Algas zaudēšana ir ļoti nepatīkama, taču vismaz pāris reizes dzīvē tā gadās ikvienam. Ātrais kredīts bez algas var palīdzēt iegūt papildus naudu ātri, vienkārši un izdevīgi. Šobrīd vairākos uzņēmumos ir pieejams pirmais kredīts bezmaksas, kas ļauj iegūt 50 Ls, 100 Ls, 150 Ls pat 200 Ls bez ķīlas un nemaksājot par to procentu maksājumus. Jāņem gan vērā, ka, aizņemties bez komisijas maksas, var tikai uz laiku līdz 30 dienām. Ja naudas kredīta atmaksai ir vajadzīgs ilgāks laiks, aizdevuma termiņu var pagarināt, taču tas būs maksas pakalpojums.

Katram kreditoram ir atšķirīgs cenrādis, līdz ar to maksa par līguma pagarināšanu var atšķirties pat trīs reizes un, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem visus naudas kredītus ir vērts salīdzināt portāla atraiskredits.com sākumlapā. Šādā veidā iespējams ietaupīt vismaz 10 Ls – 20 Ls, bet atsevišķos gadījumos pat 250 Ls – 350 Ls. Lielākais ietaupījums parasti iespējams tajās situācijās, kad tiek izvēlēts kāds no patēriņa kredītiem.

Kā saņemt kredītu bez algas internetā 15 minūtēs?

Prakse liecina, ka ienākumu pārbaudi neveic divi uzņēmumi – vivus un smscredit. Papildus tam salīdzinoši lielu pretminākšanu cilvēkiem bez darba algas izrāda sohocredit.No kreditoru puses tas ir liels risks, jo pastāv iespēja aizdevumu neatgūt, taču aizdevējiem ir mazliet cita loģika. Latvijā ir samērā daudzi cilvēki, kas strādā neoficiāli un līdz ar to algu saņem, nemaksājot par to nodokļus. Informāciju par šo cilvēku ienākumiem un nomaksātajiem nodokļioem nav iespējams pārbaudīt nekādās datu bāzēs. Teorētiski naudu varētu neaizdot, taču daudziem alga ir pietiekoša, lai paņemtu pat vairākus kredītus. Otrs iemesls kreditori rīcībai ir gaužām vienkāršs – neliela apmēra aizdevumu iespējams atgūt no jebkura, pat neskatoties uz ienākumu esamību vai neesamību.

Kopumā kredīts bez algas ir pieejams pavisam vienkārši:

  • salīdziniet visus kredītus internetā;
  • aizpildiet pieteikuma anketu (bez maksas) aizdevēja mājas lapā (jānorāda vārds, uzvārds, epasts, mobilā telefona nr.);
  • pārskaitiet vienu santīmu uz aizdevēja bankas kontu (reģistrācijas maksa – ļauj verificēt klienta personību un apstiprina, ka iesniegts pareizais bankas konts);
  • norādiet nepieciešamā kredīta summu (piezvanot, ar sms vai savā jaunizveidotajā profilā kreditora mājas lapā).

Darīts. Ja visa procedūra izpildīta pareizi, ar vai bez algas kredīts pavisam drīz būs rokās. Pozitīva lēmuma gadījumā ātrais naudas kredīts bez ķīlas tiks ieskaitīts bez maksas 10 – 20  minūtēs. Ņemiet vērā, ka katram uzņēmumam ir sava kredītu izsniegšanas politika, ko tas līdz galam neatklāj, līdz ar to pastāv iespēja, ka naudas aizdevums internetā tomēr netiek piešķirts. Šādā gadījumā pastāv trīs alternatīvas – (1) pieteikies kredītam pie cita aizdevēja, (2) iztikt bez algas kredīta, (3) apdomāt, vai autolombards vai kredīts pret automašīnas ķīlu nav noderīgāks risinājums. Tieši pēdējā no alternatīvām var palīdzēt īslaicīgu finansiālu problēmu gadījumā daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Aizņemties līdz 90% no automašīnas vērtības 24 stundu laikā un turpināt braukt ar savu auto ir vilinoši. Auto ieķīlāšana ļauj aizņemties arī situācijās, kad visi citi kredīti tiek atteikti, bez darba algas un pat ar sliktu kredītvēsturi. Kredīta procentlikmes reizēm ir pat zemākas nekā patēriņa kredītiem un krietni zemākas nekā ātrajiem kredītiem ilgtermiņā.

Kredīta izmaksas un atbildīga aizņemšanās internetā

Interneta kredīts bez algas ļauj saņemt naudu vienkārši un ātri, taču tas rada nepārdomātas aizņemšanās riskus. Pirms aizņemieties obligāti izvērtējiet vai aizņemšanās bez darba algas ir labākais risinājums. Pētījumi liecina, ka tieši cilvēki bez pastāvīgiem ienākumiem ir viena no galvenajām riska grupām, kas nespēj atmaksāt aizņemto naudu savlaicīgi un ir spiesti maksāt par līguma pagarināšanu, kā arī soda sankcijas, kas var sasniegt pat 1% dienā. Piemēram, uzņēmumam sms credit soda sankcijas ir viens procents dienā. Detalizēta informācija par visām kredīta izmaksām ir iekļauta līgumā un ar to ir iespējams iepazīties vēl pirms līguma parakstīšanas. Izlasiet līgumu līdz beigām, pretējā gadījumā ātrais kredīts bez algas var radīt daudzus un dažādus pārsteigumus. Aizņemieties atbildīgi.