Saules kredīts ir viens no daudzajiem patēriņu kredītu uzņēmumiem, kas piedāvā saņemt aizdevumu internetā pret nekustamā īpašuma ķīlu, bez ķīlas un pret transportlīdzekļa ķīlu. Saules kredīts pieder uzņēmuma “DSA Invest”, kas kredītu tirgū darbojas jau vairākus gadus, taču pati naudas saņemšanas procedūra un noteikumi ir krietni sarežģītāki nekā vairumā citu uzņēmumu. Turpinājumā detalizētāk aplūkosim, kas ir saules kredīts, kādi ir tā saņemšanas nosacījumi un kādas ir alternatīvas.

Kas ir saules kredīts un kā aizņemties?

saules kredītsSaules kredīts ir uzņēmuma SIA “DSA Invest” patēriņa kredītu izsniegšanas platforma, kas ļauj jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kas sasniedzis 21 gada vecumu aizņemties internetā. Atšķirībā no daudziem citiem kreditoriem sauleskredits lv nepiedāvā kredītu kalkulatoru vai atmaksas grafiku, kas ļautu spriest par potenciālā aizņēmuma izmaksām. Klienti, kuru nolūki ir pietiekami nopietni ir aicināti aizpildīt pieteikumu aizdevumam saules kredīts mājas lapā. Pēc pieteikuma saņemšanas klientu apkalpošanas speciālisti ar jums sazināsies, lai noskaidrotu papildus nepieciešamo informāciju un sagatavos individuālu kredīta pieteikumu.

Viens no saules kredīts populārākajiem piedāvājumiem kredīts pret automašīnas ķīlu, kas ļauj saņemt līdz pat 70% no auto ķīlas. Tiesa, aizdevuma nosacījumi un procedūra naudas saņemšanai saules kredīts mājas lapā ir krietni sarežģītāka nekā piedāvā autolombards, kas turklāt ļauj aizņemties līdz pat 90% no auto vērtības vienas dienas laikā, saglabājot iespēju arī turpmāk pārvietoties ar savu automašīnu.

Otrs aizdevumu veids, ko piedāvā saules kredīts ir patēriņa kredīts līdz 2000 Ls. Šī ir maksimālā summa uz kuru var pretendēt kredītņēmēji, taču precīzs pieejamā aizdevuma apmērs ir atkarīgs no klienta maksātspējas, kredītvēstures, kredītsaistībām un ikmēneša ienākumiem. Ideālā gadījumā jums būtu jābūt augstiem ienākumiem un pilnīgi nekādiem apgrūtinājumiem.

Trešais kredītu veids, ko piedāvā saules kredīts ir aizdevums kredītu apvienošanai. Praksē tas nozīmē, ka sauleskredits lv var aizdot naudu visu iepriekšējo parādu dzēšanai un tā vietā, lai maksātu katru mēnesi daudzus mazus kredītmaksājumus, klientam turpmāk ir jāmaksā tikai viens maksājums. Tas vai, šis variants ir izdevīgs ir atkarīgs no klienta pašreizējā kredītu apjoma, ikmēneša maksājumu, procentu likmes un saules kredīts piedāvājuma. Aizdevumu apvienošanas kredīta nosacījumus ir iespējams uzzināt tikai pēc pieteikuma veidlapas aizpildīšanas. Būtisks priekšnoteikums šī piedāvājuma izmantošanai ir savlaicīga rīcība. Gadījumā, ja pret klientu jau ir uzsākti tiesu darbi vai parādu piedziņa ar tiesu izpildītāju palīdzību saules kredīts, visticamāk, atteiks savu palīdzību.

Kādi dokumenti nepieciešami, piesakoties aizdevumam saules kredīts?

Pēc tam, kad aizpildīts aizdevuma pieteikums saules kredīts mājas lapā un saņemta atbilde no uzņēmuma pārstāvjiem ir vērts rūpīgi izvērtēt saņemto piedāvājumu. Izlasiet līgumu līdz beigām, t.sk. to daļu, kas rakstīta ar maziem burtiem. Jautājumu un šaubu gadījumā sazinieties ar  saules kredīts pārstāvjiem vai Patērētāju tiesību un aizsardzības centra speciālistiem. Paralēli izvērtējiet savu maksātspēju, kredīta nepieciešamību un alternatīvas atraiskredits.com sākumlapā. Ja nosliecaties par labu saules kredīts piedāvājumam, tad jums būs jādodas uz uzņēmuma biroju, līdzi ņemot šādus dokumentus:

  • pase,
  • apzīmogots bankas konta izraksts par pēdējiem 12 mēnešiem;
  • rēķins par komunālajiem maksājumiem un mājvietas apsaimniekošanu;
  • izziņa no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) par nomaksātajiem nodokļiem pēdējo 6 mēnešu laikā (citi kreditori šo informāciju pārbauda elektroniski).

Kā atmaksāt saules kredīts aizdevumu?

Saskaņā ar LR likumdošanu kredītņēmēji ir tiesīgi atmaksāt kredītu pirms termiņa bez soda sankcijām. Gadījumā, ja nav iespējams atmaksāt parādu savlaicīgi, saules kredīts ļauj veikt daļēju kredīta atmaksu, taču to nepieciešams darīt savlaicīgi. Maksa par šo pakalpojumu ir 1,5% no atlikušā aizdevuma apmēra. Detalizēta informācija par kredīta pagarināšanas iespējām ir pieejama saules kredīts mājas lapā. Savukārt aizdevuma atmaksa ir pavisam vienkārša. Viss, kas nepieciešams ir kredīta pārskaitīšana uz saules kredīts bankas kontu, norādot uzņēmuma prasīto informāciju.

Ja vēlaties aplūkot saules kredīts alternatīvas, ielūkojieties atraiskredits.com sākumlapā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.