Swedbank kredīts ir pieejams dažādām dzīves situācijām – lielākiem pirkumiem, remontam, mājokļa iegādei vai renovācijai, tomēr ne vienmēr tas ir labākais risinājums. Ja vajadzīgs kredīts līdz 1000 Ls, turklāt ātri, tad ātrie patēriņa kredīti bez maksas (0%) var būt daudz labāks risinājums. Populārākie patēriņa kredīti ir salīdzināti atraiskredits.com sākumlapā, tādējādi ļaujot Tev ietaupīt krietnu naudas summu.

Swedbank patēriņa kredīts internetā

swedbank kredītsTas būtu skaisti, diemžēļ swedbank kredīts nav pieejams bez maksas. Swedbank tāpat kā jebkura cita banka vēlas nopelnīt un par aizņemšanos ir jāmaksā procenti no pirmās dienas. Precīzu procentu likmi nevienam kredītam Swedbanka neatklāj un, lai to uzzinātu ir jāaizpilda pieteikums komercbankas mājas lapā. Šādai noslēpumainībai ir zināms pamats – kredītņēmējiem ir atšķirīgi ienākumi, kredītvēsture un kredītsaistības, līdz ar to katram no klientiem tiek piemēroti atšķirīgi noteikumi, taču būtu labi, ja swedbank atklātu vismaz procentu likmju diapazonu. Daudzos gadījumos pat minimālā procentu likme var būt par augstu, lai vispār būtu jēga pieteikties aizdevumam. Swedbank mājas lapā gan ir pieejams kredītu kalkulators, taču tajā ir iespējams pašam norādīt procentu likmi, taču nezinot intervālu to darīt ir bezjēdzīgi.

Kas vajadzīgs, lai saņemtu Swedbankas kredītu?

Swedbank patēriņa kredīts tiek izsniegts no 200 Ls vai no 2000 EUR uz  laiku līdz 3 gadiem. Aizdevums ir jāatamksā saskaņā ar kredīta atmaskas grafiku un uz to var pretendēt ikviens Latvijas iedzīvotājs no 21 gada vecuma, pie nosacījuma, ka ir pozitīva kredītvēsture un regulāri ienākumi (no 180 Ls mēnesī, ja aizdevums tiek ņemts latos un no 300 Ls mēnesī, ja izvēlēts kredīts eiro valūtā). Ja jūs vēl neesiet Swedbank klients, tad izvēloties Swedbankas patēriņa kredītu būs 3 mēnešu laikā jāsāk skaitīt algu šīs komercbankas kontā. Šis, pēdējais noteikums ir viens no galvenajiem šķēršļiem, kas attur no sadarbības ar šo banku. Piesakoties Swedbank patēriņa kredītam filiālē, ir jāņem līdzi pase, bet paralēli esošie klienti to var izdarīt arī internetbankā.

Svarīgi gan ņemt vērā, ka jebkurā kreditēšanas līgumā tiek noteikts, ka banka zināmos apstākļos var pieprasīt visu kredīta atmaksu pirms termiņa vai mainīt procentu likmes par to brīdinot 1 – 3 mēnešus iepriekš. Swedbank tieši šādi rīkojās 2009. gadā, kad kredītkaršu procentu likme tika būtiski paaugstināta, sasniedzot 23% – 24%. Paziņojumā par izmaiņām Swedbank, protams, norādīja, ka gadījumā, ja klienti nepiekrīt izmaiņām, tie ir tiesīgi atmaksāt visu aizdevuma summu arī ātrāk.

Swedbank kredīts un tā alternatīvas

Ārvalstu bankas un aizņemšanās no komercbankām, protams, nav vienīgā alternatīva, lai saņemtu aizdevumu, tomēr realitāte ir tāda, ka vairums Latvijā pārstāvēto banku pieder ārzemniekiem – SEB, DNB, Swedbank, Danske bank, Norvik, Ge Money, BigBank.  Ja vēlaties ietaupīt, sevišķi aizņemoties lielu naudas summu ir  ir vērts pirms aizņemšanās aplūkot visu šo banku piedāvājumus. Piemēram, DNB kredīts vairākos gadījumos ir pieejams uz izdevīgākiem nosacījumiem, paralēli arī atraiskredits.com apkopotie patēriņa kredīti bez ķīlas var būt izdevīgāki, t.sk., ja vēlaties aizņemties ieķīlājot savu automašīnu. Interesanti, ka, lai arī bankām ir krietni vairāk nauda nekā jebkuram citam kreditoram, tieši nebanku kreditori izrāda lielāku elastību attiecībā pret klientiem ar neregulāriem ienākumiem, bez ienākumiem vai ar problemātisku kredītvēsturi.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.