Šobrīd smscredit24.lv ļauj pieteikties aizdevumam 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Aizņemies bez ķīlas un bez procentiem līdz pat 200 Ls vai pat 1000 Ls uz samērīgiem procentiem 15 minūtēs. Salīdzini, kuri ir lētākie kredīti internetā šeit. Atdod tikai tik, cik aizņēmies. Aizņemies atbildīgi.

Kā saņemt smscredit24.lv ?

Kad vajadzīga nauda, nav daudz laika domāt, taču aizņemties izdevīgi vēlas ikviens. Internets šobrīd ir piebāzts ar dažādām reklāmām, taču patiesību iespējams uzzināt vienīgi pretnostatot dažādus piedāvājumus un salīdzinot tos pēc svarīgākajiem kritērijiem. Bez maksas aizņemties katrā uzņēmumā iespējams vienīgi pirmajā reizē, turklāt šādu iespēju piedāvā vien retais kreditors. Lai saņemtu smscredit24 lv aizdevumu Tev jārīkojas šādi:

  • salīdzini visus ātros kredītus un ietaupi vairākus desmitus latu (skat. atraiskredits.com sākumlapu);
  • aizpildi anketu izvēlēta uzņēmuma mājas lapā (vārds, uzvārds, personas kods, epasts);
  • pārskaiti 0,01 Ls reģistrācijas maksu (daži aizdevēji nekādu maksu neprasa);
  • apstiprini nepieciešamā kredīta summu, nosūtot sms.

Pieredze liecina, ka ātrais kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 gadu vecuma, pie nosacījuma, ka smscredit24.lv lietotājam ir konts kādā no Latvijas komercbankām (Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Citadele, Ge Money, Norvik banka). Papildus tam kredītņēmējam ir jābūt tīrai kredītvēsturei (nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros) un ideālā gadījumā arī pastāvīgai darba vietai. Atsevišķos gadījumos naudas kredīts no smscredit24 lv ir pieejams arī cilvēkiem ar sabojātu kredītvēsturi un bez ienākumiem. Uzņēmuma darbinieki izvērtē katru situāciju atsevišķi, tādēļ gadījumos, kad pārkāpums ir bijis neliels un/vai ir ticis ātri novērsts, naudas aizdevums varētu tikt piešķirts jebkurā gadījumā. Protams, online kredīts nav vienīgais risinājums situācijās, kad vajadzīga nauda, taču tas viennozīmīgi ir pats ātrākais variants.

Kā atmaksāt naudu un pagarināt aizdevuma termiņu?

Kredīta atmaksa jāveic tieši tāpat, kā veicot jebkura rēķina apmaksu internetbankā, t.i. pārskaitot naudu uz smscredit.24lv kredītu salīdzinājumā norādīto bankas kontu. Ja vajadzīgs, aizdevuma līguma termiņu var pagarināt uz 7, 14, 21 vai 30 dienām. Maksa par līguma pagarināšanu sākas no 12,5 procentiem mēnesī, taču var būt arī krietni vien lielāka. Maksimālais termiņš uz kuru tiek izsniegts smscredit24.lv aizdevums bez procentiem ir 30 dienas. Jebkurš klients var noslēgt līgumu arī uz, piemēram, 15 dienām, taču nekad nevar zināt, vai naudu tiešām būs iespējams atmaksāt 15 dienās. Ja naudu var aizņemties bez maksas uz 30 dienām, tad labāk slēdzot līgumu norādīt tieši 30 dienas.

Smscredit24.lv – kas vajadzīgs, lai iegūtu ātro kredītu internetā?

Iepriekš jau aplūkojām priekšnoteikumus, kas nosaka to, vai smscredit24 lv tiks piešķirts vai atteikts, tomēr aizņemties nav iespējams bez atsevišķiem palīglīdzekļiem. Dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts, internetbanka un vismaz 1 santīms kontā, gadījumos, kad nepieciešams pārskaitīt 0,01 ls reģistrācijas maksu. Šobrīd ātros kredītus internetā izsniedz vairāki desmiti uzņēmumu, taču izdevīgi piedāvājumi (bezmaksas smscredit24.lv) ir vien dažos un tieši tie ir paši izdevīgākie. Kredītņēmējam pašos pamatos ir zema lojalitāte pret uzņēmumiem. Naudas ietaupījums un laiks, kurā tiek izsniegts aizdevums ir pats svarīgākais kritērijs, izsniedzot naudas aizdevumus.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.