Uzņēmums Ozerings grupa ir lombardu tīkls, kura piedāvājumā ir kredīts pret ķīlu un īstermiņa kredīts. Atšķirībā no daudzām citām līdzīga profila firmām SIA Ozerings grupa nealkst publicitātes vai pat  no tās izvairās. Ja jums ir vajadzīgs īstermiņa kredīts, ielūkojieties portāla sākumlapā, bet turpinājumā aplūkosim, kas slēpjas zem šī nosaukuma.

Kas ir Ozerings grupa ?

Līdz ar izmaiņām likumdošanā 2011. gada  nogalē nebanku kredītus, t.sk. lombarda pakalpojumus varēja sniegt tikai tie uzņēmumi, kas bija kabatas lombards_ozerings grupaieguvuši atbilstošu Patērētāju tiesību un aizsardzības centra (PTAC) licenci. Licences cena ir 50 tūkstoši latu, tādēļ nav nekāds brīnums, ka daudzi lombardi apvienojās zem viena nosaukuma, lai nosegtu augstās izmaksas. Saskaņā ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centra mājas lapā sniegto informāciju, Ozerings grupa ir saņēmusi atbilstošu licenci un ir tiesīga sniegt ievadā minētos pakalpojumus.

Kas ietilpst SIA “Ozerings grupa” ?

Atbilstoši PTAC sniegtajai informācijai Ozerings grupā ietilpst lombardi, kas atrodas Rīgā, Ogrē, Rēzeknē, Salaspilī, Olainē, Ludzā, Jelgavā un Daugavpilī. Šajā lombardu tīklā ietilpst lombardi, kas plašāk pazīstami zem nosaukuma “ESKOM”, lombards “Karāts”, Āgenskalna, Sarkandaugavas un Iļģuciema “Kabatas” lombards, kā arī dažādi lombardi, kuriem veltīts konkrētās pilsētas vai Rīgas mikrorajona nosaukums, piemēram, lombards “Pļavnieki, lombards “Jugla”, lombards “Olaine”, lombards “Salaspils” u.t.t. Savdabīgi Ozerings grupa tīklā izceļas Daugavpils, kas piedalās ar 5 lombardiem, kuriem katram nav pat nosaukums, bet tikai viens alfabēta burts, attiecīgi – A, B, C, D, E.

Sia “Ozerings grupa” (reģ. nr. 40103432760) jurdidiskā adrese ir reģistrēta Rīgā, Tilta ielā 20.

Kur atrodas uzņēmuma filiāles ?

Lai izvairītos no atkārtošanās, kā arī atvieglotu Ozerings grupa lombardu meklējumus, esam sarindojuši tos pēc to atrašanās vietas (pēc pilsētas). Detalizētu sarakstu, skat.  zemāk:

  • RĪGA (Jāņa Grestes iela 10, Tilta 20,Maskavas 245, Jāņa Asara 14, Mārupes 5, Dzirciema 69, Bruņinieku 22, Brīvības gatve 409, Avotu 1).
  • SALASPILS (Skolas iela 9, Rīgas 1)
  • OLAINE (Veselības iela 1a)
  • LUDZA (Krišjāņa Barona 4)
  • RĒZEKNE (Atbrīvošanas aleja 120, Atbrīvošanas aleja 155, Latgales 19b)
  • DAUGAVPILS (18. novembra 90, 18. novembra 157a, 18. novembra 186, Viestura 70, Strādnieku 88a)
  • JELGAVA ( Krišjāņa Barona 17)
  • ILŪKSTE (Ilūkstes 40a)
  • OGRE (Mālkalnes 5/1b)

Likumsakarīgi, ka, ņemot vērā iedzīvotāju koncentrāciju galvaspilsētā, visvairāk ozerings grupas filiāles ir tieši šeit. Kopumā ozerings grupā ietilpst 9 lombardi Rīgā, bet otrajā vietā ierindojas Latvijas otrā lielākā pilsēta. Lombardi Daugavpilī ir pieci, bet visās pārējas pilsētās pa vienam.

Pirms doties uz kādu no Ozerings grupas filiālēm gan ir rūpīgi jāpārdomā vai kredīts pret ķīlu tiešām ir labākais risinājums. Procentu likmes lombardos ir tādas pašas vai pat augstākas nekā ātrajiem aizdevumiem (kredītu salīdzinājums šī portāla sākumlapā), turklāt aizņemties internetā iespējams pat 15 minūtēs. Lombardu galvenā priekšrocība patiesībā ir tikai viena. Cilvēki, kas nav pārliecināti par to, ka spēs pildīt saistības ieķīlā mantu un sliktākajā gadījumā to zaudē. Ātrie kredīti turpretim prasa atmaksāt visu aizdevumu, plus piedāvā samaksāt komisijas maksu par līguma termiņa pagarināšanu vai prasa maksāt soda naudu par saistību nepildīšanu. Ja esiet droši par savām vajadzībām, iespējām un spējām atmaksāt parādu noteiktajā termiņā, tad kredīti internetā varētu būt laba izvēle, turklāt pirmais kredīts bez maksas (30 dienu laikā jāatmaksā, cik paņemts) ir pieejami pat no 18 gadiem. Aizņemieties atbildīgi.