Naudas aizņēmums jeb kredīts pret ienākumiem ļauj iegūt papildus naudu tūlīt un tagad. Vajag 25 Ls, 50 Ls, 150 Ls, 200 Ls ? Vari tos saņemt jau pēc 10 – 15 minūtēm. Tev nevajadzēs aizpildīt nekādus papīrus, ķīlu vai galvotāju. Vienkārši piesakies aizdevumam, pārskaiti reģistrācijas maksu un saņem naudu kontā jau pavisam drīz. Ar 200 Ls neko daudz nevari pasākt ? Piedāvājam aizņemties līdz 7000 Ls bez ķīlas uz laiku līdz 5 gadiem.

pieteikties kredītam šeit
Aprēķināt manas kredītiespējas

Kam ir pieejams kredīts pret ienākumiem ?

Šobrīd ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 gadiem līdz 73 gadiem var aizņemties internetā pret ienākumiem. Izvērtējot kredītu pieprasījumus, aizdevēji pievērš uzmanību diviem faktoriem – (1) ienākumiem un (2) kredītvēsturei. Naudas kredīts tiek piešķirts tiem klientiem, kuru ienākumi ir pietiekami, lai spētu atmaksāt aizdevumu, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture. Ja iepriekš esiet kavējuši parāda atmaksu ilgāk par 60 dienām un saņēmāt vēstuli, ka esiet iekļauti parādnieku datu bāzē, tad jūsu kredītvēsture ir slikta. Vienīgais glābiņš šajā scenārijā varētu būt tas, ka ātro kredītu un patēriņa kredītu uzņēmumiem nav pieeja informācijai par kredītu kavējumiem pret komercbankām. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja jums ir negatīva kredītvēsture dēļ neveiksmīgas sadarbības ar bankām, jūs joprojām varat aizņemties internetā.

Cik maksā kredīti online ?

Augstās konkurences apstākļos vairāki kreditori šobrīd piedāvā pirmajā reizē aizņemties bez ķīlas un komisijas maksas (0%). Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt līdz 200 Ls bez ķīlas aptuveni 15 minūtēs. Noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tikai tik, cik paņemts. Ja radušās naudas atmaksas grūtības, kreditori piedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksu uz 7, 14, 21 vai 30 dienām. Maksa par šo pakalpojumu ir salīdzinoši augsta un var sasniegt pat 25% no neatmaksātās summas mēnesī, tādēļ ir vērts iespringt un atlīdzināt parādu noteiktajā termiņā.

No otras puses, izvēloties kādu no ilgtermiņa kredītiem vai aizņemoties uz ilgāku periodu, kredīta procentu likmes var būt pat piecas reizes zemākas, kas ir ārkārtīgi būtiski, ja paņemts lielāks naudas aizdevums. Kopumā kredīts pret ienākumiem ir pieejams salīdzinoši vienkārši, taču, ņemot vērā iedzīvotāju maksātspējas pasliktināšanos, kreditori veic aizvien rūpīgāku klientu izvērtējumu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet, kurš kredīts pret ienākumiem ir jums piemērotākais. Neaizmirstiet pievērst uzmanību arī savām spējām un iespējām atmaksāt naudas aizņēmumu noteiktajā termiņā.