Darba vietas neesamība var ievērojami apgrūtināt dzīvi, taču tā ir parejoša parādība un par to nevajag īpaši uztraukties. Kad vajadzīga papildus nauda, bieži vien, izdevīgāks ir ilgtermiņa naudas kredīts. Piemēram, šobrīd kredīts uz 12 mēnešiem bez darba vietas ļauj iegūt līdz pat 1500 Ls 15 minūtēs. Netiek prasīta ķīla vai izziņa no darba devēja, taču tiek pārbaudīta kredītvēsture. Uzzini, kuri ir TOP piedāvājumi atraiskredits.com sākumlapā.

Kā saņemt kredītu uz 12 mēnešiem?

Kredīts bez darba vietas uz 12 mēnešiem ir pieejams, taču tas nav lēts prieks. Bankas naudu cilvēkiem bez darba vietas neaizod, savukārt ātro kredītu uzņēmumiem ir augstākas procentu likmes. Naudu iespējams saņemt dažās minūtēs, tomēr ir jārēķinās, ka maksa par šo pakalpojumu ir sākot no 10% mēnesī. Aizņemoties 500 Ls uz gadu, visa aizņēmuma perioda laikā būtu jāatmaksā vairāk kā 1000 Ls. No otras puses, kredīts uz 12 mēnešiem bez darba vietas var izlīdzēt situācijā, kad  nauda varbūt ir mazāk kā jebkad dzīvē. Iegūstot darbu, kredītu iespējams atmaksāt arī ātrāk bez soda sankcijām, taču ir vērts parēķināt vai potenciāli iegūstamais darbs tiešām spēs nodrošināt ienākumus pienācīgā līmenī, jo kā jau norādīts procentu likmes ir samērā augstas.

Lai saņemtu kredītu, salīdziniet visas alternatīvas portāla atraiskredits.com sākumlapā vai sadaļā patēriņa kredīti (skat. navigācijas joslu lapas augšpusē). Kad tas izdarīts, aizpildiet pieteikuma anketu izvēlētā aizdevēja majas lapā, pārskaitiet reģistrācijas maksu, ja tāda tiek prasīta (parasti 0,01 Ls), norādiet vēlamo kredīta summu un kredīts uz 12 mēnešiem bez darba vietas būs rokās jau pēc pāris minūtēm. No otras puses, ja jums pieder auto un ātro kredītu procentu likmes liekas pārāk augstas, kredīts pret auto ķīlu jeb auto lombards, kas ļauj turpināt lietot savu auto visu naudas aizdevuma atmaksas periodu varētu būt laba alternatīva. Aizņemties pret auto iespējams uz laiku līdz 5 gadiem, ieķīlāt var jebkuru auto, kas nav vecāks par 20 gadiem, bet naudu iespējams saņemt pat 1 darba dienas laikā. Maksimālā kredīta summa – 90% no jūsu auto vērtības.

Situācijā, kad lielai daļai Latvijas iedzīvotāju ir vajadzīga finansiāla palīdzība, lai nomaksātu komunālos rēķinus, bet daļai nav pastāvīgi ienākumi, kredīts bez darba vietas uz 12 mēnešiem nāk kā saukts. Pirms aizņemties gan svarīgi paturēt prātā, ka patēriņa kredīts būs arī jāatmaksā. Ja atlīdzināt naudu savlaicīgi nebūs iespējams, vajadzēs maksāt komisijas maksu par līguma pagarināšanu. Tieši šī izmaksu pozīcija ir viens no galvenajiem ātro kredītu uzņēmumu peļņas avotiem. Procentu likms par kredīta uz 12 mēnešiem pagarināšanu sākas no 10% mēnesī, bet var būt arī krietni augstākas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.