Ātrie kredīti Latvijā ir pieejami daudzās vietās, t.sk. golcredit-lv, taču pirms aizņemties ir vērts salīdzināt visus aizdevumus atraiskredits.com sākumlapā, tādējādi sniedzot iespēju sev ietaupīt vismaz 10 Ls, bet, bieži vien, pat vairāk latus. Turpinājumā aplūkosim, kas ir golcredit lv, kas ir tā īpašnieki, kāds ir piedāvājums un kādas prasības naudas saņemšanai.

Kas ir goldcredit lv un kā aizņemties?

goldcredit kredītsGoldcredit lv ir uzņēmuma SIA “Finanšu investīcijas” lolojums, kas piedāvā Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 70 gadiem aizņemties internetā līdz pat 300 Ls, bet jaunajiem klientiem līdz 100 Ls uz laiku līdz 1 mēnesim. Ja nauda netiek atlīdzināta savlaicīgi ir jāmaksā komisijas maksa par līguma pagarināšanu. Galvenie priekšnoteikumi naudas saņemšanai ir divi – (1) regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt naudu noteiktajā termiņā, (2) tīra kredītvēsture. Interesanti, ka gandrīz visi ātro kredītu uzņēmumi prasa reģistrācijas maksu, taču tā parasti ir simboliska – 0,01 Ls. Goldcredit lv turpretim kā reģistrācijas maksu prasa 0,50 Ls, t.i. 50x vairāk nekā citi ātro aizdevumu uzņēmumi Latvijā. Iespējams, ka tas ir sīkums, taču liek aizdomāties par uzņēmuma izvēlēto biznesa attīstības stratēģiju. Gadījumā, ja jums šobrīd nav pastāvīgi ienākumi, varētu noderēt kredits bez darba vietas, kuru iespējams saņemt bez galvotāja, bez ķīlas un izziņas no darba vietas. Turklāt atsevišķos gadījumos pat bez komisijas maksas, t.i. bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām.

Lai saņemtu goldcredit naudas kredītu internetā jums būs nepieciešams: (1) bankas konts, (2) epasts, (3) internetbankas pieslēgums, lai pārskaitītu 0,50 Ls uz kreditora bankas kontu. Pēc pieteikuma anketa aizpildīšanas goldcredit mājas lapā, jūs epastā saņemsiet hipersaiti (linku), uz kura uzklikšķinot tiks apstiprināta reģistrācijas procedūra. Lai to noslēgtu, kā arī apliecinātu, ka jūs esat tas par ko uzdodaties būs jāpārskaita 0,50 Ls uz goldcredit-lv bankas kontu. Atbildi par naudas kredīta pieejamību saņemsiet aptuveni 10 – 20 minūtēs pēc pieteikuma aizpildīšanas, pie noteikuma, ka būsiet to iesnieguši goldcredit darba laikā, t.i. darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.oo. Atšķirībā no daudziem naudas aizdevējiem, kas strādā visu nedēļu un pat 16 stundas diennaktī goldcredit lv ir krietni konservatīvāki un strādā tā it kā būtu parasts uzņēmums. Iespējams, ka šāds konservatīvisms viņiem atmaksājas, taču to nav iespējams pārbaudīt. Nauda kontā tiek ieskaitīta aptuveni 1 – 3 dienu laikā pēc atbildes saņemšanas.

Goldcredit priekšrocības un trūkumi

Ātro kredītu devējs Goldcredit-lv ir viens no daudzajiem ātro aizdevumu uzņēmumiem Latvijā, tādēļ īsumā aplūkosim tā priekšrocības un trūkumus attiecībā pret konkurentiem.
A. kredīta priekšrocības:
  • aizdevums pieejams bez ķīlas un galvotāja;
  • kredītu var saņemt bez papīra izziņām;
  • goldcredit veic reālu ienākumu pārbaudi (atbalsta atbildīgu aizņemšanos, pārbauda VSAA datus par nomaksātajiem nodokļiem);
  • pastāvīgiem klientiem tiek piedāvātas atlaides (uzņēmums neprecizē kādas atlaides).
B. kredīta trūkumi
  • pirmajā reizē iespējams aizņemties ne vairāk par 100 Ls;
  • goldcredit reģistrācijas maksa ir 50 santīmi, t.i. 50x vairāk nekā citos uzņēmumos;
  • nauda kontā tiek solīta ne ātrāk kā 1 dienas laikā (nozares standarts ir 20 minūtes);
  • goldcredit-lv strādā tikai darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, brīvdienās nestrādā.

Kopumā var secināt, ka goldcredit lv ir viens no daudzajiem uzņēmumiem, kura vēlme darboties ātro aizdevumu tirgū nesaskan ar pašreizējo tirgus situāciju, par ko sevišķi liecina augstā reģistrācijas maksa, kas vairākus desmitus reižu pārsniedz citu aizdevēju prasības. Teorētiski varētu pieļaut, ka goldcredit pat nopelna ar to, taču tādā gadījumā būtu jābūt daudz lielākam apgrozījumam, kas vismaz pagaidām nav  novērots.

Neskatoties uz to, kuru no ātro kredītu piedāvājumiem jūs izvēlaties, dariet to atbildīgi. Izvērtējiet savu maksātspēju, iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi un aizņemieties atbildīgi.