Jebkura veida aizņēmumi veido tavu kredītvēsturi. Ja iepriekš nekad neesi aizņēmies, tad Tev nav kredītvēsture, bet, ja esi pildījis visas saistības noteiktajā laikā kredītvēsture ir pozitīva (tīra) Ātrie kredīti bez kredītvēstures ir pieejami 100% gadījumos, jo tieši kreditēšanas vēsture ir tas faktors, kas aizdevējiem liekas pats būtiskākais. Saskaroties ar cilvēkiem, kuriem nav kredītvēsture tiek pieņemts, ka viņu aizņemšanās vēsture ir tīra un klients uzticams.

Saņemt kredītu..

 

Pirms aizņemies aplūko kredītu salīdzinātāju atraiskredits.com sākumlapā un ietaupi reālu naudu. Potenciālais ietaupījums var sasniegt pat vairāk kā 100 Ls. 

Kā iegūstami ātrie kredīti bez kredītvēstures ?

atrie krediti bez kreditvestures internetaMūsu pieredze liecina, ka ātrie kredīti bez kredītvēstures ir pieejami vienmēr, kad izvēlēts atbilstošs kreditors. Šobrīd vairāki ātro kredītu uzņēmumi izsniedz kredītus līdz 100 Ls, 150 Ls pat 200 Ls bez komisijas maksas un procentiem (0%). Maksimālais termiņš, uz kuru tiek izsniegts bezmaksas aizdevums ir 30 dienas, kas ir pilnīgi pietiekami, lai atmaksātu naudu no nākamās algas. Lai atmaksājot parādu nerastos problēmas un vajadzība pēc atkārtota aizdevuma ir vērts aizņemties apdomīgi, izvērtējot savas finansiālās iespējas, bet par visu pēc kārtas.  Internetā pieejamie “ātrie kredīti bez kredītvēstures” ir apliecinājums moderno tehnoloģiju straujajai attīstībai. Jau šobrīd kredīts no 18 gadiem internetā ir pieejams jau 10 – 20 minūtēs. Agrāk tam būtu vajadzīgas vismaz 2 – 3 dienas, kas nav ilgi, taču pārāk ilgi situācijās, kad naudu vajag tūlīt un tagad. Kredīta saņemšanas procedūra paredz, ka katram kredītņēmējam ir jāveic sekojošas darbības:

  • jāsalīdzina visi aizdevumi, lai atrastu lētāko; 
  • jāpiesakās izvēlētā naudas kreditora mājas lapā; 
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa (parasti 0,01 Ls) uz kreditora bankas kontu; 
  • jānorāda, cik liels kredīts vajadzīgs (to var izdarīt nosūtot īsziņu, piezvanot vai savā profilā).

Ja kreditora lēmums ir labvēlīgs, tad ātrie kredīti bez kredītvēstures kontā tiek ieskaitīti jau pēc pāris minūtēm, pieņemot, ka kredītņēmējam ir konts tajā pašā bankā, kur kredītņēmējam. Pretējā gadījumā līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt pat vairāk kā vienu dienu. Var likties sarežģīti, bet, ja kaut reizi dzīvē esiet izņēmuši naudu no bankomāta vai veikuši maksājumu internetbankā, tad  nekādiem sarežģījumiem nevajadzētu rasties.

Cik maksā naudas kredīti bez kredītvēstures ?

Ievadā jau norādījām, ka maksa par šo pakalpojumu ir atkarīga no kredīta summas. Aizdevums bez kredītvēstures līdz 200 Ls ir pieejams bez komisijas maksas (0%) uz 1 mēnesi pat 5 reizes pēc kārtas. Savukārt, ja vajadzīgs lielāks kredīts vai aizdevums uz ilgāku termiņu, tad jārēķinās, ka būs jāmaksā komisija. Ātrie kredīti bez kredītvēstures tāpat kā jebkurš cits ātrais patēriņa kredīts ir bezmaksas katrā uzņēmumā tikai pirmajā reizē. Visos pārējos gadījumos komisijas maksa var sasniegt pat 25% mēnesī, taču detalizētāku informāciju iespējams iegūt atraiskredits.com sākumlapā.

Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties bez kredītvēstures internetā ir 7000 Ls bez ķīlas uz laiku līdz 5 gadiem, tomēr būtu grūti šo aizdevumu dēvēt par ātro kredītu. Lai arī pieteikšanās aizdevumam ir iespējama internetā, līdz naudas saņemšanai ir jāgaida vismaz 2 dienas. Situācijās, kad svarīga ir katra minūte, tik ilgi gaidīt nav iespējams, taču, ja steigas nav, tad lielie patēriņa kredīti var būt daudz izdevīgāki, sevišķi, ja plānots aizņemties ilgtermiņā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.