2013. gada vasara nāk ne tikai ar karstuma vilni, bet arī ar jaunu piedāvājumu no Credit24. Ragavas taisa vasarā un gadījumā, ja pietrūkst nauda, uzņēmums Credit24 var palīdzēt, saņemot līdz pat 2000 Ls uz laiku līdz 2 gadiem. Šobrīd aizdevumiem ir samazināti procenti. Nauda kontā 15 minūtēs. Aizņemies atbildīgi.

pieteikties credit24 kredītam šeit

credit24 logoKādēļ Credit24 samazina procentus ?

Konkurence patēriņa kredītu jomā kļūst aizvien stingrāka un uzņēmumi ir spiesti izdomāt aizvien jaunas akcijas, kā pievilināt klientus. Nešaubīgi viens no vieglākajiem un klientiem patīkamākajiem pievilināšanas veidiem ir izmaksu samazināšana. Zemāki Credit24 procenti ļauj aizņemties vairāk un maksāt mazāk. 

Ilustratīvi piemēri:

  • 300 Ls uz 6 mēnešiem – ikmēneša maksājums 79,89 60,00 Ls
  • 500 Ls uz 9 mēnešiem – ikmēneša maksājums 84,19 70,00 Ls
  • 700 Ls uz 12 mēnešiem – ikmēneša maksājums 90,58 80,00 Ls

Jaunie nosacījumi ir īpaši izdevīgi tiem klientiem, kam vajadzīgs kredīts bez bankas starpniecības vai lielāks aizdevums, kas tiek segts saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku.

Kādas ir prasības kredīta saņemšanai ?

Neskatoties uz to, ka Credit24 samazina procentus, prasības naudas aizņēmuma iegūšanai joprojām paliek nemainīgas. Klientiem, kas vēlas iegūt kredītu ir jāatbilst šādiem priekšnoteikumiem:

  • nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības vai nenokārtoti kavēti maksājumi par citiem kredītiem; 
  • jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt aizdevumu;
  • jābūt vecumā no 18 līdz 70 gadiem. 

Kad izlemts par labu Credit24 kredītam atliek veikt šādas darbības – (a) piesakies aizdevumam un aizpildi pieteikuma anketu, (b) izvēlies kredīta summu, (c) paraksti līgumu, (d) saņem naudu. Visu iepriekš minēto var paveikt, neatstājot savu māju, pat neatejot no datora. Ātrie kredīti internetā ļauj aizņemties bez ķīlas, bez galvotāja un bez izziņas no darba devēja. Tas ir ērti, taču jārēķinās, ka šis risinājums ir izdevīgs tikai aizņemoties īstermiņā un procentu likmes ir augstākas nekā banku aizdevumiem vai līzingam.

pieteikties credit24 kredītam šeit

Kā atmaksāt kredītu online ?

Līdzīgi kā jebkurš cits kredīts, rēķins vai koncerta biļete iegāde, arī Credit24 aizdevumu visērtāk ir atmaksāt, izmantojot savu internetbankas pieeju. Gadījumā, ja pēkšņi tiek nozaudēta kodu karte vai pieejas kodi, bet kredīta atmaksas termiņš jau kavē pie durvīm, ejiet uz savu banku. Naudas pārskaitījumi no bankas filiāles ir iespējami, taču par to tiks prasīta komisijas maksa. Šajā gadījumā gan daudz svarīgāk par komisijas maksu ir finansiālais ietaupījums, ko rada savlaicīga saistību izpilde. Attiecībā no citiem naudas aizdevējiem, Credit24 publiski nepiedāvā iespēju pagarināt kredīta termiņu un, ja rodas problēmas katrs gadījums tiek skatīts individuāli. Pirms aizņemies izvērtē savas iespējas atmaksāt, bet, ja aizņemies dari to atbildīgi !