

  • salīdziniet vairākus piedāvājumus (skat. portāla sākumlapu);
  • piesakieties izvēlētajam aizņēmumam;
  • apstipriniet jaunizveidoto klienta profilu (jāpārskaita 0,01 Ls uz aizdevēja kontu);
  • norādiet vēlamo aizņēmuma summu;
  • saņemiet naudu kontā.

Tas arī viss. Sekojot šiem soļiem variet tikt pie papildus naudas ātri un vienkārši, protams, pie nosacījuma, ka ir vismaz 18 gadi, regulāri ienākumi un nesabojāta kredīta vēsture. Protams vienmēr pastāv iespēja aizņemties bez darba vietas vai ar sliktu kredītvēsturi, taču to izdarīt jau ir grūtāk un tas nav tik vienkārši. Aizņemieties atbildīgi.