Steidzami vajadzīga nauda? Mēs palīdzēsim. Šādu solījumu pauž Interkredit, taču pirms aizņemties ņemiet vērā, ka saskaņā ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centra mājas lapā sniegto informāciju, šis uzņēmums nav saņēmis atbilstošu nebanku kreditēšanas licenci. Tā vietā aizdevējs sola kredītu izsniegt ar sava licencētā kreditēšanas partnera palīdzību. Iespējams, ka viss ir likumīgi, taču izklausās ļoti šaubīgi. Ja vēlaties aizņemties ātri un droši, ielūkojieties atraiskredits.com sākumlapā. Mēs salīdzinām kreditorus, kas darbojas likumīgi un tādā veidā ļaujam saviem klientiem ietaupīt reālu naudu.

Kas ir Interkredit?

Uzņēmuma Square+ īpašumā esošā mājas lapa Interkredit šķietami piedāvā dažāda veida kredītus, taču  nav saņēmis atbilstošo licenci (visus licencētos kreditorus skat. PTAC mājas lapā), kas ļautu sniegt šos pakalpojumus likumīgi. Uzņēmums sevi raksturo kā lielāko Baltijas un Krievijas investoru profesionālo kredītu brokeris. Ko tas praksē nozīmē nav skaidrs, taču interkredit sola sola aizdod pret nekustamo īpašumu Rīgā vai Rīgas rajonā, aizdot komunālo parādu dzēšanai vai mājokļa uzlabošanai, palīdzēt pārkreditēties, izsniegt bezprocentu hipotekāro kredītu, palīdzēt nokārtot mantojuma lietas. Interkredit viennozīmīgi nav tirgus līderis un tās īpašnieki un veidotāji ir krievu valodā runājoši, par ko liecina lapas saturs.

Interkredit mājas lapa ir ar novecojošu dizainu un klientus tas cenšanas piesaistīt, izmantojot dažādus sludinājumu portālus. Tā ir taktika, ko  mūsdienās izmanto vien retais kredītdevējs. Paralēli Interkredit sola sniegt konsultācijas ar nekustamā īpašuma darījumiem, t.sk. pirkumu, dāvinājumu, mantojuma, īpašuma sadalīšanu. Interkredit īpašnieki Square+ atrodas Rīgā, Stabu 50 – 13.

Kādas ir alternatīvas Interkredit aizdevumiem?

Mūsdienās ikvienam pakalpojumam ir alternatīvas. Interkredit viennozīmīgi nav vienīgais uzņēmums, kas piedāvā kredītus. Dažas alternatīvas kā aizņemties pret nekustamo īpašumu mēs jau analizējām sadaļā kredīts pret nekustamo īpašumu, taču tās nav vienīgās iespējas. Paralēli ir vērts apzināt daudzo, Latvijā pārstāvēto komercbanku piedāvājumu. Pilnīgi iespējams, ka brīdi, kad lasāt šo rakstu kāda no tām piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus. Atšķirībā no parastajiem kredītiem, kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu, lielākoties, tiek izsniegti arī problemātiskiem klientiem, jo aizdevējs ir pārliecināts, ka problēmu gadījumā spēs atgūt aizdoto naudu, pārdodot īpašumu. Gadījumā, ja jums ir nepieciešama krietni mazāka summa (līdz 1000 Ls), variet to saņemt pat 15 minūtēs. Dažādi piedāvājumi ir aplūkoti atraiskredits.com sākumlapā. Vienlaikus nedrīkst aizmirst par saviem tuviniekiem. Ja viņu materiālā rocība būs pietiekama un jums ir labas attiecības, tad tuvinieki vai draugi var būt visizdevīgākie naudas aizdevēji.

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt.