Meklējot, kurš aizdevums internetā ir izdevīgākais, daudziem prātā nāk ātrie kredīti top 5. Šī analoģija ir saistīta ar dažādiem citiem topiem, kur tiek atspoguļoti populārākie produkti, pakalpojumi vai preces un ne bez pamata. Arī portālam atraiskredits.com ir savs tops, kurā tiek apkopoti ātrie kredīti.  Ja vēlaties uzzināt, kurš ir šobrīd izdevīgākais kredīts (salīdzinot vairākus variantus), ielūkojieties portāla sākumlapā ievietotajā kredītu salīdzinātājā. Turpinājumā aplūkosim, kā tiek veidojas ātro kredītu tops.

Kuri ātrie kredīti top piedāvājumos ir izdevīgākie Latvijas iedzīvotājiem ?

ātrie kredīti top aizdevumi bez ķīlas internetāMūsu pieredze, darbojoties šajā jomā, liecina, ka kredītņēmējiem izdevīgākie liekas tie ātrie kredīti, kurus var iegūt ar viszemākajām izmaksām. Praksē tas nozīmē, ka kredīti, kurus iespējams iegūt bez procentiem jeb kredīts bez maksas absolūti lielākajā daļā gadījumu ir izvēle numur viens. Ja vēlaties aizņemties vairāk par 200 Ls, tad var noderēt kredīts uz 3 mēnešiem bez maksas, t.i. kredīts, kuru ņemot tiek piedāvātas kredītbrīvdienas uz trīs mēnešiem. Ātrie kredīti top gadījumos piedāvā saņemt kredītu internetā vai vismaz pieteikties aizdevumam online, sagatavojot piedāvājumu elektroniski, bez maksas.

Kopumā izdevīgākie top ātrie kredīti ļauj saņemt naudu dažu minūšu līdz dažu stundu laikā, neprasot ķīlu, galvotāju vai izziņu no darba devēja. Minimālais vecums, lai saņemtu kredītu internetā ir 18 gadi, bet maksimālais 75 gadi. Kredīts internetā ir pieejams uz laiku līdz 30 dienām bez procentiem un atmaksājot naudu noteiktajā termiņā nekas papildus nav jāmaksā.

Kā pārbaudīt vai kredītdevējs nav krāpnieks ?

Saskaņā ar LR likumdošanu nebanku kredītus var izsniegt tikai tie uzņēmumi, kas ir saņēmuši attiecīgu licenci. Licences izsniedz Patērētāju tiesību un aizsardzības centrs un licences cena ir 50 tūkstoši latu, līdz ar to tiek atsijāti graudi no pelavām un tirgū oficiāli darbojas tikai tie uzņēmumi, kas var atļauties atbildēt par savām saistībām. Vēl pirms licencēšanas sistēmas ieviešanas Latvijā darbojās vairāki simti mazo kredītdevēju, no kuriem daļa bija krāpnieki. Atraiskredits.com sākumlapā apkopotie top ātrie kredīti ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam, darbojas likuma ietvaros un ļauj iegūt kredītu bez procentiem. Atrodi izdevīgāko aizdevumu ātri un vienkārši, bet neaizmirsti aizņemties atbildīgi, pirms tam izvērtējot savas spējas atmaksāt naudu savlaicīgi.