Naudas aizdevums jeb ātrais kredīts 24 h dienā ir pieejams vairākos uzņemumos. Svarīgākais – šobrīd vairāki ātrie aizņēmumi internetā ir pieejami bez komisijas maksas un bez ķīlas. Ko tas nozīmē ? Tev ir pieejams kredīts 24h diennaktī bez procentu maksājumiem. Aizņemies 25 Ls līdz 200 Ls un 1 mēneša laikā atmaksā tikai tik, cik paņēmi. Visus izdevīgākos kredītus vari salīdzināt portāla sākumlapā.

Vai piesakoties aizdevumam, kredīts 24h reāli tiek ieskaitīts manā kontā ?

Pieteikšanās aizņēmumam ir iespējama 24h diennaktī, taču nauda reāli tiek pārskaitīta tikai kreditoru darba laikā. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja naudas aizdevums ir vajadzīgs agri no rīta, vari pieteikties kredītam jau iepriekšējā vakarā vai naktī. Tiklīdz uzņēmums sāks strādāt, darbinieki izskatīs tavu pieteikumu un pozitīva lēmuma gadījumā pārskaitīs naudu uz norādīto bankas kontu.

Kā iegūstams kredīts internetā bez ķīlas un izziņām ?

  1. aprēķiniet, cik liels naudas kredīts ir vajadzīgs;
  2. kredītu salīddzinātājā (vietnes pirmā lapa) atrodiet lētāko piedāvājumu (iespēja ietaupīt);
  3. izvēlieties lētāko aizdevumu un aizpildiet pieteikuma anketu;
  4. pārskaitiet reģistrācijas maksu (0,01 Ls) uz kreditora bankas kontu;
  5. gaidiet atbildi.

Izvērtējot kredītņēmēja pieteikumu, aizdevēja speciālisti ņem vērā trīs faktorus – (1) vecumu (no 18 vai 20 gadiem), (2) ienākumus (reizēm netiek pārbaudīts), (3) kredītvēsturi (aizņemties ar sliktu kredītvēsturi būs problemātiski). Ja atbilstat kredītdevēja kritērijiem tad ātrais kredīts tiks ieskaitīts jūsu kontā jau pavisam drīz. Ja pieteikums tiek noraidīts, tad atliek izvēlēties citu aizdevēju. Gan ātro kredītu, gan patēriņa kredītu uzņēmumu skaits Latvijā ir salīdzinoši liels, tādēļ  katrs var atrast sev piemērotu risinājumu. No otras puses, tikai daļa no aizdevējiem ir gatavi piemērot īpaši izdevīgus nosacījumus (kredīts bez komisijas maksas, atmaksā, cik paņēmi), tādēļ pirms rīkoties ir jāizvērtē vairāki varianti. Kopumā kredīts 24h ir labs veids, kā aizņemties naudu ātri, vienkārši un īstermiņā arī izdevīgi, taču tikai pie nosacījuma, ka apzinieties savas spējas un iespējas atmaksāt naudas aizdevumu noteiktajā termiņā. Piemēram, Credit24 piedāvā aizdot līdz pat 1500 Ls, taču prasa maksāt komisijas maksu jau no pirmās aizņemšanās dienas.

Kas notiek, ja nevaru atdot kredītu noteiktajā termiņā ?

Situācijas, kas var aizkavēt kredītsaistību izpildi ir dažādas, taču tas nav nekas šausmīgs. Vairums ātro kredītu devēju, kuru arsenālā ir kredīts 24h ļauj pagarināt naudas aizdevuma atmaksas termiņu uz laiku līdz 1 mēnesim. Tiesa, ja jāmaksā par kredīta pagarināšanu, tad ātrais kredīts vairs nebūt nav lēts, jo maksa par šo pakalpojumu var sasniegt pat 25% no neatmaksātās summas mēnesī. Attiecībā uz lielajiem patēriņa kredītiem parasti tiek piedāvāta kredīta līguma pārskatīšana vai kredītbrīvdienas, taču jārēķinās, ka jebkuras izmaiņas līgumā var sadārdzināt aizdevumu, jo kreditors to var tulkot kā riska palielināšanos. Aizņemieties atbildīgi.