Uzņēmums best līzings ir saņēmis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci, kas ļauj sniegt preču un pakalpojuma līzingu visiem Latvijas iedzīvotājiem. Best līdzings ir noslēdzis sadarbības līgumus ar vairākiem desmitiem mēbeļu ražotāju, sporta preču un interneta veikalu. Ja plānojiet iegādāties preces uz kredīta vai līzingā, pirms lēmuma pieņemšanas ir vērts salīdzināt best līzings pakalpojumus ar citiem aizdevējiem. Uzzini, vai patēriņa kredīts ir izdevīgāks par best līzings pakalpojumiem.

Kas ir best līzings?

best līzingsSIA “Best līzings” ir līzinga pakalpojumu uzņēmums, kas Latvijā darbojas jau kopš 2009. gada. Atšķirībā no vairuma Latvijā pārstāvēto līzinga uzņēmumu, best līzinga juridiskā adrese un galvenā biroja adrese ir Alūksnē. Klienti var pieteikties līzingam pie best līzings sadarbības partneriem vai uzņēmuma birojā Pils ielā 16, Alūksnē (LV – 4301).  Uzņēmuma galvenā priekšrocība ir sadarbība ar tirgus vadošajiem spēlētājiem, piemēram, 1a.lv un otto.lv. Līzinga devēja galvenais trūkums ir mājas lapa, kas ļauj gūt tikai aptuvenu priekšstatu par best līzings pakalpojumu daudzveidību.

Interesanti, kas vēlas uzzināt best līzings izmaksas, var izmantot līzinga kalkulatoru uzņēmuma mājas lapā, taču ir vērts pieminēt, ka tajā atspoguļotajam rezultātam ir tikai informatīva nozīme. Praksē tas nozīmē, ka līzinga kalkulatora izmantošanas jēga ir tuvu nullei, jo līzinga piedāvājums tiek sagatavots, pamatojoties uz klienta kredītvēsturi, maksātspēju, līzinga termiņa un aizdevuma summas.

Pirms līzinga piešķiršanas, best līzings pārstāvji pārbauda aizņēmēja kredītvēsturi un saistības Creditreform un Paus Konsults parādnieku datu bāzēs, tādējādi cilvēkiem ar sliktu vai sabojātu kredītvēsturi iegūt līzingu varētu būt problemātiski.

Līguma nosacījumi un klienta tiesības

Saskaņā ar LR likumdošanu līzinga ņēmējiem ir tiesības atmaksāt visu summu pirms noteiktā termiņa bez soda sankcijām. Šāda iespēja ir paredzēta Best līzings līguma paraugā, kas ir pozitīvi. Līzinga līgumā ir noteikts, ka par katru kavēto līzinga atmaksas dienu aizņēmējam ir jāmaksā sods 0,5% apmērā no kopējās līzinga summas.

Best līzings līgumā ir noteikts, ka strīdu gadījumā tie var tikt risināti LR tiesā vai Komerctiesību Asociācijas šķīrējtiesā pēc prasītāja ieskatiem. Gadījumā, ja jums ir konflikts ar best līzings darbiniekiem un tie sola vērsties šķīrējtiesā, sazinieties ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru un viņi jums sniegs kvalificētu palīdzību. Saskaņā ar izmaiņām Patērētāju tiesību un aizsardzības likumā jebkurš līgums, kas kavē patērētāja tiesības vērsties tiesā vai paredz strīdu izskatīšanu tikai šķīrējtiesā ir uzskatāmi par netaisnīgiem (skat. PTAC informāciju, 7. punktu)

Atraiskredits.com būtu interesanti uzzināt par lasītāju pieredzi sadarbībā ar best līzings. Ja vēlaties ar to padalīties, atrakstiet mums.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.