Daudziem no mums reizēm ir vajadzīga finansiāla palīdzība, taču ne visiem irkredits ar paradsaistibam turīgi draugi vai radi, no kuriem aizņemties. Ja iepriekš vēl ir gadījies nokavēt kredīta atmaksas termiņu un ir iekrājušās parādsaistības, tad saņemt aizdevumu kļūst vēl vēl grūtāk. Lielākajā daļā komercbanku un patēriņa kredīta uzņēmumu netiek izsniegts kredits ar paradsaistibam, taču visam ir izņēmumi un tos mēs aplūkosim raksta turpinājumā.

Kredits ar paradsaistibam interneta bez maksas

Ja jums šobrīd ir nepieciešamas patēriņa kredits ar paradsaistibam, tad to ir iespējams iegūt, sperot atbilstošus soļus. Nezinot precīzi jūsu apstākļus nav iespējams pateikt, vai kredīts ar parādsaistībām tiks piešķirts un, ko tieši jūs saprotat ar šo terminu, tādēļ apkoposim svarīgākos noteikumus:

  • ja jums šobrīd ir paņemts kredīts, tas nevar traucēt aizņemties internetā;
  • ja jūs esiet iekļuvuši parādnieku reģistros, ko uztur privātie uzņēmumi, aizņemties naudu no nebanku kreditoriem būs sarežģīti;
  • ja jūs neesiet pildījuši saistības pret komercbankām, tad esiet iekļauti Latvijas bankas uzturētajā kredītu reģistrā (nav pieejams nebanku kreditoriem) un joprojām varat saņemt patēriņa kredītu;
  • ja jums ir slikta kredītvēsture un neviens nav gatavs aizdot, joprojām ir pieejams kredīts pret auto ķīlu internetā. Aizdevums tiek garantets ar auto “uz papīra” un jūs joprojām saglabājat iespējas turpināt braukt ar savu automašīnu visu naudas atmaksas termiņu.

Ērtības labad populārākie un reizē arī izdevīgākai ātrie kredīti internetā ir apkopoti atraiskredits.com sākumlapā. Ja plānojat aizņemties, ir svarīgi salīdzināt dažādus piedāvājumus un atrast sev izdevīgāko. Pretējā gadījumā var gadīties, ka izvēloties pirmo, kas pagadās jūs pārmaksājiet vairākus desmitus vai pat simtus latu. Atraiskredits.com kredītu salīdzinājums ietver arī patēriņa kredītus, kas ļauj saņemt līdz pat 7000 Ls. Šis aizdevums netiks izsniegts cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, taču to, iespējams, var iegūt, ja variet piesaistīt galvotāju. Intereses pēc variet aizpildīt anketu. Pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas un neuzliek nekādas saistības. Atcerieties, kas neriskē, tas nedzer šampanieti. Citiem vārdiem sakot, patēriņa kredītu uzņēmumi, kas aizdod virs 1500 Ls vienmēr piedāvā arī zemākas procentu likmes un ļauj aizņemties uz ilgāku termiņu. Ja vajadzīga lielāka naudas summa, tad kredits ar paradsaistibam ilgtermiņā varētu būt daudz izdevīgāks nekā viekārši ātrie kredīti.

Aplūkojot kredītu salīdzinātāju jūs ievērosiet, ka vairākos uzņēmumos tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas. Svarīgi šajā gadījumā ir pievērst uzmanību niansēm. Jā, kredīts bez maksas ir pieejams, taču tikai jaunajiem klientiem. Ja iepriekš jau esiet izmantojuši kāda kreditora pakalpojumus, izvēlieties konkurentus. Tikai šādā veidā jums būs pieejams pirmais kredits ar paradsaistibam bez maksas un bez procentiem. Vienlaikus ņemiet vērā arī maksu par aizdevuma termiņa pagarināšanu, jo šī pozīcija ir svarīga situācijas, kad atmaksāt aizdevumu savlaicīgi nav iespējams. Maksa par šo pakalpojumu var atšķirties pat trīs reizes, tādēļ ir vērts rīkoties prātīgi, paturot prātā dažādas varbūtības. Tā kā jums ir vajadzīgs kredits ar paradsaistibam, jūs apliecinat, ka jau iepriekš esiet saskārušies ar finanšu darījumiem un lielā mērā ziniet no  kā uzmanīties, taču piesardzība nekad nenāk par ļaunu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.