Plāno aizņemties, bet  nezini, kā paņemt ātro kredītu ? Procedūra ir pavisam vienkārša un ērta. Viss, kas vajadzīgs naudas kredīta saņemšanai Tev jau ir pieejams (bankas konts, epasts, mobilais telefons), tādēļ atliek tikai atraiskredits.com kredītu salīdzinātājā (skat. sākumlapu) izvēlēties, kurš bez maksas ātrais kredīts ir šobrīd lētākais un varēsi pieteikties aizdevumam bez ķīlas jau tūlīt. Nauda kontā tiek ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā.

Kā paņemt ātro kredītu lēti un droši?

Šobrīd jaunajiem klientiem vairāki kreditori sniedz iespēju aizņemties bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka ikviens, kas aizņemas konkrētajā uzņēmumā pirmo reizi var aizņemties līdz 200 Ls un noteiktajā terminā atmaksāt tikai tik, cik paņemts. Paņemt ātro kredītu ir vienkārsī

Lai aizņemtos internetā, t.i. paņemtu ātro kredītu, Tev ir jāveic sekojošas darbības:

  1. salīdzini visus kredītus (skat. portāla pirmo lapu) un atrodi lētāko;paņemt ātro kredītu internetā
  2. piesakies izvēlētajam kredītam un aizpildi anketu;
  3. pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 Ls uz kreditora bankas kontu),
  4. norādi nepieciešamo kredīta summu un gaidi naudu.

Saņemot visu nepieciešamo informāciju, kreditors izvērtēs tavu atbilstību naudas aizdevuma saņemšanai. Galvenā uzmanība parasti tiek pievērsta diviem faktoriem – (a) kredītvēsturei un (b) ienākumiem. Aizņemties ar sliktu kredītvēsturi ir krietni grūtāk nekā bez pastāvīgas darba vietas un ienākumiem, taču tas ir iespējams gadījumos, kad iepriekšējās parādsaistības ir dzēstas un/vai kredītsaistību pārkāpumi ir novērsti. Ik pa laikam uzvirmo diskusijas par nepieciešamību uzlikt ātro kredītu uzņēmumiem par pienākumu rūpīgāk izvērtēt klientu spēju atmaksāt aizdevumu, taču praksē nekas parasti nemainās un tiek izsniegti arī kredīti bez regulāriem ienākumiem.

Labvēlīga lēmuma gadījumā nauda kontā tiek ieskaitīta 10 – 20 minūtēs. Visātrāk naudu saņem tie klienti, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam, kas ir likumsakarīgi, jo norēķini noris vienas bankas ietvaros.

Cik maksā ātrā kredīta pagarināšana ?

Saskaņā ar kreditoru sniegto informāciju maksa par līguma termiņa pagarināšanu uz 1 mēnesi svārstās no 12,5 procentiem līdz pat vairāk par 25 procentiem no  neatmaksātās naudas summas mēnesī. Atšķirība ir vairāk kā būtiska, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts salīdzināt dažādus piedāvājumus atraiskredits.com sākumlapā un izvērtēt, kurš ir lētākais. Ātrie kredīti tradicionāli tiek izmantoti tikai kā īstermiņa kredīts, t.i., lai atrisinātu finansiālas problēmas un atmaksātu naudu 1 – 4 nedēļu laikā. Būtu neprāts izmantot šo pakalpojumu, lai risinātu hroniskas naudas grūtības, jo komisijas maksa par naudas aizdevuma izmantošanu ilgtermiņā ir pārlieku augsta un galarezultātā arī neizdevīga.

Praksē ātrā kredīta pagarināšana noris vienkārši pārskaitot naudu uz kreditora bankas kontu. Maksājuma uzdevumā jānorāda kreditora prasītā informācija, parasti klienta numurs un/vai līguma numurs, kā arī attiecīga frāze, kas norādīta aizņemšanās noteikumos. Pirms aizņemies rūpīgi izvērtē, vai kredīts tiešām ir nepieciešams, vai spēsi to atmaksāt noteiktajā termiņā. Zināt, kā paņemt ātro kredītu internetā ir viens, taču to atmaksāt, kas pilnīgi cits. Tikai atlīdzinot ātro kredītu savlaicīgi ir iespējams izmantot pakalpojumu izdevīgi, jo pretējā gadījumā būs jāmaksā par kredīta termiņa pagarināšanu. Aizņemieties atbildīgi.