Kad meklējam, kas dod kredītu, tad ir skaidrs, ka steidzami vajag naudu. Šajos apstākļos bezprocentu ātrie kredīti sniedz lielisku iespēju aizņemties bez maksas (0%) uz laiku līdz 1 mēnesim. Kredīta saņemšanai nav vajadzīgas papīra izziņas vai ķīla un kreditoru darba laikā to iespējams saņemt jau 15 minūtēs. Detalizētāka informācija un kredītu salīdzinājums pieejams atraiskredits.com sākumlapā, bet turpinājumā aplūkosim nedaudz sīkāk, kas dod kredītu internetā bez maksas un ne tikai.

Kas dod kredītu internetā bez procentu maksas?

kas dod kredītuŠobrīd interneta kredīti līdz 200 Ls ir pieejami bez ķīlas un procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Atmaksājot naudu noteiktajā termiņā, nekas papildus nav jāmaksā un variet apsveikt sevi ar izdevīgu darījumu. Pat situācijās, kad vajadzīgs lielāks kredīts, to ir iespējams iegūt pat 15 minūtēs. Pieteikšanās kredītam noris internetā un ir ārkārtīgi vienkārša. Kredīts līdz 500 Ls, 700 Ls vai 1000 Ls ir pieejams tikpat viegli kā aizdevums līdz 200 Ls, taču jāņem verā, ka aizņemoties virs 200 latu būs jāmaksā komisijas maksa (no 10% mēnesī). Uzņēmumi, kas dod kredītu vēlas nopelnīt, savukārt jūsu mērķis ir aizņemties izdevīgi. Tieši šī iemesla dēļ pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savas iespējas atmksāt naudas kredītu savlaicīgi, jo pretējā gadījumā nāksies maksāt par kredīta termiņa pagarināšanu (no 12,5% mēnesī).

Situācijās, kad nepietiek ar 1000 Ls un ir vajadzīgs vēl lielāks aizdevums, var noderēt ilgtermiņa patēriņa kredīti, no kuriem izdevīgākie pieejami bez ķīlas uz laiku līdz 5 gadiem. Maksimālā aizdevuma summa, ko šādā veidā var saņemt ir 7000 Ls, taču konkrēts pieejamā finansējuma apjoms būs atkarīgs no jūsu ienākumiem, kredītvēstures, kredītsaistībām un līdzšinējās sadarbības ar aizdevēju. Atšķirībā no ātrajiem kredītiem ilgtermiņa patēriņa kredīti var būt krietni izdevīgāki, jo to procentu likmes ir nesalīdzināmi zemākas. Piemēram, ātrajiem kredītiem komisijas maksa var viegli pārsniegt simts procentus gadā, savukārt patēriņa kredītiem tā ir no 16% gadā. Patēriņa kredīti ir jāatmaksā saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku, līdz ar to ir skaidrs, cik liels kredīta maksājums būs  jāveic katru mēnesi.

Klientiem, kuriem ir netīra kredītvēsture vai nav pastāvīgi ienākumi aizņemties var būt stipri grūtāk. Uzņēmumi, kas dod kredītus pievērš lielāko uzmanību tieši kredītvēstures izvērtējumam, jo tas ļauj izdarīt secinājumus par klienta vēlmi pildīt kredītsaistības. Savukārt aizņemties bez ienākumiem jau ir daudz reālāk un praksē daudzi ātrie kredīti (skat. atraiskredits.com sākumlapu) tiek piedāvāti pat bez darba vietas pārbaudes.  Savukārt tiem, kas vēlas aizņemties lielos patēriņa kredītus problēmu gadījumā var būt iespēja aizņemties, piesaistot galvotāju vai nodrošinot ķīlu.

Kopumā aizdevēji, kas dod kredītus ir daudzi un dažādi, taču visātrāk un vislētāk naudu īstermiņā (uz 1 mēnesi) aizdod tieši ātro kredītu uzņēmumi. Savukārt ilgtermiņā izdevīgāki ir patēriņa kredīti. Papildus vērts izvērtēt jūsu pašreizējās bankas piedāvājumu, jo reizēm tieši pastāvīgajiem klientiem tiek piedāvāti ļoti izdevīgi nosacījumi, kas citiem nemaz nav pieejami.