Ātrie kredīti internetā uz ilgāku laiku bez ķīlas

Ir reizes, kad pietiek ar 50 latu aizdevumu, bet nav mazums situāciju, kad vajag vairāk naudu. Ne visiem no mums ir turīgi vecāki, tantes vai uzkrājumi nebaltām dienām. Ja iztikt bez aizņēmuma nav iespējams, tad ir svarīgi rīkoties saprātīgi, izvēlēties maksimāli izdevīgāko risinājumu un ietaupīt. Viens no veidiem, kā aizņemties vairāk ir ātrie kredītu uz ilgāku laiku bez galvotāja un izziņas no darba devēja. Ilgākais termiņš ātrajiem kredītiem ir 2 gadi, taču ir arī veidi kā aizņemties uz laiku līdz 5 gadiem.

pieteikties kredītam šeit
Aprēķināt man pieejamo kredītu

Kuri ir izdevīgākie ilgtermiņa kredīti ?

Ātrie kredīti uz ilgāku laiku ļauj aizņemties vairāk nekā būtu iespējams paņemt, aizņemoties tikai uz 1 – 2 mēnešiem. Visi ātrie kredīti, kas šobrīd tiek izsniegti internetā ir pieejami cilvēkiem, kas nav iekļauti parādnieku datu bāzēs un ir  ar regulāriem ienākumiem. Daži kreditori sola aizdot naudu arī bez darba vietas, taču praksē tas pēdējā laikā notiek aizvien retāk.

Lētākie ātrie kredīti tiek piedāvāti ar procentu likmi no 10% mēnesī, taču vienlaikus internetā iespējams aizņemties arī daudz zemākiem procentiem. Viens no veidiem, kā to izdarīt ir izvēlēties patēriņa kredītus. Maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams saņemt ir 7 tūkstoši latu uz laiku līdz 5 gadiem. Pozitīvākais šajā gadījumā ir tas, ka dažiem ātrajiem patēriņa kredītiem var pieteikties bez maksas. Aizpildiet pieteikumu un saņemsiet individuālu kredīta piedāvājumu savā epastā jau pēc dažām stundām (darba dienās). Ja saņemtais piedāvājums apmierina, apstipriniet līgumu un saņemsiet naudu kontā jau pavisam drīz. Pretējā gadījumā vienkārši neliecieties ne zinis un turpiniet cita aizdevuma meklējumus. Ātrie kredīti uz ilgāku laiku atšķirībā no īstermiņa kredītiem vairumā gadījumu ietver daudz lielāku atbildību, jo pati kredīta summa ir lielāka.

Ko darīt, ja nevaru atdod kredītu noteiktajā termiņā ?

Reizēm, aizņemoties uz ilgāku laiku, nav iespējams prognozēt izmaiņas savā maksātspējā. Problēmas, kas rodas ar kredīta atmaksu noteiktajā termiņā var atrisināt, ja savlaicīgi uzsāk dialogu ar aizdevēju. Vairumā gadījumu kreditori ir pretimnākoši un piekrīt līguma termiņa pagarināšanai, kredīta līguma izmaiņām vai citam risinājumam, kas palielina iespējas atgūt savu aizdoto naudu. Pats sliktākais šādā variantā būtu nedarīt neko un izlikties par beigtu. Klienti, kas paši nav aktīvi riskē ar soda naudām un sabojātu kredītvēsturi, kas var būt ārkārtīgi neizdevīgi,  ja kaut reizi dzīvē vēl plānojat aizņemties internetā.

Atbildīga aizņemsanās

Gan īstermiņa aizdevumi, gan ātrie kredīti uz ilgāku laiku ir reāli darījumi un reālas saistības. Šī iemesla dēļ ir būtiski pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt savas vajadzības, kā arī spējas un iespējas atdot naudu noteiktajā termiņā.